صفحه 392 از 1402 نخستنخست ... 2923423823833843853863873883893903913923933943953963973983994004014024424928921392 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

کسی اینجا جواب نمیده! وقتی مدارک رو همه رو بدی واسه تشکیل پرونده پایان خدمت چطوری میشه کارت پایان خدمت رو پیگیری کرد؟ میشه از پلیس +10 پیگیری کرد؟ الان 10 روزه پرونده تشکیل دادم و تمام مدارک رو دادم و اموزشی هم رفتم ولی خبری نشده. ب ن ن م هم که شماره اش برنمیداره یا اشغال میزنه. شماره اش رو کسی داره شاید اشتب میگیرم! کارت پایان خدمت کی میاد!؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    کسی اینجا جواب نمیده! وقتی مدارک رو همه رو بدی واسه تشکیل پرونده پایان خدمت چطوری میشه کارت پایان خدمت رو پیگیری کرد؟ میشه از پلیس +10 پیگیری کرد؟ الان 10 روزه پرونده تشکیل دادم و تمام مدارک رو دادم و اموزشی هم رفتم ولی خبری نشده. ب ن ن م هم که شماره اش برنمیداره یا اشغال میزنه. شماره اش رو کسی داره شاید اشتب میگیرم! کارت پایان خدمت کی میاد!؟؟؟؟
    شمارش 021-81992826 و 81992838 و 88455373 هستش، اگه از کسانی بودین که از طرف بنیاد ملی نخبگان معرفی شدین، باید با شماره 81992786 تماس بگیرین.
    علت اینکه این چند روز جواب نمیدن اینه که دوره آموزشی یک تیر برای اعضای بنیاد ملی نخبگان، هنوز تکلیفش معلوم نشده ! و بیشتر تماس ها برای پرسیدن نتیجه این موضوعه ! اونا هم حال ندارن تک تک توضیح بدن ...
    و یه چیز دیگه اینکه کارت پایان خدمت که 10 روزه نمیاد ! تا جایی که من میدونم پست میشه به آدرس خونه . ولی با این حال از کسانی که تجربش رو داشتن بپرسین بهتره .

موفق باشید.

سلام

دوستان من الآن درحال تشکیل پرونده ام. تو قسمت مقاطع تحصیلی گواهی تحصیلی برای دوره های مختلف میخواد که گفته تو سربرگ دانشگاه باشه و یکسری چیزا توش قید بشه. من برای دوره لیسانسم مدرک لیسانسمو آپلود کردم (که در اون معدل و تاریخ فارغ التحصیلی قید شده فقط طول مدت تحصیل قید نشده)، مشکلی پیش نمیاد از نظر نقص مدرک؟ یا باید حتماً یه گواهی جدا بگیرم برای لیسانسم که توسربرگ دانشگاه باشه و خطاب به ب م ن و اون رو آپلود کنم؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    كساني كه تاييد شدن و شماره نامه خودشون رو گرفتن براي مراجعه به نيروهاي مسلح بايد برگه سبز داشته باشن؟اخه توي توضيحات سامانه نوشته كه اگه فارغ التحصيل هستين بايد برگه سبز بگيرين از پليس ١٠+.دوستاني كه اين مرحله رو گذروندن ايا اين كار لازمه؟؟؟
    اینجوری نوشته. خواهشا سریع جواب بدین...
    در صورت فارغ التحصيل بودن: با مراجعه به دفاتر پليس+10 ، دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي را دريافت و فرمهاي مربوط به اعزام مشمولين را تكميل كنيد و با مدارك مربوطه به پليس+10 تحويل نماييد. پس از اخذ برگ سبز به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح مراجعه كنيد. در حقيقت زمان مراجعه براي فارغ التحصيلان پس از دريافت برگ سبز ايشان خواهد بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mec_eng_2010 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من الآن درحال تشکیل پرونده ام. تو قسمت مقاطع تحصیلی گواهی تحصیلی برای دوره های مختلف میخواد که گفته تو سربرگ دانشگاه باشه و یکسری چیزا توش قید بشه. من برای دوره لیسانسم مدرک لیسانسمو آپلود کردم (که در اون معدل و تاریخ فارغ التحصیلی قید شده فقط طول مدت تحصیل قید نشده)، مشکلی پیش نمیاد از نظر نقص مدرک؟ یا باید حتماً یه گواهی جدا بگیرم برای لیسانسم که توسربرگ دانشگاه باشه و خطاب به ب م ن و اون رو آپلود کنم؟ ممنون
    سلام.
    همون مدرک کافیه.
    ضمن اینکه دانشگاه ها معمولا به غیر از مدرک و نامه نظام وظیفه چیز دیگه ای صادر نمیکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Hydraulic Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط bee نمایش پست ها
    من همين الان از بنياد نخبگان نيروهاي مسلح اومدم. با سرهنگ حاتمي صحبت كردم. ايشون گفت فردا مشخص ميشه كه تيرماه آموزشي برگزار ميشه يا نه.
    اين مورد تا حالا سابقه نداشته. اميدوارم كه تيرماه اعزام بشيم. من تمام كارهامو جوري چيدم كه تو تابستون آموزشيم انجام بشه. واقعا تو اين مملكت زمانبندي و برنامه ريزي بي معناست.
    دوستان اگه خبر تازه اي داشتن لطفا اطلاع رساني كنند.
    سلام دوست عزیز
    اطلاع ندارید جلسه تشکیل شده یا نه؟ اگر آموزشی تشکیل بشه ما که شهرستان هستیم یک تیر باید از همین جا اعزام بشیم یا تهران به نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bavarianminid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اطلاع ندارید جلسه تشکیل شده یا نه؟ اگر آموزشی تشکیل بشه ما که شهرستان هستیم یک تیر باید از همین جا اعزام بشیم یا تهران به نظرتون؟
    سلام،

این سوال من هم هست ! ( تشکیل جلسه ) امروز هم مثل روزهای قبل تلفنشون یه سره اشغال بود ! دیگه کی میخوان خبر بدن آخه ؟ با این وضعیت فکر نکنم دوره آموزشی 1 تیر شروع بشه !
    در مورد اعزام هم، هرکسی برای خودش باید بره پادگان که تا الان معمولاً تهران یا کرج بوده ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_da نمایش پست ها
    شمارش 021-81992826 و 81992838 و 88455373 هستش، اگه از کسانی بودین که از طرف بنیاد ملی نخبگان معرفی شدین، باید با شماره 81992786 تماس بگیرین.
    علت اینکه این چند روز جواب نمیدن اینه که دوره آموزشی یک تیر برای اعضای بنیاد ملی نخبگان، هنوز تکلیفش معلوم نشده ! و بیشتر تماس ها برای پرسیدن نتیجه این موضوعه ! اونا هم حال ندارن تک تک توضیح بدن ...
    و یه چیز دیگه اینکه کارت پایان خدمت که 10 روزه نمیاد ! تا جایی که من میدونم پست میشه به آدرس خونه . ولی با این حال از کسانی که تجربش رو داشتن بپرسین بهتره .

موفق باشید.
    ممنون از پاسخت. مشکل اینه که اینها پرونده رو به همین زودی واسه نظام وظیفه نمیفرستن!!! جالب اینه که کسی هم پاسخگو نیست. من دنبال اینم ببینم نظام وظیفه گیر میده یا بنیاد. اخه میخوام برم اون ور. بعضی ها میگن 3 ماه طول میکشه بیاد. بعضی ها هم میگن پرونده رو یادشون میره بفرستن نظام وظیفه!!!! از نظام وظیفه پیگیری کردم میگه وضعیت پرونده نا مشخصه. این یعنی هنوز پرونده رو نفرستادن واسه نظام وظیفه

من هم زنگ میزنم جواب نمیدهند
    ممکن است آموزشی تابستان بیفتد سال دیگه؟یا دی؟ یا به نظرتون ما را هم با هیات علمی ها 15 مرداد میفرستند؟ خبر جدید از سرهنگ حاتمی چی هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_da نمایش پست ها
    سلام،

این سوال من هم هست ! ( تشکیل جلسه ) امروز هم مثل روزهای قبل تلفنشون یه سره اشغال بود ! دیگه کی میخوان خبر بدن آخه ؟ با این وضعیت فکر نکنم دوره آموزشی 1 تیر شروع بشه !
    در مورد اعزام هم، هرکسی برای خودش باید بره پادگان که تا الان معمولاً تهران یا کرج بوده ...

Junior Member

سلام دوستان،

من امروز هرچی زنگ زدم تا راجع به دوره آموزشی تیر بپرسم همش اشغال بود. اگر کسی موفق شده که باهاشون صحبت کنه و مطلع بشه که چه تاریخی باید کجا باشیم و موها رو تا چه حد کوتاه کنیم لطف کنه و در اینجا، به دیگران هم اطلاع بده. من واقعا برنامه هام به این اطلاعات بستگی داره. بسیار ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)