صفحه 49 از 1402 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859991495491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

کسانی که اخیرا دوره آموزشی بنیاد رو رفتند میشه یک مقداری راجع به این دوره توضیح بدهند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    من آبان سال 90 اعزام شدم و بعد 5 ماه به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. به علاوه پرونده بنیاد نخبگانم اردیبهشت سال 90 تشکیل شد و آخرین پروژم هم تو اسفند 90 تایید شد (بنیاد نامه بکارگیریشو زد). اما خب الان میخوام برم وقت کمیسیون بگیرم. اینجوری که شما میگید منم مشمول سال 91 میشم یا 90؟
    در صورت پیگیری از طریق نظام وظیفه (میدان سپاه)، مشمول قانون 90 می شید. منطقی هم هست شما در سال 90 اعزام شدید، فقط باید پیگیری خوبی بکنید

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    کسانی که اخیرا دوره آموزشی بنیاد رو رفتند میشه یک مقداری راجع به این دوره توضیح بدهند؟
    با سلام

من که تیر 90 آموزشی رفتیم 01 ارتش بسیار راضی بودم. نه سخت گیری و نه فشار تمرینات آموزشی!
    واقعا آسون بود و هیچ گونه سخت گیری هم نبود. تقریبا کار ما رفتن و نشستن جلوی کولر وگوش دادن به سخن رانی های متعدد بود. واقعا احترام نخبگان رو داشتند.
    آقا برو حال کن واسه نخبگان که سربازی نیستش همش تفریح مثل یک اردوی شبانه روزی!
    موفق باشید

Junior Member

سلام

من دکترا دارم از خارج از کشور، 2 یا 3 تا هم مقاله ژورنال ( یکیش تو راهه ). رتبه ی کنکور ارشدم هم زیر 10 بود. به نظرتون جز بنیاد حساب می شم؟ واسه سربازی به دردم می خوره؟ چون چیزی که من دیدم همش رتبه های برتر لیسانس بود. من اختراع و اکتشاف خاصی هم ندارم، نمی شه بدون اختراع؟ رو چه حساب یکی می شه نخبه؟ البته من اصلا برام مهم نیست که نخبه حساب می شم یا نه، فقط واسه سربازی می خوام.
    ویرایش توسط bachefuz : May 6th, 2012 در ساعت 09:37 AM

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bachefuz نمایش پست ها
    سلام

من دکترا دارم از خارج از کشور، 2 یا 3 تا هم مقاله ژورنال ( یکیش تو راهه ). رتبه ی کنکور ارشدم هم زیر 10 بود. به نظرتون جز بنیاد حساب می شم؟ واسه سربازی به دردم می خوره؟ چون چیزی که من دیدم همش رتبه های برتر لیسانس بود. من اختراع و اکتشاف خاصی هم ندارم، نمی شه بدون اختراع؟ رو چه حساب یکی می شه نخبه؟ البته من اصلا برام مهم نیست که نخبه حساب می شم یا نه، فقط واسه سربازی می خوام.
    با سلام

مطمئنا می توانید سربازی رو در بنیاد انجام دهید. حتما یک سری به سایت بنیاد ملی نخبگان بزنید وتشکیل پرونده بدید وبعدش هم درخواست سربازی بدید در حدود یک ماه به شما نتیجه رو اعلام می کنند.

به لینک زیر رجوع کنید:

http://bmn.ir/index.php?option=com_c...678&Itemid=329

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    یه دوره 45 روزه هست که ماههای 4 و 10 فقط اعزامی داره. بیشتر کسایی که من میشناختم یا 01 نیروزمینی تهران بودن یا جوادنیای وزارت دفاع تو قزوین. کلا خیلی به نخبه ها راحت میگیرن تا اونجایی که یادم هست انگار اردوی زندگی سختشون هم یک روزست.خلاصه خیلی خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با سلام

مطمئنا می توانید سربازی رو در بنیاد انجام دهید. حتما یک سری به سایت بنیاد ملی نخبگان بزنید وتشکیل پرونده بدید وبعدش هم درخواست سربازی بدید در حدود یک ماه به شما نتیجه رو اعلام می کنند.

به لینک زیر رجوع کنید:

http://bmn.ir/index.php?option=com_c...678&Itemid=329

موفق باشید
    ممنون. من دیدم این لینکو ولی من رتبه ی فوق لیسانسم زیر ده شده، نه لیسانس. نوشته اختراع، اکتشاف و این چیزا. من به نظرتون رو چی می تونم تاکید کنم واسه نخبگان؟

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

ممنون. من دیدم این لینکو ولی من رتبه ی فوق لیسانسم زیر ده شده، نه لیسانس. نوشته اختراع، اکتشاف و این چیزا. من به نظرتون رو چی می تونم تاکید کنم واسه نخبگان؟
    باید شرایط زیر رو داشته باشید:
    1- حداقل معدل 17 در دوره کارشناسی ارشد و دکتری.
    2- ارائه یک توصیه نامه از استاد راهنمای دوره دکتری و یک توصیه نامه از یک عضو هیئت علمی با رتبه استادی.
    3- انتشار یا پذیرش نهایی دو مقاله کامل مرتبط با رساله دکتری در مجلات دارای نمایه معتبر و مورد تأیید بنیاد که حداقل در یک مقاله نفر اصلی باشد.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما طبق همین لینک عمل کنید وتشکیل پرونده بدهید. شما با توجه به اینکه مقطع دکتری هستید اگر معدل شما از 17 بالا باشه و 2 یا 3 تا مقاله isi داشته باشد مشکلتون حل میشه واسه سربازی.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با سلام

من که تیر 90 آموزشی رفتیم 01 ارتش بسیار راضی بودم. نه سخت گیری و نه فشار تمرینات آموزشی!
    واقعا آسون بود و هیچ گونه سخت گیری هم نبود. تقریبا کار ما رفتن و نشستن جلوی کولر وگوش دادن به سخن رانی های متعدد بود. واقعا احترام نخبگان رو داشتند.
    آقا برو حال کن واسه نخبگان که سربازی نیستش همش تفریح مثل یک اردوی شبانه روزی!
    موفق باشید
    شبانه روزی؟
    شب ها هم نگه میدارند؟ پنج شنبه جمعه ها چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)