صفحه 456 از 1402 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466506556956 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان عزیزم...من الان دارم اموزشی میگذرونم...و لیسانس دارم...به من هم پروزه میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    من خودم بار اول پروندم رد شد و سه ماه و دو هفته طول کشید...قاعدتا باید جوابت بیاد این روزا.....معمولا 4 ماه طول نمیکشه......زنگ بزن بنیاد تهران بپرس...شاید پروندتو فرستادن دست یه داور واسه بررسی بیشتر..از این کارا هم می کنن...
    خیلی ممنون. فقط یک سوال. میشه بگین چرا پروندتون رد شد؟یعنی شرایط بنیاد رو داشتین و رد کردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. فقط یک سوال. میشه بگین چرا پروندتون رد شد؟یعنی شرایط بنیاد رو داشتین و رد کردن؟
    من کارشناسیمو تموم کرده بودم و یک مقاله ISI با IF=0.327 هم داشتم..معدلمم بالای 17 بود...نمی دونم شاید چون دانشگاه آزادی بودم ردم کردن..الان درخواست بررسی مجدد دادم با دو مقالهISI تا ببینم چی میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima7044 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم...من الان دارم اموزشی میگذرونم...و لیسانس دارم...به من هم پروزه میدن؟
    باید مقاله ISI با معدل بالای 17 داشته باشی که پروندتو بررسی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    باید مقاله ISI با معدل بالای 17 داشته باشی که پروندتو بررسی کنن
    سلام جناب یه لطفی میکنی برای من رو هم تخمین بزنی چقدر طول میکشه.
    درخواست بررسی شرایطم رو اولای مرداد دادم/ارائه مدارک رو هم 10شهریور انجام دادم/ همون دهم شب ارائه درخواست تسهیلات تو سامانه برام فعال شد و منم درخواست بررسی تسهیلات خدمت رو دادم بعدیازدهم شهریور هم مراجعه کردم بنیاد استان خودمون که با بررسی تو سیستم خودشون گفتن پروندت همون یازدهم رفته برای بررسی در کمیته/ شرایطم هم اینه
    رشته اقتصاد - معدل ارشد 18/29 - معدل کارشناسی 17/44 - یک مقاله در ژورنال خارجی با IF=0.573 - گواهی رتبه اولی در ارشد و رتبه دومی در کارشناسی. ممنون میشم .

دوستان کسی میدونه مرحله مدارک دقیقا چه مرحله ایه؟تو این مرحله چی رو بررسی میکنن؟

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم اگه تا اخرمهر درخواستمو ثبت کنم تاریخ اعزامم 10/1 میشه یا دیرتر؟
    کی تاریخ اعزام معلوم میشه و چه وقت بعدش برگ سبز میاد ؟؟؟ واسه پیگیری امریه همون برگ سبزو میخواد دیگه نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFiroozi نمایش پست ها
    سلام جناب یه لطفی میکنی برای من رو هم تخمین بزنی چقدر طول میکشه.
    درخواست بررسی شرایطم رو اولای مرداد دادم/ارائه مدارک رو هم 10شهریور انجام دادم/ همون دهم شب ارائه درخواست تسهیلات تو سامانه برام فعال شد و منم درخواست بررسی تسهیلات خدمت رو دادم بعدیازدهم شهریور هم مراجعه کردم بنیاد استان خودمون که با بررسی تو سیستم خودشون گفتن پروندت همون یازدهم رفته برای بررسی در کمیته/ شرایطم هم اینه
    رشته اقتصاد - معدل ارشد 18/29 - معدل کارشناسی 17/44 - یک مقاله در ژورنال خارجی با IF=0.573 - گواهی رتبه اولی در ارشد و رتبه دومی در کارشناسی. ممنون میشم .
    والله من فنی بودم و واسه بچه های فنی و علوم پایه حداقل سه ماه بود اما شنیدم واسه رشته های انسانی تا حداکثر دو ماه بعد ثبت نام جواب میدن.....شرایططت که خیلی خوبه..ان شا الله بخت تعلق بگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم اگه تا اخرمهر درخواستمو ثبت کنم تاریخ اعزامم 10/1 میشه یا دیرتر؟
    کی تاریخ اعزام معلوم میشه و چه وقت بعدش برگ سبز میاد ؟؟؟ واسه پیگیری امریه همون برگ سبزو میخواد دیگه نه؟؟؟
    عزیزم بنیاد تاریخ اعزام نداره...آموزشیش فقط دی هست و تیر ماه...اونم انتخابیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S of MEMS in urmia university

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم معدل مقط کارشناسی هم مهمه یا فقط معدل ارشد و داشتن مقاله isi مهمه؟همچنین باید شاگرد اول ارشد بود یا فقط معدل بالای 17؟و دیگر اینکه شاگرد اول کل مقطع ارشد یا فقط یک ترم باشه کافیست؟من در حال تحصیل ارشد برق دانشگاه ارومیه هستم.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)