صفحه 386 از 1402 نخستنخست ... 2863363763773783793803813823833843853863873883893903913923933943953964364868861386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام.
    من 11 اردیبهشت درخواستم رو فرستادم تو سامانه ثریا. زنگ زدم بنیاد میگه 3 ماه طول میکشه تا جواب بدن. دوستانی که تجربه دارن چند تا سوال داشتم:
    1- آیا میشه دوره آموزشی رو زودتر بریم قبل از اینکه جواب بنیاد بیاد؟
    2- زمان اعزام به دوره آموزشی معمولاً چه زمان هایی از سال هست و آیا برای نخبگان فرق می کنه با بقیه؟
    3- آیا میشه در ضمن اون پروژه که گفتن 10 ماه طول میکشه دوره آموزشی رو هم رفت؟
    4- از همه مهمتر اینکه چگونه میشه برای گرفتن پروژه بعد از معرفی بنیاد نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، از شرکت هایی که خودمون میشناسیم (وابشته به وزارت دفاع یا سایر وزارتخانه ها) نامه ببریم تا بتونیم زودتر از 10 ماه کار رو تمام کنیم.

ممنون میشم هر چه زودتر راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یعنی شما میگید این احتمال هست که اگر بهشون فشار بیاریم پروندمون رو رد میکنن ؟؟
    بعد نمیشه حضوری رفت تهران و پیگیری کرد ؟؟ باید به کجا مراجعه کرد؟؟
    بله، احتمالش هست که بتونید کارتون رو به جلو بیندازین.
    خيابان استاد نجات الهي-نرسيده به خيابان كريم خان-كوچه حقيقت طلب-پلاك17

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhb1368 نمایش پست ها
    سلام.
    من 11 اردیبهشت درخواستم رو فرستادم تو سامانه ثریا. زنگ زدم بنیاد میگه 3 ماه طول میکشه تا جواب بدن. دوستانی که تجربه دارن چند تا سوال داشتم:
    1- آیا میشه دوره آموزشی رو زودتر بریم قبل از اینکه جواب بنیاد بیاد؟
    2- زمان اعزام به دوره آموزشی معمولاً چه زمان هایی از سال هست و آیا برای نخبگان فرق می کنه با بقیه؟
    3- آیا میشه در ضمن اون پروژه که گفتن 10 ماه طول میکشه دوره آموزشی رو هم رفت؟
    4- از همه مهمتر اینکه چگونه میشه برای گرفتن پروژه بعد از معرفی بنیاد نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، از شرکت هایی که خودمون میشناسیم (وابشته به وزارت دفاع یا سایر وزارتخانه ها) نامه ببریم تا بتونیم زودتر از 10 ماه کار رو تمام کنیم.

ممنون میشم هر چه زودتر راهنمایی کنید.
    1- تا جواب کمیته نیاد نمی تونید از طرح آموزشی نخبگان استفاده کنید. البته مب تونید آموزشی رو به صورت معمولی برید که بعدا دیگه لازم نباشه که دوره آموزشی رو طی کنید و فقط پروژه رو انجام بدید. راه بعدی هم اینه که طرح تکمیلی بسیج رو بری که دیگه لازم نباشه آموزشی بری.
    2-تیر و دی ماه فقط می شه.
    3- آره می شه.
    4-زودتر از 10 ماه نمی شه مگر اینکه قبلا پروژه کسری انجام داده باشی که در اون صورت تا جایی که من از سرهنگ مسول اونجا شنیدم می تونی توی 6 ماه هم تحویل بدی.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز، من فقط برای تسهیلات سربازی می خوام برای نخبه شدن اقدام کنم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

دانشجوی سال پنجم دکتری حرفه ای دامپزشکی هستم. دو ترم مونده که فارغ التحصیل بشم و هنوز هم پایان نامه برنداشتم.

1. معدلم زیر 17 هستش (16.60) و شاگرد اول هم نیستم (رتبه ی 5 بین 75 نفر). آیا میتونم از طریق بند 10 (برگزيدگان از ميان دانش آموختگان برتر آموزشي- پژوهشي - فناوري) برای نخبه شدن اقدام کنم؟
    2. در رابطه با شرط معدل: شاگرد اول بودن الزامیه؟ یا فقط معدلم رو بالای 17 برسونم کافیه؟
    3. شنیدم ضریب دانشگاه و رشته هم در معدل تاثیر داره؟ من هیچ جا ضریب معدل دانشگاه هارو پیدا نمیکنم.

در ضمن مقالات و کارای پژوهشی زیادی دارم: 14 تا مقاله ی معتبر که بیشترشون ISI و با ایمپکت بالا هستن و خودم هم نویسنده ی مسئول بیشترشون هستم. یه کتاب هم ترجمه کردم و کلی مقاله تو کنگره های مختلف و ... دارم
    ویرایش توسط miladmz : June 4th, 2014 در ساعت 02:54 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز، من فقط برای تسهیلات سربازی می خوام برای نخبه شدن اقدام کنم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

دانشجوی سال پنجم دکتری حرفه ای دامپزشکی هستم. دو ترم مونده که فارغ التحصیل بشم و هنوز هم پایان نامه برنداشتم.

1. معدلم زیر 17 هستش (16.60) و شاگرد اول هم نیستم (رتبه ی 5 بین 75 نفر). آیا میتونم از طریق بند 10 (برگزيدگان از ميان دانش آموختگان برتر آموزشي- پژوهشي - فناوري) برای نخبه شدن اقدام کنم؟
    2. در رابطه با شرط معدل: شاگرد اول بودن الزامیه؟ یا فقط معدلم رو بالای 17 برسونم کافیه؟
    3. شنیدم ضریب دانشگاه و رشته هم در معدل تاثیر داره؟ من هیچ جا ضریب معدل دانشگاه هارو پیدا نمیکنم.

در ضمن مقالات و کارای پژوهشی زیادی دارم: 14 تا مقاله ی معتبر که بیشترشون ISI و با ایمپکت بالا هستن و خودم هم نویسنده ی مسئول بیشترشون هستم. یه کتاب هم ترجمه کردم و کلی مقاله تو کنگره های مختلف و ... دارم
    سلام
    1-معدلت باید با ضریب بالای 17 بشه.
    2- یا شارگرد اول باشی یا معدل بالای 17. فقط لازمه که یکی از این شرایط رو داشته باشی.
    3- من فایل اکسلش رو خودم دارم. اگه ایمیلت رو بدی برات می فرستم.

برای استفاده از تسهیلات سربازی همون یک دونه کافیه.

Junior Member

سلام دوستان
    برای استفاده از تسهیلات سربازی نخبگان با معدل و مقاله، تو سایت بنیاد نوشته که برای رشته های علوم انسانی و هنر، مجلات دارای نمایه علمی-پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد نظر کمیته خواهد بود! این یعنی کسی که رشته اش MBA باشه باید حتما مقاله اش از نشریات داخلی مورد تایید وزارت علوم پذیرش گرفته باشه؟ یعنی اگر ISI یا ISC باشه قبول نیست؟؟؟!!
    خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    من 23 فروردین درخواست نظام وظیفه دادم.
    کسی از دوستان هست که اخیرا جواب داده باشن بهش؟ کسی بوده که اسفند و یا فروردین درخواست داده باشه و جواب داده باشن بهش؟
    ممنون میشم اگه بگین. انتظار واقعا سخته.

عجله نكنين دوستان.پرونده ها از ٢٠ اسفند مونده.البته الان داخل كميته هستن اما چون كميته هفته پيش و اين هفته به خاطر تعطيلات تشكيل نشد هفته اينده ديگه پرونده هاي اسفند جوابشون مياد كه مال منم جزوشه.ديگه خودتون حساب كنين كي نوبتتون ميشه.در ضمن اين چيزايي كه گفتم در قسمت ارشيو فعاليتها با تاريخش و همين طور نام اون فرد مسوول نوشته شده

سلام دوستان خیلی ممنون میشم یکی منو کمک کنه...
    من شرایطم اینه که معدل کارشناسی 16 و ارشد هنوز نرفتم.

1- به نظرتون من چه موقع به بنیاد نخبگان رجوع کنم و پرونده باز کنم برای کسری خدمت؟

2- آیا بنیاد فقط در تهران است یا در شهرستان ها هم وجود داره برای رشته مهندسی مواد میخاستم رجوع کنم.

3- پروژه ها یی که بنیاد تعیین میکنه ایا کاربردهای نظامی میتونه داشته باشه یا نه؟( این سوالم از بابت پذیرش بعد از این موضوع در دانشگاه ای خارج از کشور بود)

4- الان می تونم عضو بنیاد بشم یا باید صبر کنم تا ارشد تموم بشه

خیلی ممنون پیشاپیش دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    عجله نكنين دوستان.پرونده ها از ٢٠ اسفند مونده.البته الان داخل كميته هستن اما چون كميته هفته پيش و اين هفته به خاطر تعطيلات تشكيل نشد هفته اينده ديگه پرونده هاي اسفند جوابشون مياد كه مال منم جزوشه.ديگه خودتون حساب كنين كي نوبتتون ميشه.در ضمن اين چيزايي كه گفتم در قسمت ارشيو فعاليتها با تاريخش و همين طور نام اون فرد مسوول نوشته شده
    مرسی آقا میلاد. انشالله جواب شما هم سریعتر و بیاد و کاراتون اکی شه.
    فقط یه سوال دیگه: این "آرشیو فعالیتها" کجاست؟ تو سامانه ثریا؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)