صفحه 43 از 1402 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253931435431043 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

از زمانی که معرفی نامه شما به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می شه تا زمانی که معرفی می شید به یه جایی کمتر از یک ماه طول می کشه بعد هم به خودتون بستگی داره که چقدر زود بتونید پروپزال بدید. از طرفی هروقت بخواهید اگه جایی که طرحتون رو انجام میدید موافقت کنند که می کنند می تونید آموزشی رو برید(1 تیر و 1 دی البته) قبل شروع طرح که حتماً می تونید
    ویرایش توسط Rajabinasab : March 9th, 2012 در ساعت 12:26 AM

سلام
    من 3ماه که از طریق بنیاد نخبگان سربازیم شروع شده.
    3 تا سوال داشتم...
    1-آیا باید دفترچه بفرستیم؟ من تا حالا نفرستادم... 7ماه هم از فارغ التحصیلیم گذشته... آیا مشکلی پیش میاد؟
    2-آیا هنوز مجوز خروج بدون وثیقه می دهند؟ روندش چقدر طول میکشه؟
    3-میگن که آخرش باید دفاع کنیم... دفاعش سخته؟ کسی گیر میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jozef1987 نمایش پست ها
    با سلام
    من کارشناسی معدلم بالای 17 بود و یه مقاله علمی پژوهشی مورد تایید بنیاد دارم
    رشتم شهرسازیه و از بنیاد هم در این مورد سوال کردم و گفتن که یه مقاله علمی پژوهشی کافیه!
    فقط من شهریور 89 فارغ التحصیل شدم و از مهر 90 کارشناسی ارشد قبول شدم
    ولی معدل ترم اول ارشدم 16.5 هستش
    حالا می خواستم بدونم با توجه به معدل پایین این ترم می تونم از تسهیلات سربازی استفاده کنم یا نه؟
    آخه توی آیین نامه زده که دانشجویان ارشد که از تسهیلات دوره کارشناسی میخوان استفاده کنن باید شرایط پویایی داشته باشن که شرطش معدل بالای 17 ارشده!!!!
    لطفا راهنمایی بکنید
    دوست عزیز
    قانون معدل بالای 17 ارشد برای دانشجویان فارغ التحصیل مقطع ارشد هستش نه شما که از مقطع کارشناسی دارید اقدام میکنید. فقط نکته ای که وجود داره اینه که شما تا دو سال بعد از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی وقت داری تا از این مقطع برای تسهیلات استفاده کنی و اینکه تشکیل پرونده در یک مقاطع خاصی از سال انجام میشه که فکر میکنم تو اردیبهشت ماه باشه.
    موفق باشید

با سلام
    لطفاً بفرمایید پروژه هایی که برای کسری خدمت میدن، آیا باید تنهایی انجام بدیم یا گروهی هم میشه انجام داد؟
    درضمن، آیا مکانی که برای انجام پروژه معرفی میشیم، آیا میشه بعد از اتمام پروژه؛ از همونجا امریه گرفت (برای 2 ماه آموزشی)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    من 3ماه که از طریق بنیاد نخبگان سربازیم شروع شده.
    3 تا سوال داشتم...
    1-آیا باید دفترچه بفرستیم؟ من تا حالا نفرستادم... 7ماه هم از فارغ التحصیلیم گذشته... آیا مشکلی پیش میاد؟
    2-آیا هنوز مجوز خروج بدون وثیقه می دهند؟ روندش چقدر طول میکشه؟
    3-میگن که آخرش باید دفاع کنیم... دفاعش سخته؟ کسی گیر میده؟
    سلام
    1- کلاً بگم که همه کارهای سربازیتون را از آموزشی گرفته تا باقی موارد خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح انجام می ده یعنی اینکه اصلاً کاری با نظام وظیفه ندارید. دفترچه هم نمی خواهد بفرستید.
    2- مجوز خروج بدون وثیقه را فقط به اسم فرصت مطالعاتی شش ماهه می دن اون هم بعد پایان طرحتون. دیگه برای ادامه تحصیل مجوز خروج بدون وثیقه نمیدن.
    3- نه اصلاً سخت نیست، البته به جایی که طرحتون رو براشون انجام میدین هم بستگی داره ولی عموماً دفاع فرمالیته است.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    من برای استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان مراجعه کردم و اونجا گفتن که در طی 10 ماه زمان انجام پروژه باید ایران باشی و اگه بخوای برای ادامه تحصیل بری باید از پروژه انصراف بدی. یعنی هیچ راهی وجود نداره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    با سلام
    لطفاً بفرمایید پروژه هایی که برای کسری خدمت میدن، آیا باید تنهایی انجام بدیم یا گروهی هم میشه انجام داد؟
    ممنون میشم به سوال بالا هم جواب بدید.

در ضمن؛ کلاً پروؤه ها در چه حدی هست؟ در حد تیم ملی؟ یعنی با تحقیق و سرچ و اینترنت قابل انجام هست؟ یا اینکه پیاده سازی و... لازم داره؟

سلام
    اینکه می شه مشترک انجام داد یا نه رو نمی دونم.
    سطح پروژه ها هم به جایی که پروژه رو می گیرید بستگی داره. من بعضی ها رو می شناسم که پروژهشون پیاده سازی هم لازم داشته ولی در عوض کار تحقیقیش کمتر بوده. کلاً تجربه اثبات کرده که خیلی سخت نمیگیرن و حتی پیگیر اصلی پروژه هم خودتونید.
    من خودم کنار این پروژه درس هم میخوندم کار هم می کردم. نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام
    اینکه می شه مشترک انجام داد یا نه رو نمی دونم.
    سطح پروژه ها هم به جایی که پروژه رو می گیرید بستگی داره. من بعضی ها رو می شناسم که پروژهشون پیاده سازی هم لازم داشته ولی در عوض کار تحقیقیش کمتر بوده. کلاً تجربه اثبات کرده که خیلی سخت نمیگیرن و حتی پیگیر اصلی پروژه هم خودتونید.
    من خودم کنار این پروژه درس هم میخوندم کار هم می کردم. نگران نباشید.

ممنون دوست عزیز
    لطفاً بفرمائید که هر پروژه چه مدت از زمان خدمت رو کسر میکنه. و کلاً به جای 16 ماه خدمت، چند تا پروژه باید انجام بدیم؟ اصلاً حداکثر زمان انجام پروژه ها چقدر هست؟
    کلاً هر اطلاعاتی که دارید رو لطفاً بگید. چون من هیچ اطلاعاتی ندارم و تازه می خوام اقدام کنم.

خواهش می کنم
    البته من از طرح نخبگان استفاده کردم و نه کسر خدمت ولی به واسطه دوستانم اطلاعاتی هم در مورد کسر خدمت دارم. امیدوارم براتون مفید باشه.
    حداکثر زمانی که یک پروژه از خدمتون کم میکنه 6 ماهه که تا 4 ماهش رو خود جایی که پروژه را انجام می دهید می تونه تصویب کنه ولی بیشتر از اون رو خود نخبگان نیروهای مسلح باید تصویب کنه که لازمش مثلاً اینه که یکبار هم باید پروژتون رو تو نخبگان ارائه کنید و اونها هم نظرشون جلب بشه بنابرین خیلی رو 6ماه حساب نکنید البته به خودتون بستگی داره. پروژه ها رو نمیتونید همزمان انجام بدید پس شاید مثلاً با فرض اینکه هر پروژه 3ماه زمان ببره پس باید 4تا پروژه رو تو یک سال انجام دهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)