صفحه 502 از 1402 نخستنخست ... 24024524924934944954964974984995005015025035045055065075085095105115125526021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

از طرفی مزااح بود و از ظرقی می‌خواستم تکلیفو بدونم که چیکار کنم وگرنه یک ذره مویی که باز در میاد ارزش نداره
    بنظرم شما آب دستته بذار زمین همین الان برین درخواست تجدید نظر بدین. چون با خود کسی که پرونده‌ها رو میبرد تو کمیته حرف زدم که گفت یک مقاله بیشتر خیلی رو نظر اعضای کمیته تاثیر داره. روی کلمه خیلی تاکید داشت. شما که ISI هم دارین و وضعتون بهتره. با اکسپت مقاله هم میشه. من دومین مقاله‌م با نامه پذیرش اقدام کردم و خدا رو شکر قبول کردن. با دو مقاله بنظرم شانستون خیلی زیاد میشه. منتظر چاپ مقاله نمونین. یا همین نامه پذیرش که استادتون تاییدش کنه هم قبول میکنن. اگر درخواستتون قبول بشه و شما مقاله و توصیه‌نامه جدید استاد راهنماتون که این دومین مقاله رو هم تو توصیه‌ش بنویسه رو آپلود کنین، باید منتظر باشین تا تایید بشه و بعد از تایید برابر اصلشو انجام بدین.اما تاییدش شاید کمی طول بکشه. پس به آقای نفر زنگ بزنین که اگر قبول کرد همون پشت تلفن مقالتون رو تایید کنه. مرحله بعد هم کمیته اس که انشالله اونم زود انجام بدن

Junior Member

سلام

آقا لطفا دوستان اطلاعاتی که درباره دوره آموزشی دی ماه دارن اینجا مطرح کنن که بدرد بقیه هم بخوره. با توجه به اینکه این دوره توی پادگان 01 برگزار میشه و احتمالا یه کمی متفاوت با دوره های قبل باشه. مثل همین کچل کردن و بقیه موارد

سلام دوستان

یه سوال: کسی هست آیا که پرونده ش در مرحله تجدید نظر رد شده باشه؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام

برای طرح جایگزین بنیاد نخبگان گویا باید هر 3 ماه یک گزارش بدیم. این گزارش چقدر جدیه؟؟ اگه به جای 3 ماه بشه 4 ماه طوری می شه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

کچل کنی خودت راحت تری. من دوره تابستان رو رفتم اونجا که زیاد به مو گیر نمی دادن. ولی یک مدت که می گذره خودت متوجه می شی که اگه کچل کنی راحت تری.

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    کچل کنی خودت راحت تری. من دوره تابستان رو رفتم اونجا که زیاد به مو گیر نمی دادن. ولی یک مدت که می گذره خودت متوجه می شی که اگه کچل کنی راحت تری.
    سلام دوست عزيز
    اگه امكان داره بيشتر در مورد دوره اموزشي كه تو ٠١ برگزار شد توضيح بديد مسائلي از قبيل مرخصي، اردوي پايان دوره، دوره بيشتر كلاسهاي تئوريه يا اموزشهاي عملي

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام

برای طرح جایگزین بنیاد نخبگان گویا باید هر 3 ماه یک گزارش بدیم. این گزارش چقدر جدیه؟؟ اگه به جای 3 ماه بشه 4 ماه طوری می شه؟؟
    مهم وجودشه بيشتر تا رعايت زمان دقيقش البته سعي كنيد اگه تو يه مرحله طول كشيد تو مرحله بعد جبرانش كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    اگه امكان داره بيشتر در مورد دوره اموزشي كه تو ٠١ برگزار شد توضيح بديد مسائلي از قبيل مرخصي، اردوي پايان دوره، دوره بيشتر كلاسهاي تئوريه يا اموزشهاي عملي

ممنون
    دوره تابستان توی شهید مدرس برگزار شد و چون همزمان شده بود با ماه رمضان 90 درضد کلاس ها تئوری بود. اما چند تا نکته رو لازمه که بگم:
    1- روز اول رو هرگز دیر نرید. بعضی از بچه ها به خاطر همین به مشکل برخوردن.
    2-اخراج از دوره به ندرت اتفاق می افته. پس بهتره که تهدیدات اون ها نترسید.
    3-تا می تونید مرخصی بگیرید.
    4-دوره خوبیه. دوستای خوبی پیدا می کنی.
    5- اگه خواستی ارشد بشی فقط ارشد دسته یا ارشد کلاس شو. بقیه ارشدها الکیه.

بچه هایی که خدمتشون رو از طریق پروژه جایگزین خدمت انجام دادن یه سوال، تاریخ شروع و خاتمه خدمت رو چطوری می زنن روی کارت؟ منظورم اینه که واقعیه یا صوری؟

Junior Member

سلام. ببخشید من یک سوال داشتم. من الان یک ماه و نیم هست که مدارکمو آپلود کردم ولی هنوز اعلامیه برابر با اصل کردن مدارک تو سیستم ثریا برام نیومده. این عادیه یا راهی داره که پیگیری و اگه بشه تسریعش کنم؟
    متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)