صفحه 419 از 1402 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429469519919 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

خیلییی فوررری
    دوستان بنده فارغ التحصیل ارشد هستم و پروژه 10 ماه نخبگی را انجام دادم و دوره آموزشی را تا چند روز دیگر به اتمام می رسانم و وارد مرحله صدور کارت خواهم شد. با این وضعیت سریعترین راه برای آزاد کردن اصل دانشنامه ارشد به چه ترتیب می باشد؟ آیا نامه ای که بنیاد مبنی بر اتمام خدمت می دهد را مستقیما می توانم به دانشگاه ببرم یا باید از طریق وزارت علوم و نظام وظیفه اقدام نمایم؟ پیشایش از راهنمایی شما خیلی متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abi68 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.چرا شانس؟اوناکه به من گفتن تو مقالتو بیار ما پروژه بدیم؟احتمال داره عضوشی پروژه ندن؟؟مقاله ISIجدا از پایان نامه هم تاثیر داره بدم؟
    ببین اونا که خودشون پروژه نمیدن، معرفی میکنن ب ن ن م.
    مرحله اول که تایید تو بنیاد ملی هست، دو فاز داره. مرحله اول تشکیل پرونده است. اگه شرایط حداقلی (معدل + مقاله) رو داشته باشین، پرونده تون میره توی کمیته برای بررسی کیفی. دیده شده که تو برخی موارد تو کمیته، پرونده رد شده(تو همین فروم میتونین چند نمونه رو ببینین). حالا با داشتن مقاله ای اس ای(پایان نامه) احتمال اینکه پروندتون تو این مرحله رد بشه کمتره. البته دوستای من با یه مقاله علمی پژوهشی هم تایید شدن.

سلام
    توی این لینک نوشته دانشجوی لیسانس با معدل بالای 16
    هنوز همین 16 هست یا برای لیسانس هم 17 شده ؟!؟

سوال دومم : با لیسانس و اگه هنوز دانشجوی ارشد نباشیم میشه از طریق از طریق بنیاد نخبگان نیرو های مسلح پروژه بگیرم و کسری بگیرم؟!

ممنونم بچه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    ببین اونا که خودشون پروژه نمیدن، معرفی میکنن ب ن ن م.
    مرحله اول که تایید تو بنیاد ملی هست، دو فاز داره. مرحله اول تشکیل پرونده است. اگه شرایط حداقلی (معدل + مقاله) رو داشته باشین، پرونده تون میره توی کمیته برای بررسی کیفی. دیده شده که تو برخی موارد تو کمیته، پرونده رد شده(تو همین فروم میتونین چند نمونه رو ببینین). حالا با داشتن مقاله ای اس ای(پایان نامه) احتمال اینکه پروندتون تو این مرحله رد بشه کمتره. البته دوستای من با یه مقاله علمی پژوهشی هم تایید شدن.
    ارشد دانشگاه آزاد بودن هم تاثیر منفی داره ؟ یعنی دانشگاهی که درس خوندی اگه خوب نباشه ممکنه باعثه رد شدن بشه؟

Junior Member

سلام بچه ها.من دیروز بنیادنخبگان رفتم.اونا گفتن علاوه بر شرط معدل باید دو تا مقاله ی علمی پژوهشی داشته باشی...فقط یادم رفت بپرسم این مقالات حتما باید از پایان نامه باشن؟؟؟؟؟؟؟؟اون گفت مقالات داخلی معتبر هم قبوله...ممنون میشم کمکم کنید.......
    شما رشتتون چیه؟

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم دو ارشد مهندسی شیمی هستم و تابستون سال قبل با معدل 17.50 از کارشناسی فارغ التحصیل شدم. تابستون و پاییز رو دوتا مقاله (هردو ISI و مورد قبول بنیاد) کار کردم ک عید امسال جوابش اومد و تو سامانه ثریا برای استفاده از تسهیلات سربازی ثبت نام کردم. دو هفته پیش جواب ریجکت اومد. بهم گفتن که در مقطع ارشد پویایی تحصیلی ندارید چون معدل دو ترمم 16.50 هست. من ارشد رو به این خاطر خوندم که از تسهیلات سربازی بنیاد استفاده کنم و حالا تمام برنامه هام بهم ریخته. یکی کمکم کنه ......((((((((((((((((((((( از کی تا حالا بخاطر معدل ارشد ریجکت میکنن وقتی من شرایط کارشناسی رو دارم؟ من ازین قانون مسخره اطلاع نداشتم و به جای اینکه معدل ارشدمو بالا 17 بیارم رو دوتا مقاله دیگه که جوابشون یکی دو ماه دیگه میاد وقت گذاشته بودم .... حالا نه از کارشناسی میتونم اقدام کنم و نه از ارشد چونکه معدلم 16.50 هست....اه ... راهی وجود داره دوستان؟ خیلی ناراحتم...

Junior Member

آیا داشتن مقالات دیگه(غیرپایان نامه) تاثیر تو داوری داره؟؟؟اگه 3 تا مقاله isi اسم دوم باشی تاثیر داره؟یا فقط پایان نامه؟من فکر کنم یدونه علمی پژوهشی از پایان نامم بتونم بدم.....

Junior Member

من رشتم شیلات گرایش اکولوژی هستش-

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Physics

سلام بچه ها.من دیروز بنیادنخبگان رفتم.اونا گفتن علاوه بر شرط معدل باید دو تا مقاله ی علمی پژوهشی داشته باشی...فقط یادم رفت بپرسم این مقالات حتما باید از پایان نامه باشن؟؟؟؟؟؟؟؟اون گفت مقالات داخلی معتبر هم قبوله...ممنون میشم کمکم کنید.......
    آره مقاله باید از پایان نامه باشه. برو سایت نخبگان آئین نامه رو بخون. اونجا که اینطور نوشته.

سلام دوستان امیدوارم همتون موفق و سربلند باشین
    از دوستان اگه متونن لطف کنند بنده رو هم راهنمایی کنند
    من اقدام کردم برای ثبت اختراع مخواستم ببینم اگه ثبت شد وضعیت من چی میشه؟
    کارشناسی برق قدرت هستم ترم 8 و معدل هم پایین هست (تقریبا 12)
    آیا عضو بنیاد ملی نخبگان میشم ؟ آیا میتونم پروژه بگیرم برا سربازیم ؟ لطفا نا امید نکنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)