صفحه 50 از 1402 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556575859601001505501050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    شبانه روزی؟
    شب ها هم نگه میدارند؟ پنج شنبه جمعه ها چی؟
    لطفا نترسید. شما ها رو ساعت 4 بعد ظهر مرخص می کنند و پنج شنبه ها وجمعه ها هم تعطیلید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    لطفا نترسید. شما ها رو ساعت 4 بعد ظهر مرخص می کنند و پنج شنبه ها وجمعه ها هم تعطیلید.
    موفق باشید
    آقا دمتون گرم. شما چه واردید. پس هتله، 4 می ریم ددر. من معدل فوقم 17.3 شد و معدل دکترام 3.48 از 4. از نظر مقاله هم مشکلی ندارم. دمشون گرم چه قانونی گذاشتن. بالاخره یکی ما رو آدم حساب کرد بعد یه عمر جون کندن. )

Junior Member

با سلام
    من دانشجوي دكتري هستم ولي معدل دوره كارشناسي ارشدم به 17 نميرسه. ظاهرا نميتونم از تسهيلات نخبگان استفاده كنم. ولي پرسيدم، گفتن كه ستاد كل نيروهاي مسلح خودش هم به دانشجويان دكتري و كارشناسي ارشد پروژه ميده براي كسر از خدمت. كسي اطلاع داره كه:
    1- شرايط اعطاي پروژه چيه؟
    2- فرايند ارزيابي پروژه به چه صورتيه؟
    3- حداكثر چقدر كسري ميدن؟
    4- ايا با گرفتن دوتا پروژه ميشه كل سربازي رو پوشش داد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bachefuz نمایش پست ها
    آقا دمتون گرم. شما چه واردید. پس هتله، 4 می ریم ددر. من معدل فوقم 17.3 شد و معدل دکترام 3.48 از 4. از نظر مقاله هم مشکلی ندارم. دمشون گرم چه قانونی گذاشتن. بالاخره یکی ما رو آدم حساب کرد بعد یه عمر جون کندن. )
    سربازی همه جا سربازیه یعنی تو مخ! اینکه میگن هتله نسبت به سایر جاها و سایر شرایطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوي دكتري هستم ولي معدل دوره كارشناسي ارشدم به 17 نميرسه. ظاهرا نميتونم از تسهيلات نخبگان استفاده كنم. ولي پرسيدم، گفتن كه ستاد كل نيروهاي مسلح خودش هم به دانشجويان دكتري و كارشناسي ارشد پروژه ميده براي كسر از خدمت. كسي اطلاع داره كه:
    ممنون
    به لینکه 482 مراجعه کنید. کامله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    با سلام

همانطور که دوستان در جریان هستند، دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در ازای انجام پروژه برای واحدهای نظامی می توانند از کسری خدمت بهره مند شوند. همچنین متاسفانه با قانون جدید مدت سربازی برای افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد به میزان 5 ماه افزایش یافت که باعث متضرر شدن این افراد شده است. به طوری که افرادی که هنوز اعزام نشدند ( یعنی کسانی که دانشجو هستند، یا در فرجه بعد از فارغ التحصیلی هستند یا زمان اعزام آن ها سال 91 است) و پروژه ای رو پیش از سال 91 شروع کرده اند عملا با وجود کسری ناشی از پروژه باید بیشتر خدمت کنند (در قیاس با کسانی که قبل 91 اعزام شدند و حتی پروژه انجام ندادند). من با توجه به مشکلی که در این زمینه داشتم به نظام وظیفه مراجعه کردم. رئیس بخش قوانین نظام وظیفه (مستقر در سالن شش نظام وظیفه در میدان سپاه) که یه سرهنگ منطقی و خوبی بود گفت که خود هم متوجه این مساله هستیم و در این راستا به ستاد کل نیروهای مسلح در خواست دادیم که زمان آغاز انجام پروژه تحقیقاتی زمان آغاز سربازی این افراد محسوب بشه و بدین ترتیب این افراد مشمول قانون قبلی (یعنی 16 ماه سربازی) بشوند. گفت ما پیگیر این مساله هستیم.
    به عبارت دیگه، مثلا اگر کسی سال 90 پروژه ای برای کسری خدمت آغاز کزده (مهم نیست که الان در جریانه یا تمام شده) زمان شروع سربازی اون فرد سال 90 محسوب می شه و اگر این فرد سال 91 اعزام بشه و یا حتی دفترچه بفرسته مشمول قانون قبلی خواهد بود. که اگر دقت کنیم کاملا منطقی هم است چون این فرد سربازیشو با انجام پروژه شروع کرده و مابقی رو هم بعد از اتمام (یا حتی حین انجام) پروژه طی می کنه.
    فقط باید توجه کرد که این درخواست از نظام وظیفه به ستاد کل ارسال شده است و هنور تصمیمی اتخاذ نشده است و پیگیری بچه هایی که مشمول این قضیه می شند می تونه تاثیر خیلی خیلی زیادی رو موافقت با اون داشته بشه (این رو براساس تجربه شخصی خودم در نظام وظیفه می گم)
    پس دوستان یه سری به بخش قوانین نظام وظیفه و پیش سرهنگ بزنن و اهمیت این موضوع رو تاکید و منعکس کنند.
    یه چیزی هم در انتها می خوام بگم و اون اینه که تو نظام وظیفه هر چیزی ممکنه (باور کنید) و اگر رفتید پیش یک کارمند جزء و گفت نمیشه نامید نشید و همیشه سعی کنید برید پیش رئیس هر بخش و اگر نشد دفتر ریاست کل نظام وظیفه و انقدر اصرار و پیگیری کنید که با درخواستاتون موافقت بشه

موفق باشد
    منم يه همچين وضعيتي برام پيش اومده و سربازي كه براي دكتريا 15 ماه بود، الان پنج شش ماه زياد شده. يعني عملا پروژه اي كه دارم انجام ميدم فقط منو به وضعيت سال قبلم بر ميگردونه. الان هر كاري كه لازم باشه انجام ميدم كه كسريم از قانون پارسال محاسبه بشه. در اون صورت حتي شايد بتونم با اين پروژه كل سربازيم رو پوشش بدم.
    يه سوالم دارم نميدونم اينجا جاشه يا نه. من آموزشي بسيج هم رفتم و احتمالا چند ماه كسري از بسيج هم ميتونم بگيرم. اين كسريا رو هم ديگه حساب ميشه، يا وقتي دفترچه رو پست كردي بايد كسري بسيج رو گرفت؟ راستي اسم سرهنگه چيه كه برم پيشش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

منم يه همچين وضعيتي برام پيش اومده و سربازي كه براي دكتريا 15 ماه بود، الان پنج شش ماه زياد شده. يعني عملا پروژه اي كه دارم انجام ميدم فقط منو به وضعيت سال قبلم بر ميگردونه. الان هر كاري كه لازم باشه انجام ميدم كه كسريم از قانون پارسال محاسبه بشه. در اون صورت حتي شايد بتونم با اين پروژه كل سربازيم رو پوشش بدم.
    يه سوالم دارم نميدونم اينجا جاشه يا نه. من آموزشي بسيج هم رفتم و احتمالا چند ماه كسري از بسيج هم ميتونم بگيرم. اين كسريا رو هم ديگه حساب ميشه، يا وقتي دفترچه رو پست كردي بايد كسري بسيج رو گرفت؟ راستي اسم سرهنگه چيه كه برم پيشش؟
    کسری بسیج رو نمیدونم.
    سرهنگ واعظی نژاد (رییس بخش قوانین نظام وظیفه، دفترش سالن 5 )
    یه چیز جالب هم بگم و اون اینه که شما اگر مجموع کسری پروژه نخبگان + کسری بسیج تون به اندازه کل سربازیتون بشه (حالا یا 15 یا 21 بسته به اینکه مشمول قانون جدید بشید یا قبلی)، کارت پایان خدمتتون صادر می شه و نیازی به طی دوره اموزشی نیست.

Junior Member

سلام،

ببخشید من یک سوال داشتم برای خروج از کشور موقت به مدت یک ماه سربازان نخبه که در حال انجام خدمت سربازی هستند متن نامه ای که به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از طرف جایی که توش پروژه انجام میدیم باید ببریم چی باید باشه. لطفا کمک کنید خیلی واسم مهمه.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanoapply نمایش پست ها
    سلام،

ببخشید من یک سوال داشتم برای خروج از کشور موقت به مدت یک ماه سربازان نخبه که در حال انجام خدمت سربازی هستند متن نامه ای که به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از طرف جایی که توش پروژه انجام میدیم باید ببریم چی باید باشه. لطفا کمک کنید خیلی واسم مهمه.

با تشکر
    سلام. متن خیلی خاصی نیست فقط باید با ارجاع به نامه بکار گیری بنویسند که مثلاً به دلیل پیشرفت خوب پروژه خروج ایشان به مدت یکماه بلا مانع است. بعد که میرید نخبگان تاریخ رو ازتون میپرسه و شما میگید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ. فقط به یه نکته توجه کنید که چون طرحتون تموم نشده وقتی از نخبگان نامه میگیرید و میرید نظام وظیفه اونجا ازتون تعهدنامه محضری می خوان و متأسفانه چون مبلغ 15 میلیون تومان تو متن تعهد نامه اومده دفترخونه مبلغی نزدیک 200.000 تومان ازتون میگیره. من که اینکارو نکردم و از خیرش گذشتم. اگه شما به نتیجه دیگه ای رسیدید لطفاً اینجا بنویسید که بقیه دوستان هم استفاده کنند.
    موفق باشید.

با سلام
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز اگه توی دوره لیسانس شاگرد اول بوده باشید هم میتونید از سربازی نخبگان استفاده کنید و از اون مهمتر اینکه بنیاد نخبگان برای رشته-دانشگاه های مختلف یه ضریبی هم برای معدل داره(البته داشت، شهریور 89، الان رو نمیدونم) که کارشناسها اغلب وقتی دارن صلاحیت شما رو برای سربازی می سنجند بهش توجه نمی کنند شما حتماً بهشون این نکته رو یادآوری کنید. اگر نشد با مسئولین بالادست یه صحبتی داشته باشید شاید حل بشه.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)