صفحه 423 از 1402 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473523923 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,230 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام به همهی دوستان؛
    من خواستم تجربه خودم رو در مورد رفتن به پادگان خلیلزاده بگم. چون از شهرستان رفتم تهران، فکر میکنم برای دوستانی که از جاهای غیر از تهارن میرن مفید باشه. برای رفتن به اونجا باشد با مترو تا ایستگاه "گلبرگ" برید. بعد از اونجا، من خودم از چندین و چند نفر پرسیدم در مورد مکان پادگان اما هیچ کس اطلاعی نداشت تا اینکه یه راننده تاکسی راهنماییم کرد. تا میدون رسالت حدود 5=6 دقیقه پیاده روی میرین. از اونجا یه پل هست. زیر پل میتونین BRT سوار شین تا سیدخندان. وقتی سیدخندان پیاده شدین، سمت چپتون یه کیوسک روزنامه قروشیه که وقتی ازش بپرسید خیلی خوب میتونه بگه باید به کدوم سمت برین
    امیدوارم مفید بوده باشه
    نههههههه
    مسیر اصلی : مترو سبلان
    اونجا سوار تاکسی به سمت میدون سبلان
    ازمیدون سبلان تا پادگان 5 دقه پیاده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    یک نصیحت به دوستان گل

پروژه ها رو فقط و فقط در مراکز علمی مانند دانشگاه ها بردارید. چون در جاهای دیگه افراد کاملا بی سواد و نفهم مطلق هستند که خودشونم نمیدونن چی میخان.
    من گیر یه آدم احمق افتادم و فقط سه ماهه منو منتظر گذاشته که چند تا داده بهم بده!
    خودشم اصلا هیچ اطلاعی درباره موضوع نداره و بهم گیر الکی میده که کارت خیلی نقص داره. بعضی وقت ها یه چیزایی میگه با دوستام میشینیم کلی میخندیم.
    سلام و شما از کجا پروژه برداشتید؟

Junior Member

سلام

من دانشجوی ترم 6 کارشناسی هستم، الان تماس گرفتم با بنیاد گفتن بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی (یعنی سال دیگه تابستون) می تونید برای تسهیلات نظام وظیفه اقدام کنید. تو خود سایت هم هیچ جا صحبتی از حذف تسهیلات سربازی برای فارغ التحصیلان کارشناسی نیست!

کسی می دونه این زمزمه های حذف تسهیلات سربازی فارغ التحصیلان کارشناسی که از اسفند 92 به گوش میرسه قضیه ش چیه؟! به این خبرا باید گوش بدیم یا به سایت سازمان!؟ تا سال دیگه دندون رو جیگر می ذارن قانونو عوض نکنن؟!!!

http://www.mehrnews.com/detail/News/2242516

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    بله میشه کسری خدمت گرفت.
    برای گرفتن کسری مقاله و معدل نمیخواد. اون برای بنیاد ملی نخبگانه که فرق داره. اگه شرایطش رو داشته باشین میتونین از طریق بنیاد ملی اقدام کنین تا برای انجام پروژه جایگزین کل خدمت معرفی شین ب ن ن م.
    لطف می کنید مراحلش رو بفرمائید و اینکه من باید به کجا مراجعه کنم؟ این ب ن ن م که آخر فرمودید رو هم متوجه نشدم یعنی چی.

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان. من ارشد مهندسی گرفتم. 1 آبان اعزام دارم. تاخیر هم ندارم. مقاله ام در یک ژورنال الزویر آی اس آی با ایمپکت فکتور 1.08 قبول شد. یه کنفرانس ملی هم دارم. دانشگاه های لیسانس و ارشد هم جز دو سه تای برتر کشور بود. معدل لیسانس و ارشد هم نزدیک به 18 بود. با این اوصاف میتونم مطمئن باشم که پرونده درخواستم با موافقت روبرو میشه؟ آیا تجربه ای دارین که با این شرایط قبول نشده باشند؟ اگه هر تجربه ای دارین ممنون میشم بفرمایید. با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    خواهشا اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه
    من امروز برگه سفیدم اومد و افتادم 02
    میخوام بدونم اگه در طول آموزشی یا بعدش شرایط نخبگی برام جور بشه میتونم به عنوان نخبه وظیفه پروژه 10 ماهه بگیرم بجای سربازی؟

سلام بله شما هر وقت تونستین شرایط رو بدست بیارین برای این کار اقدام کنین ولی معملا میگن که حداقل 10 ماه از خدمتتون مونده باشه
    من خودم الان سربازم و منتظرم پرونده ام بره تو کمیسیون تقریبا 2 تا 3 ماه فقط نوبت کمیسیون هست سعی کنین هر چه زودتر تشکیل پرونده بدین اونم حداقل یک ماه طول میکشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام به همهی دوستان؛
    من خواستم تجربه خودم رو در مورد رفتن به پادگان خلیلزاده بگم. چون از شهرستان رفتم تهران، فکر میکنم برای دوستانی که از جاهای غیر از تهارن میرن مفید باشه. برای رفتن به اونجا باشد با مترو تا ایستگاه "گلبرگ" برید. بعد از اونجا، من خودم از چندین و چند نفر پرسیدم در مورد مکان پادگان اما هیچ کس اطلاعی نداشت تا اینکه یه راننده تاکسی راهنماییم کرد. تا میدون رسالت حدود 5=6 دقیقه پیاده روی میرین. از اونجا یه پل هست. زیر پل میتونین BRT سوار شین تا سیدخندان. وقتی سیدخندان پیاده شدین، سمت چپتون یه کیوسک روزنامه قروشیه که وقتی ازش بپرسید خیلی خوب میتونه بگه باید به کدوم سمت برین
    امیدوارم مفید بوده باشه
    سلام
    البته بهتر بود که مترو سبلان پیاده می شدی و از اونجا برای خود میدون سبلان تاکسی می گرفتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد مهندسی گرفتم. 1 آبان اعزام دارم. تاخیر هم ندارم. مقاله ام در یک ژورنال الزویر آی اس آی با ایمپکت فکتور 1.08 قبول شد. یه کنفرانس ملی هم دارم. دانشگاه های لیسانس و ارشد هم جز دو سه تای برتر کشور بود. معدل لیسانس و ارشد هم نزدیک به 18 بود. با این اوصاف میتونم مطمئن باشم که پرونده درخواستم با موافقت روبرو میشه؟ آیا تجربه ای دارین که با این شرایط قبول نشده باشند؟ اگه هر تجربه ای دارین ممنون میشم بفرمایید. با تشکر.
    سلام. به احتمال 99.9 درصد موافقت میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    لطف می کنید مراحلش رو بفرمائید و اینکه من باید به کجا مراجعه کنم؟ این ب ن ن م که آخر فرمودید رو هم متوجه نشدم یعنی چی.
    خب اگه شرایط مندرج در سایت بنیاد ملی نخبگان رو دارین، تو سامانه ثریا تشکیل پرونده بدین تا شرایطتون بررسی شه. و در صورت تایید برای انجام پروژه معرفی بشین.
    در غیر این صورت، خودتون میتونید برای گرفتن کسریهای چند ماهه اقدام کنید. میتونین مستقیما از سازمانی که مرتبط با رشتتون پروژه تعریف میکنه اقدام کنین. و یا اینکه برین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تا اونا شما رو برای گرفتن پروژه کسری به یک سازمان معرفی کنن.
    فرق دو تا مورد اینه که شما وقتی از طریق بنیاد ملی اقدام میکنین پروژه جایگزین کل خدمت میشه و در واقع شما در طول انجام پروژه سرباز محسوب میشین.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    خب اگه شرایط مندرج در سایت بنیاد ملی نخبگان رو دارین، تو سامانه ثریا تشکیل پرونده بدین تا شرایطتون بررسی شه. و در صورت تایید برای انجام پروژه معرفی بشین.
    در غیر این صورت، خودتون میتونید برای گرفتن کسریهای چند ماهه اقدام کنید. میتونین مستقیما از سازمانی که مرتبط با رشتتون پروژه تعریف میکنه اقدام کنین. و یا اینکه برین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تا اونا شما رو برای گرفتن پروژه کسری به یک سازمان معرفی کنن.
    فرق دو تا مورد اینه که شما وقتی از طریق بنیاد ملی اقدام میکنین پروژه جایگزین کل خدمت میشه و در واقع شما در طول انجام پروژه سرباز محسوب میشین.
    من شرایط رو خوندم. الان من به زمان پایان نامه ی ارشدم نرسیدم. چون زده باید یک مقاله از پایان نامه داده باشم. آیا اگه الان یه مقاله بدم می تونم از شرایط استفاده کنم یا باید بزارم برای زمان پایان نامه؟
    ضمنا اگه بخوام با مدرک لیسانسم اقدام کنم می تونم الان یه مقاله بدم؟ من در دوره لیسانسم چندتا مقاله دارم که مربوط به کنفرانس های ملی هست، یه دونه البته بین المللی بوده که مقاله برتر هم شده. ولی این مقالات رو فکر نکنم قبول بکنند درسته؟ حالا اگه الان که دانشجوی ارشد هستم یه مقاله معتبر بدم می تونم با مدرک لیسانسم اقدام کنم؟
    سوال سومم در مورد نمایه معتبر هست که تو شرایط زده. آیا لیست خاصی از مجلات مورد تایید دارند که باید در اون مقاله چاپ کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)