صفحه 426 از 1402 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476526926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط AryanRezaieRad نمایش پست ها
    بچه‌ا سلام به همگی
    ممنون میشک کمکم کنید
    آیا فقط مقاله باید ISI یا مقاله علمی پژوهشی هممورد قبول هستش ؟
    لطفا کمکم کنید
    رشته های غیر مهندسی با علمی پژوهشی هم قبولن البته نه هر علمی پژوهشی ولی رشته های مهندسی معمولا ISI مگه اینکه مجله علمی پژوهشی خیلی خوب باشه و بازم بستگی به کمیته داره و بقیه شرایط فرد حتی دانشگاه محل تحصیل و معدلو...

Junior Member

سلام
    من 4 روز دیگه اعزامم لطفا اگه کسی اطلاعی راهنمایی کنه
    من شرایط عضویت تو بنیاد نخبگان رو ندارم ولی یه اختراع نظامی دارم البته ثبت نکردم میتونم باهاش کسر خدمت بگیرم؟
    چند تا اختراع غیر نظامی دارم اونها تاثیری نداره؟
    مرسیییییییی

Junior Member kh_m آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidkarami7712 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. چندتا سوال داشتم و اگه دوستان باتجربه جواب بدن ممنون میشم.
    1. با این شرایطم میتونم طرح كسری بگیرم؟
    ارشد مهندسی آبیاری و زهكشی، معدل كارشناسی 15.2 و ارشد 16.93 - یك مقاله عملی پژوهشی مستخرج از پایان نامه ارشد - یك مقاله ISC اكسپت شده - یك مقاله ISI درحال داوری - 10 مقاله كنفرانسی (میدونم كه به درد نخورن) - نفر سوم جشنواره خوارزمی دانش آموزی 1384 (برق و الكترونیك)
    2. خودم 9 ماه كسری خدمت دارم و الان نیاز به یه طرح 10 ماهه دارم، بنظرتون یه طرح 10 ماهه بگیرم يا دوتا 6 ماهه؟
    3. خودم یه طرح نرم افزاری دارم و مطمئنم حداقل 20 ماه زمان میبره، وسط كار میتونم برم دنبال گرفتن كارت پایان خدمت؟؟ يا باید تموم شه؟
    4. رفتم ب ن ن م، گفتن رشته های كشاورزی رو معرفی نمیكنن اما اگه خودم از یه موسسه يا سازمان مثل اتكا و آبفا و سپاسد هماهنگ كنم، معرفی میكنن. آیا حقیقت داره؟
    - رفتم بنیاد ملي نخبگان همدان گفتن معدل كارشناسیم نمیرسه و فقط میتونم از طریق ب ن ن م اقدام كنم. كلا با شرایط و رزومه ای كه عرض كردم امیدوار باشم به حل مشكل؟
    قربون دستتون
    سلام. البته دوستان قدیمی تجربه بیشتری دارن ولی چون از دیروز شما پست گذاشتی من جواب میدم و اگر نیاز به تصحیح داشتن دوستان محبت کنن بگن
    1. سوال اولتون گفتین "با این شرایط میتونم کسری بگیرم؟" درحالی که کسری (ب ن ن م) هیچ شرایطی نمیخواد و با همین ارشد کارتون راه میفته. پس بهتره برای آشنایی بیشتر این لینک که ویکی اپلای ابرود در مورد تسهیلات سربازی هست رو بخونی. اگر منظورتون پروژه جایگزین خدمت (ب م ن) هست که خودشون بهت گفتن معدلت پایینه (لیسانس حداقل 16 و ارشد 17). البته با توجه به کیفیت دانشگاه هاتون ممکنه ضرایبی بهشون تعلق بگیره، شاید با این ضرایب حدافل معدل رو آوردین. لیست ضرایب رو نمیدونم کجا میشه گیر آورد ولی بری بنیاد ملی نخبگان استانت بهت میگن ضریب دانشگاهت چنده. در مورد جشنواره خوارزمی فکر میکنم به صورت جدا از دانش آموختگی برتر (معدل+مقاله) بررسی میشه یعنی شاید نیاز به معدل نداشته باشی (فقط حدس میزنم رجوع کن به بنیاد ملی استانت). این آیین نامه (آیین‌نامه‌ی تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه‌ی بنیاد ملی نخبگان) رو بخون توش انواع شرایط رو نوشته که فقط یکیش مربوط به دانش آموختگی برتر هست.
    2. طبق تجربه دوستان پروژه های کوچکتر موقع دفاع در ب ن ن م کمتر از کسری پیشنهادیتون کم میکنن واسه همین خردش کنی بهتره (یعنی دو تا 6 ماهه) در ضمن شما بیشتر از 10 ماه پیشنهاد باید بدی چون کمی موقع دفاع میزنن تو سرش (مثلا 10 ماه رو میکنن 8 ماه). ( پیشنهاد: با توجه به کسری 10 ماهت واقعا بهتره از طریق ب ن ن م اقدام کنی)
    3. دنبالش نرو چون طولانیه و باید حتما تموم بشه تا وقت دفاع از پروژه و تعیین میزان کسری، رو بهت بدن.
    4. قسمتی از این سوال رو بخش (1) توضیح دادم. دوست عزیز تقریبا همه اول با یه سازمان هماهنگ میکنن و کسی منتظر معرفی ب ن ن م نمیمونه. ولی بهتره شما بری ب ن ن م ازشون بپرسی که اگر بتونی با یه سازمان هماهنگ کنی از نظر شما (ب ن ن م) مشکلی در مورد رشته من وجود نداره؟! البته قاعدتا اگر سازمانی راضی به همکاری با شما باشه نباید ب ن ن م گیر بده به رشتتون. این رو هم بگم که احتمالا ب ن ن م از این لحاظ با رشتتون کنار نمیاد که دوست داره پروژه ها رنگ و بوی نظامی و پدافندی داشته باشن (اما پروژه های ب م ن خیلی اینجوری نیستن). باز هم تاکید میکنم که رزومه پژوهشی شما برای ب ن ن م اهمیتی نداره اما در هنگام مراجعه به سازمانها اگر بگی برات مفیده و احتمال همکاریشون با شما بیشتر میشه.
    موفق باشین.

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام.
    من امروز ظهر در بنیاد ملی، مدارکم رو برابر با اصل کردم.
    گفتن که 12 شب به بعد درخواست ها باز میشه تو سایت و ... ولی الان رفتم دیدم دو تا لیست برام باز شده: "درخواست بررسی دانش آموختگان برتر" و "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی".
    من خودم دنبال همون پروژه 10 ماهه هستم.
    والا یه خورده گیج شدم. اولا که فکر میکنم باید "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی" رو شروع کنم. اما برام سوال پیش اومده که "درخواست بررسی دانش آموختگان برتر" چی هست؟؟ آخه تسهیلات سربازی رو از طریق دانش آموختگی برتر دارم میگریم دیگه! یعنی باید باد هر دو تا فرآیند رو شروع کنم یا فقط "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی" ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام.
    من امروز ظهر در بنیاد ملی، مدارکم رو برابر با اصل کردم.
    گفتن که 12 شب به بعد درخواست ها باز میشه تو سایت و ... ولی الان رفتم دیدم دو تا لیست برام باز شده: "درخواست بررسی دانش آموختگان برتر" و "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی".
    من خودم دنبال همون پروژه 10 ماهه هستم.
    والا یه خورده گیج شدم. اولا که فکر میکنم باید "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی" رو شروع کنم. اما برام سوال پیش اومده که "درخواست بررسی دانش آموختگان برتر" چی هست؟؟ آخه تسهیلات سربازی رو از طریق دانش آموختگی برتر دارم میگریم دیگه! یعنی باید باد هر دو تا فرآیند رو شروع کنم یا فقط "تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی" ؟
    دوست عزیز شما باید تسهیلات انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی رو انتخاب کنی..... دانش آموخته برتر واسه اینکه شما بخوای به طور دائم عضو بنیاد ملی نخبگان بشی......

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم ب م ن ن

از چند نفرشون پرسیدم گقتن آخرای بهمن تمام کسری خدمت ها حذف میشه میره پی کارش!
    کم کم طرح 10+2 (نخبگی) هم بعد از کسری لغو میشه

چون سرباز خیلییییییییی کم داریم
    دوست عزیز

شاید کسری خدمت را ب ن ن م بتونه حذف کنه ولی حذف پروژه جایگزین به همین راحتی نیست هر چند که همین کسری خدمت هم از منبع موثقی نقل قول نشده و سربازان وظیفه ب ن ن م مرجع قابل قبولی نیستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

امروز سه ماه گذشت از ارسال مدارکم به بنیاد و هنوزم هیچ جوابی نگرفتم....فوق العاده مسخرس این سیستم دیگه.....البته تعجبم نداره که تو همچین سیستمی 3000 نفر با معدل 14 بورسیه شن آمریکا و کشور های اروپایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم خدمتتون. من میخواستم پروژه جایگزین خدمت (10 ماه + 2 ماه آموزشی) تعریف کنم. من فارغ التحصیل هستم. با یه جایی صحبت کردم، موضوع کارشون مثل پایان نامه من هست و ازم خواستن موضوع مثل پایان نامم تعریف کنم. میخواستم بدونم مشکلی نداره؟ بعد گیر نمیدن این موضوع مثل پایان نامت هست و بنیاد ن ن م رد کنه موضوع رو؟ کسی تجربه همچین کاری داشته؟

ممنون از همگی
    سلام بعید میدونم رد کنه ولی بازم از بپرس

Junior Member

سلام دوستان، اگه میشه سریع و دقیق به من جواب بدید لطفا، من پروژه کسر خدمت گرفته بودم اما میگن اگه غیبت داشته باشی کسری نمیدن، تاریخ فارغ التحصیلی من 30/5/92 است ایا باید تا قبل از 30/5/93 دفترچه رو پست کنم یا در روز 30/5/93 هم قبوله که وارد غیبت نشم؟ خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم خدمتتون. من میخواستم پروژه جایگزین خدمت (10 ماه + 2 ماه آموزشی) تعریف کنم. من فارغ التحصیل هستم. با یه جایی صحبت کردم، موضوع کارشون مثل پایان نامه من هست و ازم خواستن موضوع مثل پایان نامم تعریف کنم. میخواستم بدونم مشکلی نداره؟ بعد گیر نمیدن این موضوع مثل پایان نامت هست و بنیاد ن ن م رد کنه موضوع رو؟ کسی تجربه همچین کاری داشته؟

ممنون از همگی
    اگه اون سازمانی که براش دارید پروژه انجام میدید قبول کنه مشکلی نخواهید داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)