صفحه 436 از 1402 نخستنخست ... 336386426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446486536936 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,351 تا 4,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفا نظرتون رو بدین.

من ارشدمو تموم کرده ام و شرایط نخبگی را دارم و تا یک ماه دیگه فرجه یکسال بعد از فارغ التحصیلیم تموم میشه و باید سربازی برم. البته تو این مدت شاید برای دکترای خارج از کشور پذیرش بگیرم. حالا یه سوال داشتم به نظرتون اگه الان برای بنیاد اقدام کنم و پروژه رو بگیرم و جواب پذیرشمم بیاد میتونم همزمان که در خارج دکترا میخونم پروژه رو هم انجام بدم؟

با تشکر
    دوستان وضعیت من هم مثل این دوستمون هست اگه دوستی اطلاع داری ممنون میشیم راهنمایی کنند

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

درود
    بچه ها، حقوق ماهیانه ای که میدن چقدره؟ شنیدم امسال بیشتر شده. لطفا اطلاعات لازم رو بزارید تا در حق دوستان کاستی صورت نگیرد.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    در کل راه های مختلفی برای گرفتن پروژه از طرف بنیاد نخبگان وجود داره. یکی از شرایط داشتن معدل + مقاله هستش. شما که میگید مدال المپیاد دارید.
    من تو آیین نامه بنیاد دیدم که نوشته "نفرات اول تا سوم المپیادهای معتبر علمی دانش آموزی کشوری" میتونن از این تسهیلات استفاده کنند. شما چرا از این بند استفاده نمیکنید ؟؟؟
    آخه وقتی مراجعه کردم گفت شرط من که مدال دارم فقط داشتن معدله و مقاله نمیخواد. برای کسایی که عضو نیستن به جز معدل مقاله هم می خواد. بعد بهم گفت اگه دو ترم اول ارشدت بیاد بالای 17 امکانش هست بهت پروژه بدیم. خودش میگفت باید حتما به 17 برسه و 16.9 قبول نیست. واقعا تا این حد روی 0.1 حساسن که مدال منو نادیده بگیرن؟؟؟!!

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    دوستان وضعیت من هم مثل این دوستمون هست اگه دوستی اطلاع داری ممنون میشیم راهنمایی کنند

من ارشدمو تموم کرده ام و شرایط نخبگی را دارم و تا یک ماه دیگه فرجه یکسال بعد از فارغ التحصیلیم تموم میشه و باید سربازی برم. البته تو این مدت شاید برای دکترای خارج از کشور پذیرش بگیرم. حالا یه سوال داشتم به نظرتون اگه الان برای بنیاد اقدام کنم و پروژه رو بگیرم و جواب پذیرشمم بیاد میتونم همزمان که در خارج دکترا میخونم پروژه رو هم انجام بدم؟

با تشکر
    سلام،
    شما در وهله اول کارهای نخبگی تون رو در بنیاد انجام بدین تا از بابت نخبه شدن مطمئن شین. در وهله بعدی باید تو این یک ماه تا قبل ازینکه مهلت تون تموم شه، پذیرش قطعی گرفته باشین که طبق قوانین تمدید بتونین تاریخ اعزام تون رو عقب بندازین.
    ازون طرف به محض اینکه نخبگی تون قطعی شد برای دریافت پروژه نخبه وظیفه سریعاً به سازمان های دارای پروژه مراجعه کنید و تا قبل ازینکه از ایران برید شروع به کارتون رو بزنید. اگر بتونین این کارو تو همین مهلت یک ماهه انجام بدین که خیلی بهتره و اما و اگرش کمتره، چرا که شرایط تون هنوز کاملاً عادیه و حتی نیازی نیست که بگید می خواید برید. اگر در این یک ماه نتونستین احتمال اینکه بتونین پروژه بگیرین میاد پایین تر، چرا که دیگه مهلت یکساله تموم شده و مشخص میشه که شما پذیرش گرفتین و دارین میرین که فرجه رو تمدید کردین. بنابراین سازمان بکارگیرنده ممکنه بگه چون شما نمی تونید 10 ماه وقت حضوری روی پروژه بذارین براتون پروژه تعریف نمی کنه. در این حالت بازهم در زمانی که در ایران هستین هرچه زودتر اینکارو انجام بدین احتمال موفقیت بیشتر هست. اما اگر تا زمانی که ایران هستین نتونین پروژه رو شروع کنین احتمال اینکه همزمان با تحصیل در خارج پروژه بدن بهتون خیلی خیلی کمتر میشه.
    با اینحال پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه هم احراز نخبگی و هم پذیرشتون هنوز 100% نشده، حتما Plan B رو هم در نظر بگیرین.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام،
    شما در وهله اول کارهای نخبگی تون رو در بنیاد انجام بدین تا از بابت نخبه شدن مطمئن شین. در وهله بعدی باید تو این یک ماه تا قبل ازینکه مهلت تون تموم شه، پذیرش قطعی گرفته باشین که طبق قوانین تمدید بتونین تاریخ اعزام تون رو عقب بندازین.
    ازون طرف به محض اینکه نخبگی تون قطعی شد برای دریافت پروژه نخبه وظیفه سریعاً به سازمان های دارای پروژه مراجعه کنید و تا قبل ازینکه از ایران برید شروع به کارتون رو بزنید. اگر بتونین این کارو تو همین مهلت یک ماهه انجام بدین که خیلی بهتره و اما و اگرش کمتره، چرا که شرایط تون هنوز کاملاً عادیه و حتی نیازی نیست که بگید می خواید برید. اگر در این یک ماه نتونستین احتمال اینکه بتونین پروژه بگیرین میاد پایین تر، چرا که دیگه مهلت یکساله تموم شده و مشخص میشه که شما پذیرش گرفتین و دارین میرین که فرجه رو تمدید کردین. بنابراین سازمان بکارگیرنده ممکنه بگه چون شما نمی تونید 10 ماه وقت حضوری روی پروژه بذارین براتون پروژه تعریف نمی کنه. در این حالت بازهم در زمانی که در ایران هستین هرچه زودتر اینکارو انجام بدین احتمال موفقیت بیشتر هست. اما اگر تا زمانی که ایران هستین نتونین پروژه رو شروع کنین احتمال اینکه همزمان با تحصیل در خارج پروژه بدن بهتون خیلی خیلی کمتر میشه.
    با اینحال پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه هم احراز نخبگی و هم پذیرشتون هنوز 100% نشده، حتما Plan B رو هم در نظر بگیرین.
    موفق باشید
    ممنون بابت زمانی که گذاشتین و جواب دادین.
    به نظرت اگه الان برم از یک سازمانی پروژه 10 ماهه بگیرم و بعدش اگه از نخبگان تایید شدم همونو به عنوان اون پروژه ب م ن انجام بدم بهتر نیست؟؟ شروع پروژه از همین الان میخوره دیگه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFiroozi نمایش پست ها
    ممنون جناب فقط یه سوال دیگه تاریخ شروع پروژه کسری من 4 مرداد هست ولی هنوز تسهیلات خدمت نخبگیمم تو کمسیون تایید نشده اگر به امید خدا درست بشه تاریخ شروع تسهیلات نخبگی (یعنی همون 10ماه) رو برای من از همون 4 مرداد حساب میکنن؟
    سلام
    خیر، تاریخ سربازی شما از تاریخ معرفی شما توسط بنیاد نخبگان به سازمان مربوطه حساب میشود.
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

با تشکر
    سلام
    اگر ب ن ن م بفهمه دانشجوی خارج هستی هیچگونه پروژه ای برات تعریف نمیکنه،به نظر من پروژه بنیاد رو تموم کنید و با خیال راحت برید خارج یا وقتی برگشتید پروژه بگیرید.همزمان با تحصیل در خارج نمیشه پروژه گرفت.اگه دانشجوی داخل بودید میشد.
    موفق باشید
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFiroozi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون فقط شما مطمئن هستید؟من میتونم اصلا دیگه پروژه کسر خدمت رو انجام ندم و فقط منتظر تسهیلات نخبگی بمونم؟ یه سوال دیگه با توجه به اینکه من تازه قسمت ارسال درخواست تسهیلات برام باز شده چقدر زمان میبره تا جواب نهایی رو به من بدن مثلا دو ماه یا بیشتر؟
    اگه پروژه کسری برداشتید نه تعهد حساب نمیشه، اگه دیگه نمیخایین اون پروژه رو انجام بدبن برین همون سازمان که پروژه برداشتین بگین که کنسل کنن براتون. خودشون میدونن چکار کنن

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

ممنون بابت زمانی که گذاشتین و جواب دادین.
    به نظرت اگه الان برم از یک سازمانی پروژه 10 ماهه بگیرم و بعدش اگه از نخبگان تایید شدم همونو به عنوان اون پروژه ب م ن انجام بدم بهتر نیست؟؟ شروع پروژه از همین الان میخوره دیگه؟؟
    بله با توجه به شرایط عدم قطعی شما این کار خیلی بهتر هست چون در هر صورت ضرر نمی کنید. تاریخ شروع به کارتون هم می تونه از همین حالا یا زودتر یا دیرتر بخوره، بستگی به رابطه تون با اون سازمان و استاد راهنمای پروژه تون داره.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان من رشته‌ام آمار هست. لیسانس فردوسی بودم با معدل ۱۶.۱۱ و ارشدم هم ۱۷.۴۰ هست و یک مقاله علمی پژوهشی دارم. مجله علوم آماری که این مقاله تو پایگاه جهان اسلام (ISC) هم نمایه میشه
    پرونده‌ام ۳۱ خرداد ۹۳ رفته تو کمیته اما هنوز جوابش نیومده.
    می‌خواستم بدونم شانسی دارم برای طرح گرفتن یا نه؟
    لطفا هر کسی این پیام رو میبینه جواب بده چون استرس دارم و همین ۲۴ شهریور باید دفترچه پست کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)