صفحه 500 از 1402 نخستنخست ... 4004504904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105506001000 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

عجب بنیاد نخبگانی!!!!!!!!!!!!!
    برای یه سوال چندیدن جواب مختلف میگیری، از هر کسی که می پرسی یه چیزی میگه.

دوستان آیا کسی هست درخواستش به طور مشخص به خاطر نبودن اسم استاد راهنما در مقاله (فقط استاد مشاور اسمش هست تو مقاله) رد شده باشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    به من گفتن که ژورنالت خیلی سطح بالا نبوده. البته بیشتر منظورشون تعداد مقاله بود. وقتی رد شد با یک مقاله رد کرده بودن. نمیدونم والا. اگر مقالتون رو قبول کنن احتمال قبولیتون هست

دوست عزیز میشه بفرمایید که چطوری پیگیر شدید و از چه کسی دلیلش رو پرسیدید که بهتون گفتن ژورنال خیلی سطح بالا نبوده؟!؟!؟!؟!؟!؟!
    من چند روزه پیگیر دلیلم ولی همه میگن ما بی اطلاعیم.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی هست که به درخواست تجدید نظرش جواب داده باشند؟ چه موافق و چه مخالف؟

پیش فرض کوتاه کردن پروژه بنیاد ملی نخبگان (ب م ن) از 10 ماه

سلام دوستان من نخبگیم تازه درست شده، دی ماهم میخوام برم آموزشی. از طرفیم دارم واسه فال 2015 اپلای میکنم، سوال من اینه تو این 6-7 ماه میتونم پروژه سربازیمو جمع کنم یا بقیشو خارج انجام بدم یا بایدنیمه کاره بذارمش
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام

دوستانی که از آموزشی نخبگان استفاده کردند خواهش می‌کنم جوابمو بدن. این دوره آموزشی فقط تو تهران هست یا مثلا تو مشهد هم می‌تونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که از آموزشی نخبگان استفاده کردند خواهش می‌کنم جوابمو بدن. این دوره آموزشی فقط تو تهران هست یا مثلا تو مشهد هم می‌تونه باشه؟
    سلام
    اين دوره را بعضي وقتها پادگان ٠١ برگزار مي كنه كه تهرانه و بعضي وقتها هم مدرس كرج ولي شهرستان برگزار نميشه
    اينطور كه دوستان در فروم گفتم دوره ديماه را ٠١ قراره برگزار كنه

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم بنده در حال حاضر دانشجو ارشد ترم یک هستم و امروز عضویتم تو سامانه ی ثریا تایید شد و به جای خدمت سربازی باید آموزشی و پروژه بردارم. سوالم اینه که آیا دوره ی آموزشی رو باید حتماً قبل از انجام پروژه طی کرد؟ یعنی نمیشه اول پروژه رو حین تحصیل انجام داد و آموزشی رو هر وقت خواستم برم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط right2012 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم بنده در حال حاضر دانشجو ارشد ترم یک هستم و امروز عضویتم تو سامانه ی ثریا تایید شد و به جای خدمت سربازی باید آموزشی و پروژه بردارم. سوالم اینه که آیا دوره ی آموزشی رو باید حتماً قبل از انجام پروژه طی کرد؟ یعنی نمیشه اول پروژه رو حین تحصیل انجام داد و آموزشی رو هر وقت خواستم برم؟
    آموزشی نخبگان دوبار در سال هستش تیر و دی هروقت خواستی میتونی بری

نقل قول نوشته اصلی توسط right2012 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم

آموزشی رو میشه قبل از انجام پروژه
    در حین انجام پروژه
    بعد از انجام پروژه گذروند.

فقط اگه حین انجام پروه بگذرونی، باید با سازمانی که کار میکنی هماهنگ شی بخاطر این مدت غیبت.

دوستان سلام مجدد

کسایی که با مقاله پذیرش شده (چاپ نشده) درخواست دادن، غیر از نامه پذیرش که به تایید استاد راهنما رسیده، چه چیزهای دیگه ایم باید آپلود کنید (در رابطه با مقاله)؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)