صفحه 457 از 1402 نخستنخست ... 357407447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467507557957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,561 تا 4,570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    والله من فنی بودم و واسه بچه های فنی و علوم پایه حداقل سه ماه بود اما شنیدم واسه رشته های انسانی تا حداکثر دو ماه بعد ثبت نام جواب میدن.....شرایططت که خیلی خوبه..ان شا الله بخت تعلق بگیره
    آقا ممنون، به نظرت اگه حضوری بیام تهران بنیاد نخبگان میتونم پیگیری کنم ببینم کارم در چه مرحله ای هست آخه تلفن رو که جواب نمیدن! باید مراجعه کنم به شعبه مرکزی همونی که تو خیابون آزادی هست؟

سلام به همه دوستان
    رفقاي عزيز يهسوال حياتي داشتم و از چندجا ژرسيدم و به جواب نرسيدم...
    من 8 ماه كسري دارم و با هزار و يك بدبختي از شركت سپاسد (مال سپاهه) براي اول دي ماه امريه گرفتم، از سازمان اتكا ارتش هم ژروژه كسري خدمت گرفتم و متاسفانه تا دي ماه تموم نميشه. بنظرتون ميتونم امريه باشم و طرحم رو انجام بدم. اين طرح كسريم ترجمه يك كتابه و كار عملي زيادي نداره...
    خيلي ممنونم عزيزان

Junior Member

سلام دوستان. چندتا سوال داشتم، مرسی از جواباتون:

1. به نظرتون ارزش کسری برای یک نرم افزار تحت شبکه که میتونه تمام اطلاعات یک سازمان بزرگ رو یکپارچه کنه و قابلیت های زیادی داره، چقدره؟؟؟
    2. سقف کسری برای یک پروژه چقدره؟؟؟
    3. شنیدم برای هر پروژه 10 ماه سقف کسری هست! آیا میشه سازمان از 10 ماه بیشتر کسری برای پروژه بزنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام

من پرونده‌ام از ۱۷ شهریور رفته کمیته، قسمت بررسی توسط کمیته، می‌خوام بدونم چقدر دیگه طول میکشه که جوابش بیاد؟
    من الان حضوری برم بنیاد تاثیر هم داره در سرعت روند بررسی پرونده‌ام؟

دوستان هر کسی که جواب منو میده خواهش می‌کنم جوابم رو بده چون من تا یک هفته دیگه برگ سبزم میاد می‌خوام بدونم چی میشه نتیجه‌ام
    سلام

پرونده من اواسط خرداد (یعنی حدود چهار ماه پیش)به قسمت بررسی توسط کمیته رفته ولی تا الان هیچ خبری ازش نشده. تا حالا چندین بار هم بهشون زنگ زدم و هر بار میگن که باید منتظر بمونی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ham123 نمایش پست ها
    سلام

پرونده من اواسط خرداد (یعنی حدود چهار ماه پیش)به قسمت بررسی توسط کمیته رفته ولی تا الان هیچ خبری ازش نشده. تا حالا چندین بار هم بهشون زنگ زدم و هر بار میگن که باید منتظر بمونی.
    سلام
    ممنون از پاسختون
    فقط یک سوال. اینکه شما مدرکتون کارشناسی هست یا ارشد و یا دکتری؟ و اینکه رشتتون چی هست؟ چون میگن علوم انسانی‌ها از همه بیشتر طول میکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط megatroon نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم معدل مقط کارشناسی هم مهمه یا فقط معدل ارشد و داشتن مقاله isi مهمه؟همچنین باید شاگرد اول ارشد بود یا فقط معدل بالای 17؟و دیگر اینکه شاگرد اول کل مقطع ارشد یا فقط یک ترم باشه کافیست؟من در حال تحصیل ارشد برق دانشگاه ارومیه هستم.
    با تشکر
    سلام بله دوست عزیز معدل مقصع کارشناسی هم مهمه هست باید بالای 17 باشه البته اگر زیر 17 هم بود بسته به دانشگاهی که درس خوندی یه ضریبی بهش تعلق میگیره که میتونه یکم بیارتش بالاتر، برای ارشد هم معدلت باید بالای 18 باشه، دانشجوی ممتاز بودن هم یه امتیاز هست الزامی نیست اگر داشته باشی امتیازت بالاتر میره برای گرفتن تسهیلات و درضمن باید دانشجوی ممتاز بین تمام ورودی های سال خودت در پایان تحصیلاتت باشی، مقاله ISI هم اونطوری که من شنیدم حتما باید مستخرج از پایان نامت باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    فقط یک سوال. اینکه شما مدرکتون کارشناسی هست یا ارشد و یا دکتری؟ و اینکه رشتتون چی هست؟ چون میگن علوم انسانی‌ها از همه بیشتر طول میکشه
    دوست عزیز منم مثل شما هستم من 11 شهریور پروندم رفته برای بررسی الان زنگ زدم بنیاد گفت اتفاقا برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه بیشتر طول میکشه ولی در نهایت گفت 2تا 3ماه رو باید منتظر بمونی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFiroozi نمایش پست ها
    سلام بله دوست عزیز معدل مقصع کارشناسی هم مهمه هست باید بالای 17 باشه البته اگر زیر 17 هم بود بسته به دانشگاهی که درس خوندی یه ضریبی بهش تعلق میگیره که میتونه یکم بیارتش بالاتر، برای ارشد هم معدلت باید بالای 18 باشه، دانشجوی ممتاز بودن هم یه امتیاز هست الزامی نیست اگر داشته باشی امتیازت بالاتر میره برای گرفتن تسهیلات و درضمن باید دانشجوی ممتاز بین تمام ورودی های سال خودت در پایان تحصیلاتت باشی، مقاله ISI هم اونطوری که من شنیدم حتما باید مستخرج از پایان نامت باشه.
    سلام دوست عزیز
    مگه شرط حداقل معدل برای لیسانس و فوق لیسانس به ترتیب 16 و 17 نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AliFiroozi نمایش پست ها
    دوست عزیز منم مثل شما هستم من 11 شهریور پروندم رفته برای بررسی الان زنگ زدم بنیاد گفت اتفاقا برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه بیشتر طول میکشه ولی در نهایت گفت 2تا 3ماه رو باید منتظر بمونی.
    از زمان درخواست تسهیلات؟
    برای من یک ماهه زده مدارک. تو این مرجله چی رو چک میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    از زمان درخواست تسهیلات؟
    برای من یک ماهه زده مدارک. تو این مرجله چی رو چک میکنن؟
    مثل اینکه از زمان درخواست تسهیلات حساب میشه، نمیدونم والا یه دو تا نیروی بیشتر نمیزارن کار مردم را ه بیفته مگه میخوان چی بررسی کنن چهارتا آیتم ساده هست دیگه، هرکی داشت بگیره هرکی نداشت نگیره، 10دقیقه هم برای یه نفر طول نمیکشه بررسیش حالا باید 3 ماه صبر کنی! منم اول مرداد تشکیل پرونده دادم ولی 11شهریور درخواست تسهیلات دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)