صفحه 383 از 1402 نخستنخست ... 2833333733743753763773783793803813823833843853863873883893903913923934334838831383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان.كساني كه اقدام كردن برا پروژه كسري خدمت يا حتي پروژه نخبگان معمولا از زماني كه رزومه بدي تا زماني كه نامه شروع كار بدن چقدر طول ميكشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای پروژه کسری خدمت میشه با دانشگاههای عادی پروژه برداشت یا اینکه باید دانشگاههای خاص مثل مالک اشتر و ... برداشت؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_2593 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان بنده دو تا پروژه با کسری بالای 6 ماه دارم حالا سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بعد از دفاع از پروژه ها معمولا چند روز طول میکشه که کسری در سامانه پلیس +10 ثبت شه؟؟؟
    بعد از ثبت کسری خدمت باید نامه ای به یگان خدمتی جهت تسویه حساب ارائه داد؟؟؟ این نامه رو باید از کجا گرفت و به یگان خدمتی ارائه داد؟؟؟

پیشاپیش ممنون
    دوست عزيز، من چون وقتي كسريم اومد توي اضافه خدمت بودم برام مهم بود كه سريعتر ترخيص بشم. من توي ناجا خدمت مي كردم،‌سريع نامه ي كه به نيروي انساني زده بودند رو بردم نيروي انساني واقع در خيابان ياسمي، اونها نامه كسري من رو زدن به يگانم، رفتم يگان با اينكه ثبت سيستمي نشده بود ترخيص شدم. بهم گفتن تا زماني كه ثبت سيستمي نشه نمي تونيم مداركتو بفرستيم براي صدور كارت. نهايتا هم بعد از 10 روزم ثبت سيستمي شده بود.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که مجله علمی پژوهشی مهندسی مکانیک مدرس جزو مجلات مورد تایید بنیاد هست یا خیر؟ چون هم ایندکس isc,sid رو داره میشه با داشتن مقاله تو این مجله واسه تسهیلات سربازی اقدام کرد؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    چون من که لیستی از مجله های مورد تایید هرچی سرچ کردم نیافتم......ممنون میشو راهنمایی کنید..خیلی مهمه برام
    مرسی

Junior Member

سلام
    من به بنیاد مراجعه کردم واز اونجا برای دریافت پروژه به مالک اشتر معرفی شدم و تو مالک هم فرم پر کردم ولی پروژه انجام ندادم . حالا از یه جا دیگه خودم رفتم و می خوام پروژه بگیرم آیا نیازه که برم و بگم که پروژه قبلی رو انصراف دادم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط appabroad نمایش پست ها
    سلام
    من به بنیاد مراجعه کردم واز اونجا برای دریافت پروژه به مالک اشتر معرفی شدم و تو مالک هم فرم پر کردم ولی پروژه انجام ندادم . حالا از یه جا دیگه خودم رفتم و می خوام پروژه بگیرم آیا نیازه که برم و بگم که پروژه قبلی رو انصراف دادم ؟
    بله باید نامه انصراف را حتما ببرید بنیاد و نامه پروژه جدیدتون را بعد از اون تحویل بدید اگر نه هیچ کدام پذیرفته نیست
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پروژه کسری خدمت میشه با دانشگاههای عادی پروژه برداشت یا اینکه باید دانشگاههای خاص مثل مالک اشتر و ... برداشت؟
    معمولا دانشگاه های خاص ولی بعضی از اساتید دانشگاه های عادی هم در ارتباط با پروزه های کسر خدمت با ارگان های وزارت دفاع و سپاه همکاری میکنند و شما باید پیگیری کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان.كساني كه اقدام كردن برا پروژه كسري خدمت يا حتي پروژه نخبگان معمولا از زماني كه رزومه بدي تا زماني كه نامه شروع كار بدن چقدر طول ميكشه؟
    کاملا بستگی به سازمانتون داره
    من از 2 هفته تا 2.5 را دیدم که طول میکشه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza68 نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب منو نمیده؟
    سلام حداکثر 45 روزه. از ما که اصلا نه کارت واکسن رو خواستن نه معاینه رو. ولی در نهایت لازم میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که مجله علمی پژوهشی مهندسی مکانیک مدرس جزو مجلات مورد تایید بنیاد هست یا خیر؟ چون هم ایندکس isc,sid رو داره میشه با داشتن مقاله تو این مجله واسه تسهیلات سربازی اقدام کرد؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    چون من که لیستی از مجله های مورد تایید هرچی سرچ کردم نیافتم......ممنون میشو راهنمایی کنید..خیلی مهمه برام
    مرسی
    سلام
    جزء مقالات مورد تایید بنیاد هست. بعد از تشکیل پرونده و بررسی شرایط، پرونده شما وارد کمیسیون میشه. اونجا در مورد شما تصمیم میگیرن. دیگه بقیش به نظر کمیته بستگی داره. با مقاله ISI شانستون بیشتر میشه. اگر نمیتونید مقاله ISI بدبد با همین شانستون رو امتحان کنید. انشالا که توی کمیته قبول شه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط hamed2002a : May 26th, 2014 در ساعت 08:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)