صفحه 422 از 1402 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432472522922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    خواهشا اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه
    من امروز برگه سفیدم اومد و افتادم 02
    میخوام بدونم اگه در طول آموزشی یا بعدش شرایط نخبگی برام جور بشه میتونم به عنوان نخبه وظیفه پروژه 10 ماهه بگیرم بجای سربازی؟
    بله. هر موقع نخبگی احراز شد میتونید تسویه حساب کنید و برید بنیاد. اینطوری فقط آموزشی براتون حساب میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    خواهشا اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه
    من امروز برگه سفیدم اومد و افتادم 02
    میخوام بدونم اگه در طول آموزشی یا بعدش شرایط نخبگی برام جور بشه میتونم به عنوان نخبه وظیفه پروژه 10 ماهه بگیرم بجای سربازی؟
    بله می تونین

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakfaraji نمایش پست ها
    پدرام جان یه سوال.استارت کار من 18.4.1393 هست یعنی من نمی تونم شهریور دفاع کنم و پروژه بعدی رو بردارم؟حداقل 18.10.93 باید دفاع کنم؟
    خیر نمی تونین

Junior Member

یک نصیحت به دوستان گل

پروژه ها رو فقط و فقط در مراکز علمی مانند دانشگاه ها بردارید. چون در جاهای دیگه افراد کاملا بی سواد و نفهم مطلق هستند که خودشونم نمیدونن چی میخان.
    من گیر یه آدم احمق افتادم و فقط سه ماهه منو منتظر گذاشته که چند تا داده بهم بده!
    خودشم اصلا هیچ اطلاعی درباره موضوع نداره و بهم گیر الکی میده که کارت خیلی نقص داره. بعضی وقت ها یه چیزایی میگه با دوستام میشینیم کلی میخندیم.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    خیر! موضوع جدیدی نیست.
    چندین ماهه که دیگه فقط از بین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به بالا برای نبیاد نخبگان نیروهای مسلح پروژه تعریف میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaivi نمایش پست ها
    سلام
    یعنی معدل کارشناسی اهمیتی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام بر دوستان
    من نیاز به راهنمایی دارم، ممنون میشم کمک کنید
    من الان 5 6 ماهی میشه که تو مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم، خواستم از روش ثبت اختراع و عضویت تو بنیاد نخبگان از تسهیلات انجام پروژه به جای خدمت استفاده کنم که الان میبینم روندش کمی سخته ، ثبت اختراع کردم ولی میگن برای عضویت تو بنیاد نخبگان باید تو جشنواره شرکت کنی که در صورت کسب رتبه به عضویتش در بیای ، خواستم برم از طریق بنیاد نیروهای مسلح اقدام کنم که چندتا پست قبلتر دیدم که نوشتن برای مقطع کارشناسی انجام پروژه جمع شده کلا ! اگه منو راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم، روش دیگه ای نیست که بتونم پروژه انجام بدم یا کار دیگه کنم؟؟؟

Junior Member

سلام به همهی دوستان؛
    من خواستم تجربه خودم رو در مورد رفتن به پادگان خلیلزاده بگم. چون از شهرستان رفتم تهران، فکر میکنم برای دوستانی که از جاهای غیر از تهارن میرن مفید باشه. برای رفتن به اونجا باشد با مترو تا ایستگاه "گلبرگ" برید. بعد از اونجا، من خودم از چندین و چند نفر پرسیدم در مورد مکان پادگان اما هیچ کس اطلاعی نداشت تا اینکه یه راننده تاکسی راهنماییم کرد. تا میدون رسالت حدود 5=6 دقیقه پیاده روی میرین. از اونجا یه پل هست. زیر پل میتونین BRT سوار شین تا سیدخندان. وقتی سیدخندان پیاده شدین، سمت چپتون یه کیوسک روزنامه قروشیه که وقتی ازش بپرسید خیلی خوب میتونه بگه باید به کدوم سمت برین
    امیدوارم مفید بوده باشه

Junior Member

این کار اشتباهه متروی سبلان پیاده شده بعد همون جا تاکسی میدان سبلان را سوار شو از اونجا 50 متر پیاده راهه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)