صفحه 501 از 1402 نخستنخست ... 4014514914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105115516011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

خیلی ممنون از همه ی دوستان. فقط یه سوال دیگه. پروژه هایی که میدن در چه حدی هست؟ سخته؟ آسونه؟ اصلاً میشه این پروژه رو با پروژه ی ارشد یکیش کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده درخواستم در بنیاد قبول شده. قبلا دو پروژه کسر خدمت هر کدام 7 ماه را انجام دادم که اولی رو اتمام کار زدم و دومی رو هنوز نه. و هیچ کدوم هم دفاع نکردم. سوالم اینه که چطوری میتونم این پروژه ها رو به پروژه نخبگی تبدیل کنم؟ و چند تا راه برای اینکار دارم؟ مثلا آیا میتونم هر دو را دفاع کنم و بعد پروژه هایی رو که دفاع کردم رو بجای پروژه نخبگی تبدیل کنم یا اینکه باید قبل از اینکه دفاع کنم اونها را تبدیل کنم؟
    لطفا دوستانی که اطلاع دارند جواب بدند
    با تشکر

Junior Member

بچه ها سلام امروز پروژه اولم رفت براي ارزيابي ثانويه ١٠ ماه كسري بود در باره پايپينگ و تحليل مخازن تحت فشار به نظرتون چقدرشو تصويب ميكنن ؟ روال كار چجوريه ؟

Junior Member

سلام.
    من دوره ارشدم حدود ۱ ماهه که تموم شده. دو سوال داشتم:
    ۱. من تا چه زمانی می تونم از معافیت استفاده کنم ؟ شنیدم که این زمان یک سال بعد از پایان دوره ارشده. بین دو دوره کارشناسی و ارشد من فاصله ای نبوده و غیبت هم نداشتم.
    ۲. شاید سوال تکرار باشه اما برای پروژه جایگزین خدمتم چه زمانی باید مدارکو روی سایت ثریا ارسال کنم؟ زمان خاصی داره یا هر زمانی که مدارک ارایه بشه بررسی میشه؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimikia نمایش پست ها
    سلام.
    من دوره ارشدم حدود ۱ ماهه که تموم شده. دو سوال داشتم:
    ۱. من تا چه زمانی می تونم از معافیت استفاده کنم ؟ شنیدم که این زمان یک سال بعد از پایان دوره ارشده. بین دو دوره کارشناسی و ارشد من فاصله ای نبوده و غیبت هم نداشتم.
    ۲. شاید سوال تکرار باشه اما برای پروژه جایگزین خدمتم چه زمانی باید مدارکو روی سایت ثریا ارسال کنم؟ زمان خاصی داره یا هر زمانی که مدارک ارایه بشه بررسی میشه؟

با تشکر
    سلام
    1-دقیقا یک سال بعد از تاریخ دفاع پایان نامه معافیت تحصیلی داری.
    2-نه زمان خاصی نداره. هر وقت که خواستی می تونی. فقط باید شرایط بنیاد رو داشته باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    بچه ها سلام امروز پروژه اولم رفت براي ارزيابي ثانويه ١٠ ماه كسري بود در باره پايپينگ و تحليل مخازن تحت فشار به نظرتون چقدرشو تصويب ميكنن ؟ روال كار چجوريه ؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا این طوری که حداقل یک ماه ازش کم می کنند.
    تو این تالار مقدار کسری های تصویب شده را زدند:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%D9%88%D8%B9)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    دوستان سلام مجدد

کسایی که با مقاله پذیرش شده (چاپ نشده) درخواست دادن، غیر از نامه پذیرش که به تایید استاد راهنما رسیده، چه چیزهای دیگه ایم باید آپلود کنید (در رابطه با مقاله)؟؟؟؟؟
    سلام. من یکی از مقالاتم مثل مقاله شما اون موقع ثبت نام سامانه ثریا هنوز چاپ نشده بود (فقط پذیرش شده بود) که ایمیل پذیرش نهایی مقاله که از طرف ژورنال برام اومده بود رو پرینت گرفتم بعدش استاد راهنمام زیرش نوشت که این مقاله مستخرج از پایان نامه من بوده و من نویسنده اول این مقاله بودم و امضاش کرد و مدیر گروهمون هم مهر و امضاش کرد همون برگه رو. بعدش اسکن همون برگه رو توی سامانه ثریا وقتی رسیدم به قسمت مقالات ژورنالی آپلود کردم. فایل خود مقاله رو هم توی سامانه ثریا آپلود کردم (فایلی که هنوز چاپ نشده بود)
    با این حال فعلا مرحله پیش ثبت نام هستم ولی به مقاله گیر ندادن و سایت برام باز شده توصیه نامه ها رو هم آپلود کردم. الان منتظرم خبر بدن برم برای برابر با اصل کردن مدارک.
    حتما داخل توصیه نامه استاد راهنما هم باید ذکر کنند که این مقاله مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد (یا تز دکتری) شما بوده و ضمناً عنوان پایان نامه ارشد و نام ژورنالی که این مقاله توش پذیرش شده رو هم داخل توصیه نامه استاد راهنما بنویسید.
    انشاالله همه دوستان زودتر کارشون راه بیفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_pes2007 نمایش پست ها
    سلام
    برای توصیه‌نامه ها، تویه سامانه ثریا نوشته که باید استاد دوم حتما دانشیار یا استاد باشد. من چون ۲ تا استاد راهنما داشتم، از طرفی استاد دوم هم استاد تمامه، می‌تونم که توصیه نامه دوم رو از ایشون بگیرم یا باید حتما کسی به غیر از استاد راهنما باشه؟

منم دو تا استاد راهنما داشتم و از هر دو که درجشون استاد تمام بود توصیه نامه گرفتم و مشکلی پیش نیومد.

Junior Member

سلام

دوستان برای آموزشی نخبگان باید کچل هم کرد؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام

دوستان برای آموزشی نخبگان باید کچل هم کرد؟!!!
    بابا شما دیگه ایول داری احسان خان!!!به ما پروژه بدن اصلا بیان موهای سرمون رو بسوزونن که دیگه در نیاد!! اینو از یکی داری میشنوی که سابقه خدمتی داره، نمیدونی چقدر زور داره که توی این ارگان های نظامی حمالی کنی حتی یه روز جیم زدن هم یه روزه!!مخصوصا نیروی انتظامی، باز ارتش و سپاه یه چیزی.
    به هرحال چون میدونم تو هم یبار رد شدی ازت میپرسم من پرونده دو هفته پیش رد شد با اینکه همه بچه اینجا میگفتن قبولی!! رو حساب شناختی که از بنیاد دارم در خواست بازنگری ندادم چون میدونم خیلی بعیده نظرشون عوض بشه! من یه ISI داشتم احتمالا تا اخر هفته دیگه اکسپت دومین مقاله من هم بیاد به نظرت با دو تا شانسم چقدره؟ البته دومی اکسپت هست ها چون یه ماه کار میبره تا چاپ بشه.چقدر وقت میبره جواب بدن اگه دائم پیگیری کنم برم رو اعصابشون. شماره مسقیم اقای نفر رو دارم، میتونم برم رو مخش!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)