صفحه 429 از 1402 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439479529929 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    دوست عزیز

بنیاد مجلات مورد تایید وزارت علوم رو قبول داره....حالا چه ISI چه ISC و چه علمی پژوهشی....هر مجله ای که تو لیست وزارت علوم نباشه رو رد می کنن...واسه دریافت لیست به وب سایت وزارت علوم برید.
    شما مطمئن هستی که هر مجله مورد تایید وزارت علوم مورد تایید بنیاد هستش؟؟ یعنی الزامی به isi ,isc بودنش نیست؟؟اینجوری باشه که عاللللللیه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوالی داشتم. برای پروژه جایگزین خدمت (نخبگی) حقوق هم می دن؟ اگر می دن چقدر هست مبلغش؟ ممنون
    سلام
    بله حقوق میدن
    بستگی به سازمانی داره که پروژه رو باهاش انجام میدین، چون حقوق رو خود اون سازمان میده حدودا بین 300 تا 450
    بسته به سازمان هم ممکنه ماهانه به حسابتون بریزنیا اینکه ممکنه آخر سر بعد اتمام پروژه یک دفعه باهاتون تسویه کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    شما مطمئن هستی که هر مجله مورد تایید وزارت علوم مورد تایید بنیاد هستش؟؟ یعنی الزامی به isi ,isc بودنش نیست؟؟اینجوری باشه که عاللللللیه

با سلام، تمام مجلات مورد تایید وزارت علوم تو لیست بنیاد هستن...فقط حتما قبلش لیست مجلات رو از سایت وزارت علوم دانلود کنید......معمولا واسه بچه های مهندسی حتما یک مقاله ISI نیاز هست.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

با سلام
    برای انجام خدمت از طریق بنیاد باید مقاله حتما isi باشه یا isc مورد تایید وزارت علوم هم قبوله؟؟کسی با isc تایید شده نخبگی اش؟
    مجله isi که ایمپکت jcr نداره هم مورد تاییده یا خیر؟؟
    شما با مجله ISC هم میتونید اقدام کنید. بودند بچه هایی که با ISC هم تایید شدند. مثل خود من. بوندند بچه هایی هم که با ISC تایید نشدند البته.

من دانشجوی دوره دکتری و بورسیه وزارت علوم هستم
    من می خوام سربازی مو از طریق بنیاد ملی نخبگان و نه طرح سربازی هیئت علمی انجام بدم. یک سوال از کسانی که مراحل سربازی بنیاد ملی نخبگان رو طیّ کردن دارم. وزارت علوم و بنیاد ملی نخبگان به من گفتند از نظر ما اشکالی نداره اما...
    «آیا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از بورسیه بودن داوطلبی مثل من استعلام می کند؟» در بین دوستانی که کارت پایان خدمت از این طریق رو گرفتن کسی هست که بدونه براش چنین استعلامی شده یا نه؟
    چون اگه من با کارت پایان خدمت برم وزارت علوم بجای سرباز هیئت علمی مستقیما هیئت علمی ثبت نام می تونم بکنم.

لطفا پاسخ بدید یا راهنمایی کنید از کجا بپرسم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alijavanmard نمایش پست ها
    من دانشجوی دوره دکتری و بورسیه وزارت علوم هستم
    من می خوام سربازی مو از طریق بنیاد ملی نخبگان و نه طرح سربازی هیئت علمی انجام بدم. یک سوال از کسانی که مراحل سربازی بنیاد ملی نخبگان رو طیّ کردن دارم. وزارت علوم و بنیاد ملی نخبگان به من گفتند از نظر ما اشکالی نداره اما...
    «آیا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از بورسیه بودن داوطلبی مثل من استعلام می کند؟» در بین دوستانی که کارت پایان خدمت از این طریق رو گرفتن کسی هست که بدونه براش چنین استعلامی شده یا نه؟
    چون اگه من با کارت پایان خدمت برم وزارت علوم بجای سرباز هیئت علمی مستقیما هیئت علمی ثبت نام می تونم بکنم.

لطفا پاسخ بدید یا راهنمایی کنید از کجا بپرسم
    ممنون
    شما اگه سرباز هیات علمی باشی نمی تونی از این طریق سربازی را طی کنی ولی دوران دانشجویی می تونی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    بله حقوق میدن
    بستگی به سازمانی داره که پروژه رو باهاش انجام میدین، چون حقوق رو خود اون سازمان میده حدودا بین 300 تا 450
    بسته به سازمان هم ممکنه ماهانه به حسابتون بریزنیا اینکه ممکنه آخر سر بعد اتمام پروژه یک دفعه باهاتون تسویه کنن
    دوست عزیز ممنون از جوابت. من پروژم کسری خدمت بود که بعدا نخبگیم اومد و برای جلوگیری از اتلاف وقت همون پروژه کسری رو ادامه دادم . حالا 15 ماه کسری خدمت از اون سازمان برام رد کردن که در مرحله ارزیابی ثانویه هست. حالا با توجه به اینکه پروژه من در اون سازمان به صورت کسری خدمت تعریف شده (نه به صورت جایگزین خدمت) تکلیف حقوق من چی می شه؟ آیا بهم می دن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    شما با مجله ISC هم میتونید اقدام کنید. بودند بچه هایی که با ISC هم تایید شدند. مثل خود من. بوندند بچه هایی هم که با ISC تایید نشدند البته.
    سلام
    اگه رشته شما فنی مهندسی بوده لطف کنید عنوان مجله رو بفرمایید تا یک اوردری دست من بیاد...همچنین معدلتون رو
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    اگه رشته شما فنی مهندسی بوده لطف کنید عنوان مجله رو بفرمایید تا یک اوردری دست من بیاد...همچنین معدلتون رو
    با تشکر
    دوست عزیز. من کارشناسی مهندسی پزشکی هستم. یه مقاله ISI تو مجله IEEJ transactions on electrical and electronics engineering ژاپن دارم. معدلم 17.02 هست و بعد از سه ماه هنوز جواب پروندم نیومده...

Junior Member

دوستان این سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده
    برای تسهیلات سربازی مقاله موجود در مجله باید isi باشه این قبول... آیا باید ایمپکت jcr داشته باشه حتما یا صرفا با داشتن IF معقول حل میشه قضیه؟؟
    یه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)