صفحه 48 از 1402 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758981485481048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1365 نمایش پست ها
    من شنیدم اگه زیره 10 ماه از خدمتت موندخ باشه نمیتونی از تسهیلات بنیاد استفاده کنی
    چرا میتونی. دوست من 6 ماه آخر سربازیشو کسری گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    سلام

سازمان نخبگان نیروهای مسلح برای لیسانس ها هم پروژه تعریف میکنه یا حتما باید فوق لیسانس باشیم ؟
    البته من نخبه نیستم
    برای کسر خدمت حتما باید فوق لیسانس یا دکترا باشید. البته دانشجوی فوقم باشید کافیه (حین تحصیل). فکر کنم تو یه بازه محدود زمانی پایان نامه های لیسانسم قبول میکردند که الان نمیکنند.

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من از این پروژه ها گرفته بودم ولی چون می خواستم امریه بگیرم بیخیالش شدم و رهاش کردم. اگر این چیزی که شما میگید محقق بشه با این افزایش جدید مدت سربازی حتما میرم دنبالش. که هم خدمتم همون 16 ماه باشه و هم کسری بخورم. ولی با این کمبود سربازی که دارن بعید میدونم قبول کنن.
    من اعزامم اول تیره. وسطش آموزشی هم میشه پروژه رو ادامه داد؟
    بله وسط سربازی هم میشه پروژه کسر خدمت انجام داد. ولی توصیه میشه که قبل از اعزام تمام زورتونو بزنید چون مسلما حین سربازی هم وقت کمتری دارید هم حوصله کمتری (تجربه شخصی).

یه سوال
    آیا کسی که مثلا 5ماه خدمت قبلی داشته (سربازی 16 ماهه)، و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شده باشه، میتونه واسه 11 ماهه باقیمانده کسری ای که از بنیاد میگیره رو تو نظام وظیفه ثبت کنه و حین تحصیل کارت پایان خدمت بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    سلام

سازمان نخبگان نیروهای مسلح برای لیسانس ها هم پروژه تعریف میکنه یا حتما باید فوق لیسانس باشیم ؟
    البته من نخبه نیستم
    من کسی دیدم که پایان نامه لیسانس اورده بود واسه کسری و ازش قبول کردند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    یه سوال
    آیا کسی که مثلا 5ماه خدمت قبلی داشته (سربازی 16 ماهه)، و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شده باشه، میتونه واسه 11 ماهه باقیمانده کسری ای که از بنیاد میگیره رو تو نظام وظیفه ثبت کنه و حین تحصیل کارت پایان خدمت بگیره؟
    بله، فقط به شرطی که قبول کنن که سربازی واست 16 در نظر بگیرن. در این مورد الان خودشون هم دچار ابهام اند. البته کسانی که چنین وضعیتی دارن رو من دیدم با پیگیری می شه 16 ماه کرد. ولی اینا کسانی هستند که الان کسری هاشون امادست. ولی اینکه شما تازه بخوای پروژه انجام بدی و یک سال دیگه بری و بگی من مشمول قانون پیش از 91 هستم یکم کار سخت می شه و ممکنه قبول نکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jozef1987 نمایش پست ها
    2 روز پیش از طرف بنیاد باهام تماس گرفتن گفتن که با درخواستم برای سربازی موافقت شده و یه شماره نامه بهم دادن تا برم ستاد نیروهای مسلح بنیاد نخبگان توی صیاد شیرازی
    حالا اونا خودشون انتخاب می کنن که من رو کجا بفرستن یا من خودم می تونم اسم یه سازمانی رو بهشون پیشنهاد بدم؟
    هر دو ممکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s0ro05h نمایش پست ها
    چه جوری میشه رفت یه سازمان یا شرکتی که نظامیه؟ نامه نمیخوان؟
    مثلا پتروشیمی خوزستان در اختیار سپاه پاسدارانه! من که نمیتونم سرم رو بندازم پایین برم تو! شرکت های عادی اجازه نمیدن، چه برسه به همچین جاهایی
    حراست اجازه ی ورود نمیده به هیچ وجه!
    از جایی باید معرفی نامه گرفت؟
    صرفا در اختیار سپاه بودن دلیل نمی شه که با بنیاد توافق داره یا نه.

یه طوری باید بفهمی که کی اونجا مسئوله ارتباط با بنیاد نخبگان یا جذب سرباز امریه و ... است (اگر اصولا چنین بخش و مسئولی داشته باشه) باید تلفنشو گیر بیاری و بری پیشش امارشو در اری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    صرفا در اختیار سپاه بودن دلیل نمی شه که با بنیاد توافق داره یا نه.

یه طوری باید بفهمی که کی اونجا مسئوله ارتباط با بنیاد نخبگان یا جذب سرباز امریه و ... است (اگر اصولا چنین بخش و مسئولی داشته باشه) باید تلفنشو گیر بیاری و بری پیشش امارشو در اری
    پس یا این حساب، ممکنه سازمان یا شرکتی هم باشه که هیچ ارتباطی به ارگان های نظامی نداشته باشه (مثلا پتروشیمی بندر امام) ولی با بنیاد همکاری کنه. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    بله، فقط به شرطی که قبول کنن که سربازی واست 16 در نظر بگیرن. در این مورد الان خودشون هم دچار ابهام اند. البته کسانی که چنین وضعیتی دارن رو من دیدم با پیگیری می شه 16 ماه کرد. ولی اینا کسانی هستند که الان کسری هاشون امادست. ولی اینکه شما تازه بخوای پروژه انجام بدی و یک سال دیگه بری و بگی من مشمول قانون پیش از 91 هستم یکم کار سخت می شه و ممکنه قبول نکنن
    من آبان سال 90 اعزام شدم و بعد 5 ماه به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. به علاوه پرونده بنیاد نخبگانم اردیبهشت سال 90 تشکیل شد و آخرین پروژم هم تو اسفند 90 تایید شد (بنیاد نامه بکارگیریشو زد). اما خب الان میخوام برم وقت کمیسیون بگیرم. اینجوری که شما میگید منم مشمول سال 91 میشم یا 90؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)