صفحه 494 از 1402 نخستنخست ... 394444484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504544594994 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,931 تا 4,940 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabGh نمایش پست ها
    سلام

معدل کارشناسی و ارشدم به ترتیب 17.1 و 17.43 بودن (مخابرات سیستم شریف)
    رتبه 4 ارشد و 7 المپیادم بودم. 8 تا کنفرانس بین المللی داشتم که همه از IEEE بودن. حتی یکیشون با این که کنفرانس بود تو اون لیست بنیاد بود اما من رفتم به نام کنفرانس ثبتش کردم
    با ارشد اقدام کردم. دلم میسوزه که با خودم گفتم سربازیم درست میشه پذیرش داشتم از UIUC. خیلی دارم حرص میخورم.
    الان باید برم معافیت پزشکی بگیرم یا وثیقه بذارم. فکر کنم اصلا کمیته مقالات نمیبینه از کجا هستن فقط تعداد صفحاتشا میشموره
    به نظر دوستان کارم حل میشه؟
    درخواست تجدید نظر دادم میخام برم پرینت صفحه رنگی SJR را بدم بهشون من به این کمیته شک کردم. دوستم مقالش SCOPUS بود قبول شد بعدش .....

ممنون
    شما در مقالات آی اس ای چندمین اسم بودید و هماهنگی نویسنده هم خود شما بودید؟

توصیه نامه استاد شامل این بود که این مقالات مستخرج از پایان نامه ارشد شماست؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    شما در مقالات آی اس ای چندمین اسم بودید و هماهنگی نویسنده هم خود شما بودید؟

توصیه نامه استاد شامل این بود که این مقالات مستخرج از پایان نامه ارشد شماست؟؟
    سلام

تو هر دو مقاله اسم اول بودم. خودم بودم با استاد راهنمام. یکیشون من نویسنده مسول بودم یکیش استاد راهنمام. تو توصیه نامه هم زده از مقطع ارشد استخراج شده
    من فکر کنم اعضای این کمیته حالشون خوش نیست.
    به نظر دوستانی که پروندشون به دلیل مقاله رد شده و بعدا با اعتراض قبول شده باید چکار کرد؟
    من از کارشناس پرسیدم بهم گفت تو کمیته فقط یک مقالتا در نظر گرفتن هر چند من 2 تا مقاله گذاشته بودم. احتمالش هست که تو تجدید نظر
    با در نظر گرفتن مقاله دومم درست بشه؟

Junior Member

سلام

تو هر دو مقاله اسم اول بودم. خودم بودم با استاد راهنمام. یکیشون من نویسنده مسول بودم یکیش استاد راهنمام. تو توصیه نامه هم زده از مقطع ارشد استخراج شده
    من فکر کنم اعضای این کمیته حالشون خوش نیست.
    به نظر دوستانی که پروندشون به دلیل مقاله رد شده و بعدا با اعتراض قبول شده باید چکار کرد؟
    من از کارشناس پرسیدم بهم گفت تو کمیته فقط یک مقالتا در نظر گرفتن هر چند من 2 تا مقاله گذاشته بودم. احتمالش هست که تو تجدید نظر
    با در نظر گرفتن مقاله دومم درست بشه؟
    والا شما باید با یک مقاله آی اس ای هم تایید میشدید!!!!!! کسانی هستند که با علمی پزوهشی هم تایید شدن . حالا ایشالله که تو تجدید نظر درست میشه

Junior Member

سلام دوستان
    پرونده من هم برای استفاده از تسهیلات سربازی به خاطر عدم تایید فعلیت های پژوهشی رد شده، کسی از دوستان میدونه که چطوری باید درخواست تجدید نظر بدیم؟ با این کار چیز خاصی رو از دست میدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پرونده من هم برای استفاده از تسهیلات سربازی به خاطر عدم تایید فعلیت های پژوهشی رد شده، کسی از دوستان میدونه که چطوری باید درخواست تجدید نظر بدیم؟ با این کار چیز خاصی رو از دست میدیم؟
    سلام. شرایطتون رو لطفا بنویسید تا دوستان بدونند به چه صورت بوده ثبت نام شما در سامانه ثریا

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

منم پروندم به همین دلیل رد شده. واسه اعتراض باید خطاب به دکتر حسینی یه درخواست بنویسید و ازش درخواست تجدید نظر کنید. اینجور که به من گفتن 3 روز بعد به دستش میرسه و بعدش باید پیگیری کنید.
    امیدوارم مشکل همه دوستان حل بشه و واقعا حقی ضایع نشه از کسی.

Junior Member

سلام

منم پروندم به همین دلیل رد شده. واسه اعتراض باید خطاب به دکتر حسینی یه درخواست بنویسید و ازش درخواست تجدید نظر کنید. اینجور که به من گفتن 3 روز بعد به دستش میرسه و بعدش باید پیگیری کنید.
    امیدوارم مشکل همه دوستان حل بشه و واقعا حقی ضایع نشه از کسی.
    سلام .ایشالله که کار شما درست میشه حس میکنم اشتباه شده در پرونده شما

یک سوال داشتم نامه رو وقتی خطاب به دکتر حسینی نوشتید به چه صورت به ایشون باید بدید؟ فکس میکنید یا حضوری باید برید اونجا؟؟

با تشکر از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    سلام .ایشالله که کار شما درست میشه حس میکنم اشتباه شده در پرونده شما

یک سوال داشتم نامه رو وقتی خطاب به دکتر حسینی نوشتید به چه صورت به ایشون باید بدید؟ فکس میکنید یا حضوری باید برید اونجا؟؟

با تشکر از شما
    سلام

امید به خدا
    حضوری که قبول نمیکنن بری پیشش. باید درخواستت را بدی به همون بنیاد اونا واسه دکتر حسینی میفرستن. بعدش یه شماره گرفتم که ببینم نتیجش چی شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

سلام

معدل کارشناسی و ارشدم به ترتیب 17.1 و 17.43 بودن (مخابرات سیستم شریف)
    رتبه 4 ارشد و 7 المپیادم بودم. 8 تا کنفرانس بین المللی داشتم که همه از IEEE بودن. حتی یکیشون با این که کنفرانس بود تو اون لیست بنیاد بود اما من رفتم به نام کنفرانس ثبتش کردم
    با ارشد اقدام کردم. دلم میسوزه که با خودم گفتم سربازیم درست میشه پذیرش داشتم از UIUC. خیلی دارم حرص میخورم.
    الان باید برم معافیت پزشکی بگیرم یا وثیقه بذارم. فکر کنم اصلا کمیته مقالات نمیبینه از کجا هستن فقط تعداد صفحاتشا میشموره
    به نظر دوستان کارم حل میشه؟
    درخواست تجدید نظر دادم میخام برم پرینت صفحه رنگی SJR را بدم بهشون من به این کمیته شک کردم. دوستم مقالش SCOPUS بود قبول شد بعدش .....

ممنون
    سلام....واقعا با این شرایط رد شدی؟ خیلی مسخرس...من خودم با کارشناسی اقدام کردم..با دو مقاله ISI با ایمپکت 0.889 , 0.343 قبول شد پروندم...تو نامه اعتراضت حتما حتما درخواست تسریع پرونده به علت اضافه کردن یک مقاله بده..من خودم سری اول با یه مقاله پروندم رد شد اما وقتی با دوتا درواست دادم اوکی شدش و پرونده رو تسریع کردن..

ان شا الله که اوکی بشه

Junior Member

دوست عزیزی که پروندت رد شده.
    سلام

نگران نباش. من پروندم اول با یک مقاله رد شد اما درخواست تجدیدنظر دادم و تو اون ذکر کردم که یک مقاله دیگه هم دارم و وقتی مقاله رو آپلود کردم، پروندم تو کمیته رفت و این بار پذیرفته شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)