صفحه 45 از 1402 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455951455451045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با سلام
    اگر شما پروژه تون در بنیاد تموم شده و نامه اتمام پروژه رو دارید که تشریف می برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (سرهنگ سعیدی) و اونجا معرفی به نظام وظیفه می شوید و می تونید واسه گذرنامه وسپس خروج اقدام کنید.
    اما اگر هنوز پروژه تون تموم نشده و خیلی مونده تا نامه اتمام پروژه رو بگیرید می توانید یک نامه از همون مرکزی که خدمت رو انجام می دید بگیرید و که توی اون نامه می بایست ذکر شود که اون مرکز با ادامه تحصیل شماو خروج شما مشکلی ندارد ویا به اصطلاح خودشون شما مشکل امنیتی واسه ادامه تحصیل وخروج از کشور ندارید بعد شما این نامه رو می برید بنیاد نخبگان و شما رو واسه گرفتن گذرنامه به نظام وظیفه معرفی میکنند.

من به شما پیشنهاد می کنم حتما یک سری به نخبگان نیرو های مسلح بزنید و مشکلتون رو با سرهنگ سعیدی درمیان بگذارید.
    موفق باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون و وقتی که گذاشتید. پس اونطور که من فهمیدم، به صرف درخواست خروج و درست همون برهه ای که نامه رو میبریم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، لازم نیست پروژه مون متوقف بشه. و درست تا قبل از خروج از کشور وقت داریم پروژه رو ادامه بدیم و احیانا حتی تموم کنیم، درسته؟
    به علاوه، جنابعالی اطلاع دارید که اگر پروژه کسی 8 ماه بشه میزارن تحویل بدیم؟ من از 20 دی شروع شده و اگر بخوان روی 10 ماه اصرار کنم، حتی تا آخر شهریور هم شانسی ندارم که کار رو تحویل بدم. باز هم متشکرم

Junior Member

دوستان من یکی از این طرح های پژوهشی کسر خدمت برداشتم. چون اول تیر اعزاممه و نمیخواستم و نمیتونستم عقبش بندازم میخواستم کنسلش کنم. ولی با این افزایش مدت خدمت پشیمون شدم. میدونید که آیا امکانش هست که در مدت سربازی هم ادامه ش داد؟
    ثانیا اگر نخوام ادامه ش بدم حتما باید تماس بگیرم بگم نمیام؟ یا همینطوری با عدم حضورم "کان لم یکن" تلقی میشه؟
    آخه جایی که امریه گرفتم گفته به هیچ عنوان کسر خدمت قبول نمی کنیم. نمیدونم چه کار کنم؟

من یه سئوال داشتم که ایا این اضافه شدن خدمت به 21 ماه مشمول حال نخبگانی که د رسال 1391 می خوان اقدام کنن هم میشه

سابقا یه پروژه 10 ماهه بود + 2 ماه اموزشی

ممنون میشم جوابم رو بدین

Junior Member

من شخصا جواب این سوال رو نمی دونم. اما اگه بشه یه درس تو این اوضاع گرفت اینه که هرچه سریعتر باید از این امتیازات بهره برد. یک روز غفلت ممکنه از این رو به این رو بکنه شرایط ما رو. نمونش شرایط کسانی که ارشد رو طولش دادن تا معافیتی جور کنن، نشد که هیچ، طولانی تر هم شد مدت خدمتشون. یا حق

Junior Member

سلام
    میشه یه نفر لطف کنه بگه نفرات اول(و یا برتر) آزمون کارشناسی ارشد از سربازی معاف میشن یا نه؟یا کلا تسهیلاتی براشون در نظر گرفته میشه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط asasasas نمایش پست ها
    سلام
    میشه یه نفر لطف کنه بگه نفرات اول(و یا برتر) آزمون کارشناسی ارشد از سربازی معاف میشن یا نه؟یا کلا تسهیلاتی براشون در نظر گرفته میشه؟
    ممنون.

سلام
    من در مورد قانونش اطلاعی ندارم. ولی یک ماه قبل از عید رفته بودم میدون سپاه، یه آقایی با پسرش اومده بود؛ می گفت قبلاً شنیده که نفرات برتر معاف میشن، ولی پسر خودش رو که نفر برتر هم بوده معاف نکرده بودن و گویا بهش گفته بودن باید یه طرحی، پروژه ای چیزی ببره تا بررسی بشه، شاید...

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام
    ممنون.
    منم فک میکردم معاف میشن ولی یه دوست دارم رتبه 3 ارشد بود اخیرا رفت سربازی

Junior Member

سلام
    ممنون.
    خیر معاف نمیشن. اگه شرایط نخبگی رو داشته باشند میتونه پوئن محسوب بشه فقط و لا غیر. سایت bmn.ir رو مطالعه بفرمائید توضیح داده شرائط نخبگی رو.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه و كارت پايان خدمت سربازي نخبگان و استعدادهاي برتر

سلام
    من هم شرایط نخبگان را بدست آوردم و حالا من را به دانشگاه مالک اشتر معرفی کردند و این هفته باید برم پیگیرش بشم؛ از طرفی توی دانشگاه خودمون استادم یه پروژه ای تعریف کرده و ازم خواسته که من هم روی اون کار کنم خودم هم خیلی دوست دارم؛ حالا راهی هست که من پروژه ی دانشگاهم رو برای سربازیم تعریف کنم؟؛ یه سوال دیگه هم اینکه مدت پروژه چقدره آقا (راستی دوره ی آموزشیم 3 شنبه ی این هفته تموم شد)؟
    آقا از پیش، از پاسختون نهایت تشکر را دارم، خیلی ممنون!

سلام دوستان

اگر کسی وثیقه بذاره و بره اونور واسه تحصیل ، اونجا کارهای تحقیقاتی و ... انجام بده ، آیا میتونه از اونجا برای بنیاد نخبگان اقدام کنه و حائز شرایط بشه و حداقل وثیقه شو پس بگیره؟

ضمنا اون دوره آموزشی نخبگان هنوزم پا برجاست؟ 1.5 ماهه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)