صفحه 418 از 1402 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428468518918 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط masan18 نمایش پست ها
    من فایلشو داشتم اما هرچی گشتم پیدا نکردم واست که بفرستمش، تقریبا همون ضریبیه که باعث میشه معدلت تو کنکور به عنوان معدل موثر حساب شه
    آره ولی یکم فرق داره. بهتره از خود بنیاد بپرسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    پرونده من در تاریخ 31 اردیبهشت رفته تو کمیته تخصصی. من چند نفر رو دیدم اینجا که گفتن بعد دو ماه پرونده شون رفته تو کمیسیون و یه ده روزی هم طول میکشه جواب کمیسیون بیاد. حالا مال من دو ماه و چند روزی هست که تو کمیته هست ولی تو کمیسیون نرفته هنوز. نمیدونم دلیلش چیه ولی از شانس بد ما این روزا که کلا همه جا تعطیله من خودم الان 7 ماهه تو مرز خدمت میکنم و شرایط سختی هستش و اصلا ذره ای ارزش برای آدم قائل نیستن. اگه کسی میدونه که ما چطوری میتونیم پیگیری کنیم که کارمون راه بیافته دعا گوش هستیم لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیار ما هم بذاره...
    سلام دوست عزیز.
    مراحلش اینه که اول میره بررسی تخصصی و بعد میره تو کمیته. وقتی بره تو کمیته یه هفته ای جوابش میاد. کسانی که برگه اعزام دارن و یا سربازن اگه درخواست بدن سریعتر بررسی میشه. یعنی زودتر میره کمیته. اگه میتونین یه سر به بنیاد بزنین.

Junior Member

ممنونم.
    یه سوال دیگه:
    من شرایط استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان رو واسه کارشناسی دارم. پس از اتمام کارشناسی، درخواست بررسی میدم به ب م ن . در همون اثنا شروع میکنم به تحصیل توی ارشد. باید قاعدتا در همون ماه های ابتدایی ارشدم جواب نامه بیاد و به فرض اینکه اوکی داده باشن، آیا میتونم در حال تحصیل پروژه اونارو انجام بدم؟ بلافاصله بعد از تحصیل برم آموزشی؟ و تمام؟
    و اینکه غالبا چند درصد امکان داره آموزشی س بیفتی، یا ارتش؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mec_eng_2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان- نظر شما را می خواستم در مورد شرایط خودم بدونم.
    معدل کارشناسی 17.12- معدل ارشد 18.71(ترم آخر)- یک مقاله آی اس آی با ایمپکت 1.74 حاصل از پایان نامه- درخواست تسهیلات سربازی را هم 10 روزیه دادم- به نظرتون موافقت میشه با درخواستم؟
    بله به احتمال 99.99 درصد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abi68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من دیروز بنیادنخبگان رفتم.اونا گفتن علاوه بر شرط معدل باید دو تا مقاله ی علمی پژوهشی داشته باشی...فقط یادم رفت بپرسم این مقالات حتما باید از پایان نامه باشن؟؟؟؟؟؟؟؟اون گفت مقالات داخلی معتبر هم قبوله...ممنون میشم کمکم کنید.......
    سلام دوست عزیز
    یک مقاله میخوان. علمی پژوهشی هم میشه ولی اگه آی اس آی باشه شانست بالاتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    ممنونم.
    یه سوال دیگه:
    من شرایط استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان رو واسه کارشناسی دارم. پس از اتمام کارشناسی، درخواست بررسی میدم به ب م ن . در همون اثنا شروع میکنم به تحصیل توی ارشد. باید قاعدتا در همون ماه های ابتدایی ارشدم جواب نامه بیاد و به فرض اینکه اوکی داده باشن، آیا میتونم در حال تحصیل پروژه اونارو انجام بدم؟ بلافاصله بعد از تحصیل برم آموزشی؟ و تمام؟
    و اینکه غالبا چند درصد امکان داره آموزشی س بیفتی، یا ارتش؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    بله به صورت همزمان هم میشه پروژه رو انجام داد. آموزشی رو خودشون جداگانه میفرستن: دی و تیر هر سال. در حین و بعد از پروژه هم میشه رفت. البته این رو هم بگم اگه شرایطش رو داری روش صد در صد حساب نکن. چون خیلی از بچه های لیسانس رو رد میکنن. البته از دوستانم هستن که دارن با لیسانس پروژه انجام میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    بله به صورت همزمان هم میشه پروژه رو انجام داد. آموزشی رو خودشون جداگانه میفرستن: دی و تیر هر سال. در حین و بعد از پروژه هم میشه رفت. البته این رو هم بگم اگه شرایطش رو داری روش صد در صد حساب نکن. چون خیلی از بچه های لیسانس رو رد میکنن. البته از دوستانم هستن که دارن با لیسانس پروژه انجام میدن.
    خیلی خیلی ممنونم
    ینی آموزشی کلا سپاه یا ارتش نیست و یه واحد جداست؟ و اینکه غالبا در صورتی که نیمسال دوم فارغ التحصیل بشی (ینی تیر) آموزشیت میفته دی دیگه؟ درسته؟ و اینکه چقدر معمولا طول میکشه کارت پایان خدمت بیاد؟ دفاع رو در حین آموزشی باید انجام داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم
    ینی آموزشی کلا سپاه یا ارتش نیست و یه واحد جداست؟ و اینکه غالبا در صورتی که نیمسال دوم فارغ التحصیل بشی (ینی تیر) آموزشیت میفته دی دیگه؟ درسته؟ و اینکه چقدر معمولا طول میکشه کارت پایان خدمت بیاد؟ دفاع رو در حین آموزشی باید انجام داد؟
    قاعدتا زیرمجموعه یکی از این دوتاست. ولی یکم با آموزشی عادی متفاوته و با بچه های نخبه میفرستنت.
    شما باید اول تایید بشین از طرف بنیاد ملی و معرفی بشین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تا روند بکارگیریتون شروع بشه. بعدش در اولین فرصت میتونین آموزشی برین که میتونه دی و تیر باشه. با توجه به اینکه دی دانشجو هستین و درگیر امتحان و درس هستین تیر فکر کنم بهتر باشه به شرط اینکه فری باشین اون موقع.
    ضمن اینکه با داشتن کارت بسیج و گذراندن دوره تکمیلی حتی میتونین آموزشی هم نرین.
    پروژه های این تیپی نیاز به دفاع اونجوری ندارن. توی همون سازمانی که معرفی بشین، کارتون که تموم بشه نامه اتمام کار میزنن بهتون.

سلام دوستان

دوستانی که دوره آموزشی تیر را در پادگان مدرس طی کرده اند لطف کنند در مورد دوره طی شده تجربیاتشون را بیان بفرمایند

Junior Member

Unhappy پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

ممنون از پاسختون.چرا شانس؟اوناکه به من گفتن تو مقالتو بیار ما پروژه بدیم؟احتمال داره عضوشی پروژه ندن؟؟مقاله ISIجدا از پایان نامه هم تاثیر داره بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)