صفحه 495 از 1402 نخستنخست ... 395445485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505545595995 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,941 تا 4,950 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    به نظرتون من با شرایط زیر بنیاد ملی نخبگان با درخواستم موافقت می کنه (پروژه 10 ماهه جایگزین خدمت سربازی):

1-مدل کارشناسی بدون ضریب رشته و دانشگاه 15.40 (ضریب رشته و دانشگاه دوره کارشناسی ما 1.06 است (از خود بنیاد پرسیدم) که با این ضریب معدل کارشناسیم میشه 16.32 )
    2-معدل کارشناسی ارشد 17.41 (بدون ضریب)
    3-دو مقاله ISI چاپ و پذیرش شده هر دو در یک ژورنال Elsevier مورد تایید وزارت علوم با Impact Factor برابر 1.406 (در هر دو مقاله خودم نویسنده اول هستم و استاد راهنما در توصیه نامه تایید کرده که مستخرج از پایان نامه ارشدم هستند)
    حدود 9 تا مقاله کنفرانس های داخلی هم دارم.

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هم هستم رشته فنی مهندسی. هم کارشناسی و هم ارشد دانشگاه دولتی بودم. با این شرایط به نظرتون کمیته ب م ن با درخواست تسهیلات نظام وظیفه من موافقت می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabGh نمایش پست ها
    سلام

معدل کارشناسی و ارشدم به ترتیب 17.1 و 17.43 بودن (مخابرات سیستم شریف)
    رتبه 4 ارشد و 7 المپیادم بودم. 8 تا کنفرانس بین المللی داشتم که همه از IEEE بودن. حتی یکیشون با این که کنفرانس بود تو اون لیست بنیاد بود اما من رفتم به نام کنفرانس ثبتش کردم
    با ارشد اقدام کردم. دلم میسوزه که با خودم گفتم سربازیم درست میشه پذیرش داشتم از UIUC. خیلی دارم حرص میخورم.
    الان باید برم معافیت پزشکی بگیرم یا وثیقه بذارم. فکر کنم اصلا کمیته مقالات نمیبینه از کجا هستن فقط تعداد صفحاتشا میشموره
    به نظر دوستان کارم حل میشه؟
    درخواست تجدید نظر دادم میخام برم پرینت صفحه رنگی SJR را بدم بهشون من به این کمیته شک کردم. دوستم مقالش SCOPUS بود قبول شد بعدش .....

ممنون
    سلام دوست عزیز
    خیلی عجیبه که رد شدی!!
    شما درخواست تسریع داده بودید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من شرایطی که اقدام کرده بودم فقط با یک مقاله علمی پژوهشی بود، معدل هام 16.3 کارشناسی و 18.4 ارشد رشته فنی مهندسی و الانم دانشجو دکتری هستم و واحد هامو پاس کردم 18.5، ولی فرصت نشده که دیتای پایان نامه ارشدم رو راست و ریس کنم بفرستم ژورنال،
    من پرونده ام رد شده به خاطر عدم تایید فعالیت های پژوهشی، به نظر شما دوستان نوشتن نامه درخواست بررسی مجدد تاثیری داره برای من؟؟ و اگه بنویسم چه نکاتی رو باید بولد کنم؟ من واقعا نیاز دارم به این طرح نخبگی

سلام دوستان
    متاسفانه پرونده من هم رد شده

شرایطم به این شکل بود
    کارشناسی معدل 17.67
    ارشد معدل 18.44
    رشته م هم زیر مجموعه هنر هستش

دو مقاله ISI با ضریب تاثیر 0.31 و .025 که هردو ژورنال مورد تایید بنیاد بودن در لیست هم موجوده.

دوستانی که با یه مقاله میگن رد شدن، با دو مقاله چرا من رد شدم؟؟؟؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟!؟

دلیل عدم مواففقت با درخواست : عدم تایید فعالیت های پژوهشی

البته اینم بگم که من استاد راهنمام اجازه نمیدن اسمشون داخل مقاله باشه، یعنی میتونه این دلیل عدم تایید باشه؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرایطم به این شکل بود
    کارشناسی معدل 17.67
    ارشد معدل 18.44

دو مقاله ISI با ضریب تاثیر 0.31 و .025 که هردو ژورنال مورد تایید بنیاد بودن در لیست هم موجوده.

البته اینم بگم که من استاد راهنمام اجازه نمیدن اسمشون داخل مقاله باشه، یعنی میتونه این دلیل عدم تایید باشه؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟
    به احتمال قوی استاد راهنمای شما داخل مقالتون نبوده تایید نشدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرایطم به این شکل بود
    کارشناسی معدل 17.67
    ارشد معدل 18.44

سلام دوست عزیز
    حتما درخواست تجدید نظر بدید و اگر این مدت مقاله دیگه ای پذیرش داشتین اضافه کنید

چند تا سوال:
    1-آیا شما فارغ التحصیل کارشناسی بودید موقع درخواست یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد؟
    2-اگر ارشد بودید آیا هر دو مقاله مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد شما بودن؟ منظورم اینه که آیا استاد راهنما داخل توصیه نامه نوشته بود که هر دو مقاله مستخرج از پایان نامه ارشد شما هستند؟
    3-آیا در هر دو مقال نویسنده اول بودید؟
    4-آیا چک کردید که این دو ژورنال جزو لیست سیاه (Black List) وزارت علوم نباشند؟

Junior Member

سلام

دوستان خواهش می‌کنم اگر کسی جواب منو میدونه جواب بده لطفا چون من اول دی اعزامم هست. پرونده‌م تو نخبگان قبول شده ولی هنوز شماره نامه ارسالی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تو سامانه نیومده.
    می‌خواستم بدونم این چقدر طول می‌کشه؟

مرسی

Junior Member

علت همین چیزیه که گفتین

سلام
    ..

من ۳تا ثبت اختراع دارم و معدل ارشدمم حدود ۱۵ هستش و شهید بهشتی درس می خونم..
    اختراع هم تو زمینه ی نظامی هست..

می تونم از طریق بنیاد ملی نخبگان اقدام کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون من با شرایط زیر بنیاد ملی نخبگان با درخواستم موافقت می کنه (پروژه 10 ماهه جایگزین خدمت سربازی):

1-مدل کارشناسی بدون ضریب رشته و دانشگاه 15.40 (ضریب رشته و دانشگاه دوره کارشناسی ما 1.06 است (از خود بنیاد پرسیدم) که با این ضریب معدل کارشناسیم میشه 16.32 )
    2-معدل کارشناسی ارشد 17.41 (بدون ضریب)
    3-دو مقاله ISI چاپ و پذیرش شده هر دو در یک ژورنال Elsevier مورد تایید وزارت علوم با Impact Factor برابر 1.406 (در هر دو مقاله خودم نویسنده اول هستم و استاد راهنما در توصیه نامه تایید کرده که مستخرج از پایان نامه ارشدم هستند)
    حدود 9 تا مقاله کنفرانس های داخلی هم دارم.

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هم هستم رشته فنی مهندسی. هم کارشناسی و هم ارشد دانشگاه دولتی بودم. با این شرایط به نظرتون کمیته ب م ن با درخواست تسهیلات نظام وظیفه من موافقت می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)