صفحه 462 از 1402 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562962 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

در ضمن طبق قوانین کسانی که طرح جایگزین خدمت هستند در واقع سرباز محسوب شده و نه معاف. 10 ماه پروژه + 2 ماه آموزشی همان یکسال است که سردار گفته که باید در خدمت نیروهای مسلح باشید.
    نوشته
    سرباز با احتساب دوران آموزشی یک سال در خدمت نیروهای مسلح باشد.
    این یعنی اقلا یکسال پا بکوبی به جز کسریت. اینجوری که از این یه دونه خبر معلومه چون 24 ماه رو زده احتمالا از عید اجرایی میشه ولی معلوم نیست که چه طوری میخواد اجرایی بشه. پروژه بنیاد ملی نخبگان هم جزش هست یا نه. یا وضعیت اینایی که الان سرباز نیستن و کسریشون بعد عید رد میشه چیه . با این وضع خبر رسانی هم فکر کنم تا دو سه ماه دیگه خبر درست حسابی معلوم بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    نوشته
    این یعنی اقلا یکسال پا بکوبی به جز کسریت. اینجوری که از این یه دونه خبر معلومه چون 24 ماه رو زده احتمالا از عید اجرایی میشه ولی معلوم نیست که چه طوری میخواد اجرایی بشه. پروژه بنیاد ملی نخبگان هم جزش هست یا نه. یا وضعیت اینایی که الان سرباز نیستن و کسریشون بعد عید رد میشه چیه . با این وضع خبر رسانی هم فکر کنم تا دو سه ماه دیگه خبر درست حسابی معلوم بشه
    در مورد کسری نخبگی که قطعا همین طوره یعنی هرچقدر هم کسری داشته باشید باز هم باید 1 سال در خدمت یگان مورد نظر باشید. اما در مورد نخبه وظیفه شما در واقع سرباز یگانی هستید به نام "نخبگان نیروهای مسلح" و در واقع همان یک سال برای این یگان "پا" که نه، "پروژه" میکوبید. کسری هم تا زمانی که در سیستم +10 ثبت نشود ارزشی ندارد. البته با توجه به تغییر روز به روز قوانین هیچ چیزی غیر ممکن نیست. من از 2 سال پیش میشنیدم که قرازه کسری نخبگی کلا برداشته شود و صرفا کسانی که نخبه میشوند آن هم به میزن 10 ماه از خدمتشان کسر شود. البته این فقط یک شنیده است و نه موثق.

Junior Member

در مورد کسری نخبگی که قطعا همین طوره یعنی هرچقدر هم کسری داشته باشید باز هم باید 1 سال در خدمت یگان مورد نظر باشید.
    کسری بنیاد ملی نخبگان که یه پروژه ده ماه میدادن رو منظورتونه؟ خوب توی این حالت که 12 ماه کلا کسر میشد. 12 ماه بقیه رو پروژه انجام میدادید. الان اینجوری که از خبر بر میاد اون دوازده ماه دیگه کسر نمیشه اگر بخوان دوازده ماه پا بکوبیم.
    اما در مورد نخبه وظیفه شما در واقع سرباز یگانی هستید به نام "نخبگان نیروهای مسلح" و در واقع همان یک سال برای این یگان "پا" که نه، "پروژه" میکوبید
    این هم احتمالا کسری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح که پروژه های چند ماهه میداد و حداکثر شده بود دو تا پروژه منظورتونه. این هم سقفش قبلا 18 ماه بود که من ندیدم به کسی بیشتر از 16 ماه تصویب کنن. الان اینم احتمالا کردن 12 ماه.

البته تو این خبر

این یعنی زمان انجام پروژه رو جز در خدمت بودن حساب نکرده ( تا اونجایی که من میدونم توی هر دو تا در خدمت! بودیم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    کسری بنیاد ملی نخبگان که یه پروژه ده ماه میدادن رو منظورتونه؟ خوب توی این حالت که 12 ماه کلا کسر میشد. 12 ماه بقیه رو پروژه انجام میدادید. الان اینجوری که از خبر بر میاد اون دوازده ماه دیگه کسر نمیشه اگر بخوان دوازده ماه پا بکوبیم.

این هم احتمالا کسری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح که پروژه های چند ماهه میداد و حداکثر شده بود دو تا پروژه منظورتونه. این هم سقفش قبلا 18 ماه بود که من ندیدم به کسی بیشتر از 16 ماه تصویب کنن. الان اینم احتمالا کردن 12 ماه.

البته تو این خبر
    این یعنی زمان انجام پروژه رو جز در خدمت بودن حساب نکرده ( تا اونجایی که من میدونم توی هر دو تا در خدمت! بودیم)
    عزیز من شما یکمی مسایل رو قاطی کردی باهم. اون پروژه 10 ماهه اصلا کسری نیست!!! طرح نخبه وظیفه یعنی "طرح پروژه جایگزین خدمت ". خبر منتشر شده از قول سردار در مورد کسری ها است و نه طرح جایگزین.
    اون طرح 10 ماهه اصلا ربطی به کسری نداره. کسی که از طرف بنیاد ملی نحبگان معرفی بشه به نخبگان نیروهای مسلح به عنوان نخبه وظیفه، تمام خدمتش در قالب طرح 10 ماهه انجام میشه و در واقع سرباز نخبگان نیروهای مسلح هست.
    باز هم میگم: البته اگر چیز دیکه ای تصویب نشه.
    نتیجه:
    1- اگر تا الان نخبه شدید و مشغول پروژه 10 ماهه: نگرانی ندارید حتی اگر پروژه به 94 هم بکشه.
    2- اگر پروژه کسری را تمام کرده و کسری گرفته اید زودتر در +10 ثبت کنید.
    3- در صورت مشغول بودن به پروژه دوم کسری حتما پرس و جو کنید که کار بیهوده انجام ندید.

Junior Member

ممنون از پاسخ دقیقتون.مراحل اداری و تسویه با سازمان مربوطه چقد طول کشید تا اینکه نامه اتمام کار برا ب ن ن م ببرید؟میشه ایمیل یا شماره تماس بذارید برای راهنمایی های بیشتر؟.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دقیقتون.مراحل اداری و تسویه با سازمان مربوطه چقد طول کشید تا اینکه نامه اتمام کار برا ب ن ن م ببرید؟میشه ایمیل یا شماره تماس بذارید برای راهنمایی های بیشتر؟.
    دفاع 2 ساعت طول کشید. بعد از دفاع چون متن گزارش نهایی آماده بود، تا یکی 2 روز بعدش کار پرینت و صحافی انجام شد. صحافی رو خود سازمان برد انقلاب 3 4 ساعته آماده شد. روز بعد صحافی و نامه به سازمان مادر رفت. حدود 10 روز بعد نامه پایان کار و صحافی و سی دی مورد نظر بنیاد، به بنیاد ارسال شده بود.(از تاریخ نامه فهمیدم) به خودم ندادند ببرم! چند روز پیش هم از بنیاد تماس گرفته شد برای باقی مدارک. صدور کارت هم 30 40 روز طول میکشد. البته 2 هفته بعد از ارسال به صدور کارت در سیستم +10 پایان خدمت ثبت میشود. ایمیل را به صندوق شما خصوصی میفرستم. ممکن است خلاف قوانین انجمن باشد اگر اینجا منتشر کنم.

Junior Member

به گزارش ایرنا از سمنان، سیدحسن حسینی گفت: ممکن است برخی تسهیلات فعلی خدمت سربازی نخبگان کشور تغییر کند و سختگیرانه‌تر شود.
    وی با تاکید بر اینکه تغییر در آیین‌نامه تسهیلات خدمت سربازی نخبگان هنوز قطعی نیست و از سال آینده اعمال می‌شود، افزود: این تسهیلات مهم و تاثیرگذار است و کسانی باید از آن بهره‌مند شوند که قابلیت کار صنعتی و اجرای پروژه را داشته باشند.
    وی با بیان اینکه ورود به نمایشگاه های اختراعات برای گرفتن تسهیلات خدمت سربازی خوشایند نیست وتصریح کرد : این تسهیلات باید به کسانی تعلق بگیرد که بهتر است وقت شان به جای رفتن به خدمت سربازی، صرف اجرای پروژه های علمی و صنعتی شود.
    http://www.iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=252814
    http://kayhan.ir/fa/news/26202

این مال سه روز قبل ه
    این یعنی احتمال حذف اختراعات + احتمال اعمال کردن همین 12 ماه برای نخبگان. مشکل اساسی اینجاست که مرجع رسمی اخبار که سایت نظام وظیفه باشه هنوز حتی خبر 24 ماه شدن سربازی رو اعلام نکرده و معلوم هم نیست کی از کجا اعلام می کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina447 نمایش پست ها
    بالاخره تمام شد. رفتم صدور کارت
    طول مدت انجام پروژه جایگزین خدمت: 8 ماه
    آموزشی: دوره تکمیلی بسیج
    در طول مدت 8 ماهه: حقوق 445 هزار تومان از سازمان مربوطه
    ارشد مهندسی مکانیک
    در حال حاضر دانشجوی PhD.
    ان شالله همه عاقبت به خیر بشیم./
    التماس دعا
    سلام. میشه لطفا شرایطتتون که مورد تایید بنیاد قرار گرفت رو اینجا بذارید؟ من هم ارشد مکانیک، مقال تون کدوم زورنال ...معدل...

سلام به دوستان
    اگه این طرح سال دیگه عوض بشه و فقط دوازده ماه کسر بشه داستان امثال من که الان تازه مدارکم رو فرستادم ، چی میشه؟

Junior Member Rodriquez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام خدمت دوستان، من یه سوال ساده داشتم. پروژه برداشتن از طریق بنیاد ملی نخبگان مثل نیروهای مسلح کسری داره یا اینکه پایان خدمتو میدن بعد تحویلش؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)