صفحه 491 از 1402 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501541591991 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    سلام

بالاخره با درخواست منم موافقت شد. شرایطم رو میگم شاید به درد دوستان دیگه هم بخوره.

لیسانس دانشگاه شیراز معدل 16.54
    فوق لیسانس دانشگاه صنعتی شریف معدل 18.96
    یک مقاله علمی و پژوهشی مرتبط با پایان نامه در مجله علمی و پژوهشی مکانیک دانشگاه شریف

ارائه درخواست 93/01/24
    بررسی تخصصی علوم پایه و فنی مهندسی 93/01/30
    بررسی توسط کمیته 93/03/27
    ارسال مدرک تکمیلی درخواستی کمیته 93/04/03
    تکمیل فرم برای معرفی به نیروهای مسلح 93/04/09
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید بگید که مرحله "ارسال مدرک تکمیلی درخواستی کمیته" ازتون چی خواستند. چون این مرحله تا اونجایی که میدونم برای بعضی ها اتفاق می افته. برای من بعد از بررسی توسط کمیته این مرحله اومده که ازم تاریخ چاپ مقالاتم رو خواستند. من هم آپلود کردم ولی بعد از این مرحله دوباره رفته مرحله . "
    بررسی کارشناسی" و "بررسي تخصصي علوم پايه و فني و مهندسي" !!!!
    من نگران شدم نکنه دوباره باید 3-4 ماه صبر کنم؟ اگه لطف کنید آرشیو فعالیت هاتون رو کامل بزارید خیلی خیلی ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    کسی از دوستان هست که با مقطع کارشناسی اقدام کرده باشه و اخیرا پروندش رد شده باشه؟

من معدل دو مقطع ارشد و کارشناسیم هر دو بالاتر از 17 هستند، یک مقاله ISI تو یک ژورنال مورد تایید وزارت علوم با ضریب نفوذ 1.4 دارم . یک مقاله علمی پژوهشی هم در مجلات داخلی مورد تایید وزارت علوم....متاسفانه کمیته نظام وظیف پرونده بنده روتایید نکرده...نمیدونم چرا؟!! دلیلش رو هم کارشناسها نمیدونند چیه...و فقط میگن کمیته رد کرده دیگه....

چطوری باید اعتراض کنم؟ آیا اعتراض من به نتیجه بررسی کمیته میتونه موثر باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    آیا شما فارغ التحصیل ارشد هستید و با مقطع ارشد درخواست دادید؟ یا اینکه دانشجوی ارشد هستید هنوز که در این صورت درخواست شما با مقطع کارشناسی میشه؟

ضمنا آیا مقاله ISI شما مستخرج از پایان نامه ارشد شما هست یا خیر؟

و آیا نویسنده اول مقاله بودین یا نویسنده دوم و سوم و...؟

اگر به این سه سوال پاسخ بدین شاید مشخص بشه دلیل رد کردن شما چی بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان هست که با مقطع کارشناسی اقدام کرده باشه و اخیرا پروندش رد شده باشه؟

من معدل دو مقطع ارشد و کارشناسیم هر دو بالاتر از 17 هستند، یک مقاله ISI تو یک ژورنال مورد تایید وزارت علوم با ضریب نفوذ 1.4 دارم . یک مقاله علمی پژوهشی هم در مجلات داخلی مورد تایید وزارت علوم....متاسفانه کمیته نظام وظیف پرونده بنده روتایید نکرده...نمیدونم چرا؟!! دلیلش رو هم کارشناسها نمیدونند چیه...و فقط میگن کمیته رد کرده دیگه....

سلام دوست عزیز
    آیا شما فارغ التحصیل ارشد هستید و با مقطع ارشد درخواست دادید؟ یا اینکه دانشجوی ارشد هستید هنوز که در این صورت درخواست شما با مقطع کارشناسی میشه؟

Junior Member

سلام.
    زمان درخواست من 10 تیرماه سال جاری بود که هنوز دانشجوی ارشد بودم و در واقع با کارشناسی اقدام کرده بودم. البته الان پایان نامه رو دفاع کردم ولی بطور کامل از دانشگاه فارغ التحصیل نشدم.
    مقاله چون مربوط به دوره کارشناسی بود ربطی به پایان نامه نداشت.... دوستان بنده هم که با کارشناسی اقدام کردند اصلا مقالاتشون ربطی به فعالیت های دوره کارشناسیشون نداشته.
    من نویسنده سوم مقاله بودم و از این مقاله تنها یکی دیگه از دوستام که نویسنده دوم بود برای پروژه نخبگیش استفاده کرد. البته اون قبل از اینکه جواب پذیرش این مقاله بیاد اقدام کرده بود و وقتی این اومد، این رو هم اضافه کرد(یک مقاله دیگه هم داشت البته)...چون ظاهرا هنوز پروندش تو کمیته نرفته بود...... بعضی از دوستان من نویسنده پنجم و ششم مقاله بودند ولی الان در حال انجام پروژه نخبگی هستند.

ممنون میشم در مورد نحوه اعتراض و چگونگی تاثیر اون اگه اطلاعی دارید، بنده رو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

Junior Member

با سلام
    از دوستان اگر کسی اطلاع داره لطفا به اشتراک بذاره.
    در زمان مراجعه به ب ن ن م به عنوان نخبه وظیفه چه مدارکی لازمه همراه داشته باشیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    هنوز برای بنیاد اقدام نکردم
    من استادم (استاد راهنماهم نیست البته) رئیس بنیاد ملی نخبگان هست با رتبه دانشیاری. من پایان نامم شرایط ارائه راه حل کاربردی برای معضلات کشوری رو داره و ایشون هم گفت هر نامه یا تاییدیه ای لازم داری برات می نویسم یا امضا میکنم. اگر طبق آیین نامه بنیاد که 3 راه گذاشته (یکیش رو همگی مطلع هستیم که داشتن مقاله هست) و من از طریق پایان نامه کاربردی برای کشور اقدام کنم به نظر شما کمک یا تاییدیه ایشون تاثیر داره برای بنیاد؟ حتی میتونم تاییدیه وزارت بهداشت کشور هم بگیرم...
    لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید بفرمایید
    میشه از جانب ایشون اقدام کنم؟ اصلا بنیاد قبول میکنه؟ یا چون از طریق سامانه هست نمیشه از ایشون کمک گرفت؟!!!

Junior Member

دوستانی که اتمام کارشونو بردن ب ن ن م برای کسری یا نخبگی(یعنی بعداز اتمام پروژه و نامه اتمام کار از سوی سازمان بکارگیرنده) بعد از اتمام کار، چه نوع فایلهایی با چه فرمتی خواسته بودند، امکانش هست توضیح بدین؟ تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام دوست گرامی من هم مثل شما رد شدم و شرایطی کاملا مشابه شما داشتم فقط من یه مقاله داشتم از هر جا هم بگی سوال کردم همین جواب رو میدن حتی زنگ زدم با اقای نفر صحبت کردم و گفتم دوستانی با شرایط پایین تر از من قبول شدن اما جواب تکراریه "نظر کمیته این هست" رو همه میگن. ولی رفتم پیش یکی از کارمندهای بنیاد استان خودم که واقعا کارش درست هست اون هم تعجب کرده بود میگفت من بعید میدونستم که شما رو رد کنن و یواشکی به من گفت "احتمالا ظرفیت بنیاد پر بوده" نمیدونم این حالا یعنی چی؟ حالا جالب این هست که برای من نوشته شما بر اساس ماده 10آیین نامه تسهیلات نظام وظیفه(عدم دارا بودن شرایط دانش آموختگان برتر) رد شدی، که کلا آیین نامه تسهیلات نظام وظیفه 4 تا ماده داره و آیین نامه تسهیلات دانش آموختگان برتر هم 8 تا ماده داره، خود کارشناس بنیاد هم نمیدونست این ماده 10 کجاست!!!! شما دو تا راه داری یا بری از اول یه مقاله اضافه کنی و درخواست بررسی از اول بدی یا اینکه درخواست بازنگری بدی ؟ من خودم شنبه دارم میرم تهران که بپرسم این درخواست بازنگری چجوریه؟ امیدوارم موفق باشی خبری شد به من هم پیغام خصوصی بده.

سلام دوستان عزیز. یه سوال داشتم.

می خواستم بدونم آیا امکانش هست که برای سربازی به طورهمزمان هم از شرایط کسری نخبگان نیروهای مسلح و هم از امریه و هم از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان استفاده کرد ؟

برای مثال من اصلا نمی دونم آیا تا 2 سال دیگه می تونم عضو بنیاد بشم چون با این وضعی که دوستان می گن انگار خیلی سخت کردن. از طرفی هم نمی خوام فرصت کسری نخبگان نیروهای مسلح رو از دست بدم و اگرم شد تو سازمانی که خودم الان تو ارشد کار می کنم هم می خوام امریه بگیرم.

ممنون می شم راهنماییک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)