صفحه 407 از 1402 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417457507907 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    از دوستان مطلع خواهش میکنم جواب سوال منو بدن
    من دانشجوی دکتری بودم که در سال 91 اخراج شدم. الان مشمول هستم و احتمالاً غیبت هم دارم. ممکنه من هم بتونم از طرح کسر خدمت استفاده کنم. در ضمن شرایط بنیاد ملی نخبگان رو هم دارم
    ممنون اگه بتونید به من یه راه حلی پیشنهاد بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanzx نمایش پست ها
    سلام و تبریک
    یک سوال دو مرحله بررسی تخصصی علوم بایه و مهندسی 1393/02/09 و بررسی توسط کمیته 1393/04/10 را از کجا مطلع شدید(تغییر وضیعت در سیستم ایجاد میشد) و اینکه بعد از کپی برابر اصل کردن بوده دیگه؟

توی سیستم ثریا که وارد میشید تهش یه گزینه داره به نام بیگیری درخواست ها. شروع فرایند رو بزنین و بعد برید سراغ آرشیو فعالیت ها اونجا تمام فرایند شما رو توضیح داده.
    همه اینا بهد از کبی برابر اصل کردن است.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_afrasiabi نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان مطلع خواهش میکنم جواب سوال منو بدن
    من دانشجوی دکتری بودم که در سال 91 اخراج شدم. الان مشمول هستم و احتمالاً غیبت هم دارم. ممکنه من هم بتونم از طرح کسر خدمت استفاده کنم. در ضمن شرایط بنیاد ملی نخبگان رو هم دارم
    ممنون اگه بتونید به من یه راه حلی پیشنهاد بدین
    سلام
    این سوال مربوط میشه به ب ن ن م که اصلا میپذیره به کسی که غیبت داره پروژه بده،به هر حال شما عضو ب ن هم بشید ب ن ن م براتون پروژه تعریف میکنه،شماره ی ب ن ن م تو دو یا سه صفحه قبلی هست نزدیکهای ظهر زنگ بزن سرشون خلوتره جواب میدن
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    با سلام
    بالاخره با درخواست منم موافق شد.
    شرایطم رو میذارم واسه آیندگان.
    دانشجوی دکتری ام.
    معدل ارشد ۱۶.۹۴
    معدل دکتری ۱۷.۴
    مقاله ۱۰ مقاله ای اس ای معتبر با ضریب تاثیر بالای ۱.۵
    بررسی تخصصی علوم بایه و مهندسی 1393/02/09
    بررسی توسط کمیته 1393/04/10
    تکمیل فرم برای نیروهای مسلح 1393/04/17

معدل ارشدم ۶ صدم کم داشت که یک کم اذیتم کرد اما اگه نامید نشین و کمک خدا می تونین هر کاری بکنین.

یکی از دوستان که که قبلا تایید شده لطفا بگه بعدش چی میشه؟
    کی باید یک سازمان بیدا کنم که باهاش کار کنم؟

همگی موفق باشید.
    سلام
    تبریک میگم
    شما که عضو شدید نیاز به پیدا کردن سازمان نیست فقط معرفی نامه که ب ن به شما میده ببرید پادگان خلیل زاده تشکیل پرونده بدید اونا خودشون سازمان بهتون معرفی میکنن در ضمن برگه اعزام به خدمت هم باید داشته باشید یعنی دفترچه تون رو پست کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم
    شما که عضو شدید نیاز به پیدا کردن سازمان نیست فقط معرفی نامه که ب ن به شما میده ببرید پادگان خلیل زاده تشکیل پرونده بدید اونا خودشون سازمان بهتون معرفی میکنن در ضمن برگه اعزام به خدمت هم باید داشته باشید یعنی دفترچه تون رو پست کنید
    موفق باشید

سلام

ممنون از جوابتون.
    خوب اگه بخوام با یک سازمان مشخص (که باهاشون هم صحبت کردم و قبول کردن و خیلی هم خوبه) پروژه بردام می تونم بگم منو به اونا معرفی کنن؟
    برگه آماده به خدمت میخواد؟؟؟ من الان دانشجوم یعنی باید حتما دفاع کنم؟ یعنی نمیشه در حین تحصیل پروژه رو انجام داد؟

Junior Member

سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم.اگه زحمتی نیست جوابمو بدید.
    مشکل من برای عضو شدن مقاله هست.بنده مقالم اکسپت شده ولی اسم دوم هستم. مقاله حاصل از دو پایان نامه بود . اسم اول مقاله دانشجوی دکترا می باشد. (من دانشجوی ارشد هستم).
    آیا حتما بایستی نفر اول بود یا اینکه به دلیل اینکه این مقاله حاصل از دو پایان نامه هست میشه کاریش کرد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط haami نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم.اگه زحمتی نیست جوابمو بدید.
    مشکل من برای عضو شدن مقاله هست.بنده مقالم اکسپت شده ولی اسم دوم هستم. مقاله حاصل از دو پایان نامه بود . اسم اول مقاله دانشجوی دکترا می باشد. (من دانشجوی ارشد هستم).
    آیا حتما بایستی نفر اول بود یا اینکه به دلیل اینکه این مقاله حاصل از دو پایان نامه هست میشه کاریش کرد؟

ممنون
    سلام
    مهم اینکه مقاله با پایان نامه شما مرتبط باشه
    طبق قوانین ب م ن شما باید بیش از 30 درصد در مقاله سهم داشته باشید وقتی دونفر هستید طبیعتا سهم شما میشه 50 درصد و اسم شما دوم هست مشکلی ایجاد نمیکنه

سلام
    عذر می‌خوام اگه سوالام پیش پا افتاده و یا تکراریه
    این طرح نخبگی به ازای کل مدت سربازی لحاظ می‌شه؟
    و اینکه، برای کارشناسی ارشد باید چند تا مقاله داشت؟! یه جا یک و جای دیگه دو تا ذکر شده !

Junior Member

پیش فرض سوال در مورد عضویت در بنیاد نخبگان

سلام من تا شهریور ماه در رشته مهندسی منابع طبیعی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل میشم.
    رزومه: 1 مقاله ISI و 2 مقاله علمی پژوهشی دارم.
    معدل: کارشناسی 15.28 و کارشناسی ارشد 17.66 شده است.
    می خواستم بدونم اگه اقدام کنم می تونم عضو بنیاد نخبگان بشم؟

Junior Member kh_m آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام
    عذر می‌خوام اگه سوالام پیش پا افتاده و یا تکراریه
    این طرح نخبگی به ازای کل مدت سربازی لحاظ می‌شه؟
    و اینکه، برای کارشناسی ارشد باید چند تا مقاله داشت؟! یه جا یک و جای دیگه دو تا ذکر شده !
    سلام دوست عزیز. چرا ویکی رو مطالعه نمیکنید که جواب سوالاتون توش هست. دوست عزیز دو طرح جداگانه هست نه "طرح نخبگی"! یعنی طرح‌های "بنیاد ملی نخبگان" (کل مدت سربازی) و "بیناد نخبگان نیروهای مسلح" (کسری گرفتن و کاهش مدت سربازی). ویکی رو مطالعه بفرمایید.
    در مورد سوال آخرتون، اگه منظورتون "بنیاد ملی نخبگان" هست تا جایی که من میدونم 1 مقاله نیازه. دو تا رو نشنیده بودم! "بنیاد نخبگان نیروهای مسلح" هم که کلا مقاله نمیخواد. ضمنا میتونید از شماره 02188900511 و درخواست از اپراتور برای تماس با کارشناس ها، استفاده کنید (برای بنیاد ملی نخبگان استان تهران) .
    با احترام،
    ویرایش توسط kh_m : July 11th, 2014 در ساعت 03:07 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)