صفحه 44 از 1402 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354941445441044 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    البته من از طرح نخبگان استفاده کردم و نه کسر خدمت ولی به واسطه دوستانم اطلاعاتی هم در مورد کسر خدمت دارم. امیدوارم براتون مفید باشه.
    حداکثر زمانی که یک پروژه از خدمتون کم میکنه 6 ماهه که تا 4 ماهش رو خود جایی که پروژه را انجام می دهید می تونه تصویب کنه ولی بیشتر از اون رو خود نخبگان نیروهای مسلح باید تصویب کنه که لازمش مثلاً اینه که یکبار هم باید پروژتون رو تو نخبگان ارائه کنید و اونها هم نظرشون جلب بشه بنابرین خیلی رو 6ماه حساب نکنید البته به خودتون بستگی داره. پروژه ها رو نمیتونید همزمان انجام بدید پس شاید مثلاً با فرض اینکه هر پروژه 3ماه زمان ببره پس باید 4تا پروژه رو تو یک سال انجام دهید.
    توی یک سال؟ یعنی از روزی که پروژه به ما محول میشه؛ چه یک پروژه و چه چند پروژه یکی بعد از دیگیری، کلاً یک سال زمان داریم؟ بعد از یک سال، دیگه بهمون پروژه نمی دن؟
    آخه من تازه ارشد قبول شدم و دو سال فرصت دارم.

نه منظورم محدودیت زمانی نبود. منظورم حداقل زمان بود. کمتر از یکسال بعید می دونم بتونید تمومش کنید.

2- مجوز خروج بدون وثیقه را فقط به اسم فرصت مطالعاتی شش ماهه می دن اون هم بعد پایان طرحتون. دیگه برای ادامه تحصیل مجوز خروج بدون وثیقه نمیدن.

مرسی از جوابتون
    بعد از طرح که دیگه کارت میاد... منظورتون چیه دقیقا؟

بله اگه آموزشی هم رفته باشید کارت میاد ولی اگه کارتون عجله ای باشه و نخواهید آموزشی رو برید با توجه به اینکه آموزشی نخبگان فقط دوبار در سال و ماه های 4 و 10 برگزار میشه میتونید از امکان فرصت مطالعاتی شش ماهه استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان.من تیر ماه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل میشم(لیسانس) وپروژمم ترم پیش ارایه دادم.حدود 1هفته پیش 1 ایده دادم که مورد توجه دانشگاه سراسری شهرمون قرار گرفتو قرار شد مکانیو در دانشگاه در اختیارم بذارم حالا میخواستم بدونم من به چه طریقی میتونم هم این پروژه رو انجام بدم و هم بتونم کسری بگیرم؟اصلا با این شرایط کسری خدمت شامل من میشه یا نه؟و حدودا چه مدت کسری میدن؟؟ (پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون)

Junior Member

سلام به همه دوستان

کسی خبر داره که بالاخره اگر کسی از طریق بنیاد نخبگان در حال انجام دوره سربازیه، باید برای ادامه تحصیل و مجوز خروج چجور اقدام کنه؟ من بنیاد نخبگان رفتم گفتن ما دیگه برا ادامه تحصیل مجوز صادر نمی کنیم، اما دقیق هم نگفت چکار باید کرد. الان ما باید مثل همه مشمولین از وزارت علوم اقدام کنیم؟ یا یه راست بریم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟ ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mjjf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

کسی خبر داره که بالاخره اگر کسی از طریق بنیاد نخبگان در حال انجام دوره سربازیه، باید برای ادامه تحصیل و مجوز خروج چجور اقدام کنه؟ من بنیاد نخبگان رفتم گفتن ما دیگه برا ادامه تحصیل مجوز صادر نمی کنیم، اما دقیق هم نگفت چکار باید کرد. الان ما باید مثل همه مشمولین از وزارت علوم اقدام کنیم؟ یا یه راست بریم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟ ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند.
    با سلام
    اگر شما پروژه تون در بنیاد تموم شده و نامه اتمام پروژه رو دارید که تشریف می برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (سرهنگ سعیدی) و اونجا معرفی به نظام وظیفه می شوید و می تونید واسه گذرنامه وسپس خروج اقدام کنید.
    اما اگر هنوز پروژه تون تموم نشده و خیلی مونده تا نامه اتمام پروژه رو بگیرید می توانید یک نامه از همون مرکزی که خدمت رو انجام می دید بگیرید و که توی اون نامه می بایست ذکر شود که اون مرکز با ادامه تحصیل شماو خروج شما مشکلی ندارد ویا به اصطلاح خودشون شما مشکل امنیتی واسه ادامه تحصیل وخروج از کشور ندارید بعد شما این نامه رو می برید بنیاد نخبگان و شما رو واسه گرفتن گذرنامه به نظام وظیفه معرفی میکنند.

من به شما پیشنهاد می کنم حتما یک سری به نخبگان نیرو های مسلح بزنید و مشکلتون رو با سرهنگ سعیدی درمیان بگذارید.
    موفق باشید

Junior Member Hwoarang آواتار ها

منم مثل دوستمون Industrial88 که پرسیدم، گفتن نمیشه باید ایران باشی. کسی از دوستان اطلاعی داره که چکار میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان مراجعه کردم و اونجا گفتن که در طی 10 ماه زمان انجام پروژه باید ایران باشی و اگه بخوای برای ادامه تحصیل بری باید از پروژه انصراف بدی. یعنی هیچ راهی وجود نداره؟
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با سلام
    اگر شما پروژه تون در بنیاد تموم شده و نامه اتمام پروژه رو دارید که تشریف می برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (سرهنگ سعیدی) و اونجا معرفی به نظام وظیفه می شوید و می تونید واسه گذرنامه وسپس خروج اقدام کنید.
    اما اگر هنوز پروژه تون تموم نشده و خیلی مونده تا نامه اتمام پروژه رو بگیرید می توانید یک نامه از همون مرکزی که خدمت رو انجام می دید بگیرید و که توی اون نامه می بایست ذکر شود که اون مرکز با ادامه تحصیل شماو خروج شما مشکلی ندارد ویا به اصطلاح خودشون شما مشکل امنیتی واسه ادامه تحصیل وخروج از کشور ندارید بعد شما این نامه رو می برید بنیاد نخبگان و شما رو واسه گرفتن گذرنامه به نظام وظیفه معرفی میکنند.

من به شما پیشنهاد می کنم حتما یک سری به نخبگان نیرو های مسلح بزنید و مشکلتون رو با سرهنگ سعیدی درمیان بگذارید.
    موفق باشید
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با سلام

موفق باشید
    سلام

آره این درست هستش که شما تا پروژه رو تموم نکنین نمی تونید برید ادامه تحصیل در خارج بدید.
    منظور من این بود برای کسی که چند ماهی مونده که پروژه اش تموم بشه می تونه فعلا با آوردن یک نامه از اون مرکزی که داره سربازی اش رو انجام میده و بردن اون نامه به بنیاد نخبگان نیرو های مسلح یک معرفی برای نظام وظیفه بگیره وبعد درخواست پاسپورت رو انجام بده. بعد از دریافت پاسپورت شما می توانید واسه ویزا اقدام کنید که معمولا چند ماهی طول می کشه و تا بخواهید از کشور خارج بشید اون وقت سربازی شما هم تموم شده ومی تونید برید ادامه تحصیل بدید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام. این پروژه هایی که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واسه کسر خدمت میده ممکنه که بعداً واسه گرفتن ویزا مشکل ساز بشه؟ منظورم اینه که بفهمن ما پروژه نظامی انجام دیدیم بهمون ویزا ندن؟ یا حتی خود ایران نذاره؟ من باید بعد از ارشد حدود 5 ماه و نیم برم خدمت (بقیشو قبل از ارشد رفتم) به نظرتون ریسک نکنم و این پنج ماه و نیمم برم یا از این پروژه ها بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)