صفحه 425 از 1402 نخستنخست ... 325375415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435475525925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,241 تا 4,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member kh_m آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

آخه بررسی یه درخواست که کاری نداره! یه تایید مدرک و بررسی اصلشون کار میبره. دیگه بررسی کیفیت یه ژورنال و آی اس آی بودنش که کار 5 دقیقست. واقعا نمیفهمم چرا میخوان طولش بدن و ما رو اینقدر زجر بدن. به خدا نزدیک 1 سال و 1 ماه طول که کشید که ژورنالم جوابم رو بده. حالا اینا اینجور میکنن. ایکاش میشد همه با هم همانگ میکردیم و به یه ارگانی از دست بنیاد ملی شکایت میکردیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2تا سوال دارم: من معدل کارشناسیم 15.6 هست و البته تو کارنامه ی کنکور ارشد زده معدل موثر :16.12 حالا یک فایل هم هست که تو این انجمن ضرایب معدل موثر دانشگاه ها رو از نظر بنیاد نخبگان زده که با توجه به اون معدل موثرم 15.78 میشه خلاصه اینکه منظور از معدل موثر چیه و من برای ورودی و دانشگاه خودمو از کجا باید پیدا کنم؟

سوال دومم اینکه قبلا اگر ارشد شاگرد اول میشدی بدون نگاه به کارشناسی جز بنیاد نخبکان میشدی الانم همچین قانونی هست؟

پیش فرض سوال درباره ب ن ن م

با سلام خدمت دوستان عزیز. چندتا سوال داشتم و اگه دوستان باتجربه جواب بدن ممنون میشم.1. با این شرایطم میتونم طرح كسری بگیرم؟ ارشد مهندسی آبیاری و زهكشی، معدل كارشناسی 15.2 و ارشد 16.93 - یك مقاله عملی پژوهشی مستخرج از پایان نامه ارشد - یك مقاله ISC اكسپت شده - یك مقاله ISI درحال داوری - 10 مقاله كنفرانسی (میدونم كه به درد نخورن) - نفر سوم جشنواره خوارزمی دانش آموزی 1384 (برق و الكترونیك) 2. خودم 9 ماه كسری خدمت دارم و الان نیاز به یه طرح 10 ماهه دارم، بنظرتون یه طرح 10 ماهه بگیرم يا دوتا 6 ماهه؟3. خودم یه طرح نرم افزاری دارم و مطمئنم حداقل 20 ماه زمان میبره، وسط كار میتونم برم دنبال گرفتن كارت پایان خدمت؟؟ يا باید تموم شه؟4. رفتم ب ن ن م، گفتن رشته های كشاورزی رو معرفی نمیكنن اما اگه خودم از یه موسسه يا سازمان مثل اتكا و آبفا و سپاسد هماهنگ كنم، معرفی میكنن. آیا حقیقت داره؟- رفتم بنیاد ملي نخبگان همدان گفتن معدل كارشناسیم نمیرسه و فقط میتونم از طریق ب ن ن م اقدام كنم. كلا با شرایط و رزومه ای كه عرض كردم امیدوار باشم به حل مشكل؟با تشكرات فراوان

Junior Member

سلام دوستان و اساتید
    برای استفاده از تسهیلات نخبگان خدمت وظیفه 1-حتما باید مقاله isi باشه یا isc هم مورد قبوله؟؟(کارشناسی ارشد مکانیک)
    2- اگر در مقطع ارشد شاگرد اولی حاصل شود به معدل لیسانس هم کار دارند یا خیر؟
    3-اگر لیستی از مجلات مورد تایید بنیاد ارائه بفرمایید نهایت تشکر را دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید
    برای استفاده از تسهیلات نخبگان خدمت وظیفه 1-حتما باید مقاله isi باشه یا isc هم مورد قبوله؟؟(کارشناسی ارشد مکانیک)
    2- اگر در مقطع ارشد شاگرد اولی حاصل شود به معدل لیسانس هم کار دارند یا خیر؟
    3-اگر لیستی از مجلات مورد تایید بنیاد ارائه بفرمایید نهایت تشکر را دارم
    دوست عزیز

بنیاد مجلات مورد تایید وزارت علوم رو قبول داره....حالا چه ISI چه ISC و چه علمی پژوهشی....هر مجله ای که تو لیست وزارت علوم نباشه رو رد می کنن...واسه دریافت لیست به وب سایت وزارت علوم برید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    آخه بررسی یه درخواست که کاری نداره! یه تایید مدرک و بررسی اصلشون کار میبره. دیگه بررسی کیفیت یه ژورنال و آی اس آی بودنش که کار 5 دقیقست. واقعا نمیفهمم چرا میخوان طولش بدن و ما رو اینقدر زجر بدن. به خدا نزدیک 1 سال و 1 ماه طول که کشید که ژورنالم جوابم رو بده. حالا اینا اینجور میکنن. ایکاش میشد همه با هم همانگ میکردیم و به یه ارگانی از دست بنیاد ملی شکایت میکردیم.
    اره خیلی ها این مشکل طول کشیدن پروسه بررسی کمیته را دارن
    اگه کسی راه حلی میدونه برا شکایت یا اعتراض بگه
    نامه اعتراضی هم بنویسیم نمیشه همه امضا کنند چون ماهمه اینترنتی همو میشناسیم

Junior Member

با سلام.
    دوستان با معدل بالای 17 کارشناسی ارشد و مقاله علمی پژوهشی داخلی که مورد تایید وزارت علوم باشه ، میشه واسه کسری خدمت از طریق ب م ن اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط aarea3 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان با معدل بالای 17 کارشناسی ارشد و مقاله علمی پژوهشی داخلی که مورد تایید وزارت علوم باشه ، میشه واسه کسری خدمت از طریق ب م ن اقدام کرد؟
    دوست عزیز،

همه این ها بستگی به کمیته داره....اگه معدل کارشناسیتون بالای 16 باشه می تونید اقدام کنید اگه که نیست یکم کارت سخت میشه....

با سلام خدمت دوستان عزیز. چندتا سوال داشتم و اگه دوستان باتجربه جواب بدن ممنون میشم.
    1. با این شرایطم میتونم طرح كسری بگیرم؟
    ارشد مهندسی آبیاری و زهكشی، معدل كارشناسی 15.2 و ارشد 16.93 - یك مقاله عملی پژوهشی مستخرج از پایان نامه ارشد - یك مقاله ISC اكسپت شده - یك مقاله ISI درحال داوری - 10 مقاله كنفرانسی (میدونم كه به درد نخورن) - نفر سوم جشنواره خوارزمی دانش آموزی 1384 (برق و الكترونیك)
    2. خودم 9 ماه كسری خدمت دارم و الان نیاز به یه طرح 10 ماهه دارم، بنظرتون یه طرح 10 ماهه بگیرم يا دوتا 6 ماهه؟
    3. خودم یه طرح نرم افزاری دارم و مطمئنم حداقل 20 ماه زمان میبره، وسط كار میتونم برم دنبال گرفتن كارت پایان خدمت؟؟ يا باید تموم شه؟
    4. رفتم ب ن ن م، گفتن رشته های كشاورزی رو معرفی نمیكنن اما اگه خودم از یه موسسه يا سازمان مثل اتكا و آبفا و سپاسد هماهنگ كنم، معرفی میكنن. آیا حقیقت داره؟
    - رفتم بنیاد ملي نخبگان همدان گفتن معدل كارشناسیم نمیرسه و فقط میتونم از طریق ب ن ن م اقدام كنم. كلا با شرایط و رزومه ای كه عرض كردم امیدوار باشم به حل مشكل؟
    قربون دستتون

بچه‌ا سلام به همگی
    ممنون میشک کمکم کنید
    آیا فقط مقاله باید ISI یا مقاله علمی پژوهشی هممورد قبول هستش ؟
    لطفا کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)