صفحه 506 از 1402 نخستنخست ... 64064564964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165566061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز آره شما میتویند به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد درخواست بدید یا همون مقاله ی ISI که مستخرج از پایان نامه ارشدتون هست. فقط حتما در توصیه نامه استاد راهنما باید ذکر کرده باشید که این مقاله مستخرج از پایان نامه ارشد شماست. اگر نویسنده اول مقاله بودین که عالیه.
    سلام
    استاد ما همیشه اسمشو اول میزنه بعدش خودمم و بعد از من هم مشاورم هست؟؟؟؟
    مقاله کارشناسی یا مقاله مشترک به درد نمی خوره؟؟؟؟
    اگه استاد تایید کنه که مشترکا از پایان نامس به نحوی چطور؟؟؟
    با تشکر

Junior Member

یعنی چی درستش میکنن؟ در اینکه همه نخبه ها باید برن برای 01 شکی نیست ولی اینکه توی نامه اعزام برامون جاهای مختلفی رو زده (با توجه به استان سکونت) و ب ن ن م میخواد دوباره لیست رو عوض کنه واقعاً نوبره. خوب از همون اول بیان اسم بچه های نخبه رو جئاگانه بدن به نظام وظیفه که از این مشکل ها هم پیش نیاد. در هر صورت ظرف امروز و فردا هر کس خبری از سرهنگ حاتمی گرفت بابت اینکه نخبه ها الان دقیقاً چکار باید بکنن همینجا اطلاع رسانی بکنه. من یادم میاد همین سرهنگ حاتمی گفتن بین 18 ام تا 20 ام تماس بگیرید راهنمایی تون بکنیم. من که امروز هر چه زنگ زدم اشغال بود. یکی از دوستان vahaab هم ظاهرا موفق شد با حاتمی صحبت کنه که اونم بهش گفت 23 ام دوباره تماس بگیر. معلوم نیست کلاً چه خبره اونجا!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهرماه برای دوره آموزشی نخبگان ثبت نام کردم و به یک سازمانی واسه انجام پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت معرفی شدم.چون فارغ التحصیل بودم دفترچه هم پست کردم و تاریخ اعزامم تو برگه سبز 1 دیماه بود. 17 آذر برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی(سفید با حاشیه آبی) رو پست آورد به آدرسمون و به مرکز آموزشی 02 رباط کریم معرفی شدم و تاریخ معرفیمم زده 3 دیماه درصورتی که از ب ن ن م پرسیدم گفتند این دوره آموزشی نخبگان یعنی دیماه مرکز 01 افسریه است.امروزم رفتم ب ن ن م موضوع رو مطرح کردم گفتند فردا با همون شماره ای که واسه آموزشی هست تماس بگیر درستش میکنیم.البته امروز دوستان تماس گرفتند ولی تلفن اشغال بوده گویا.حالا ما موندیم و دوره آموزشی تو دو جای مختلف با یه تاریخ!!! اگر بقیه هم مشکل من رو دارند رو همین پست پاسخ بدهند ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی جایی رو سراغ داره که بتونیم برای پروژه خودمون جامون رو انتخاب کنیم(اگه بشه نامه اعلام نیاز بگیریم)
    راستش بیشتر ترجیح میدم پروژه نفتی باشه اگه کسی سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدین
    درضمن رشتم مهندسی شیمی ارشد جداسازی هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

دوستان سلام
    کسی راجع به فرآیند عدم نیاز چیزی میدونه؟ میخوام ببینم نامه عدم نیاز رو ما خودمون باید از سازمان بگیریم بدیم بنیاد یا خود سازمان میزنه به بنیاد؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ut_fanni نمایش پست ها
    یعنی چی درستش میکنن؟ در اینکه همه نخبه ها باید برن برای 01 شکی نیست ولی اینکه توی نامه اعزام برامون جاهای مختلفی رو زده (با توجه به استان سکونت) و ب ن ن م میخواد دوباره لیست رو عوض کنه واقعاً نوبره. خوب از همون اول بیان اسم بچه های نخبه رو جئاگانه بدن به نظام وظیفه که از این مشکل ها هم پیش نیاد. در هر صورت ظرف امروز و فردا هر کس خبری از سرهنگ حاتمی گرفت بابت اینکه نخبه ها الان دقیقاً چکار باید بکنن همینجا اطلاع رسانی بکنه. من یادم میاد همین سرهنگ حاتمی گفتن بین 18 ام تا 20 ام تماس بگیرید راهنمایی تون بکنیم. من که امروز هر چه زنگ زدم اشغال بود. یکی از دوستان vahaab هم ظاهرا موفق شد با حاتمی صحبت کنه که اونم بهش گفت 23 ام دوباره تماس بگیر. معلوم نیست کلاً چه خبره اونجا!!!
    سلام
    من هم نامه اعزام به خدمت برام اومده و نوشته محل خدمت تبریز. دیروز هرچقدر تماس گرفتم جواب ندادن. امروز نامه رو بردم پیش سرهنگ حاتمی و گفتن این نامه مهم نیست. در مورد محل خدمت پرسیدم و گفتن فعلا معلوم نیست(حالا برام جالب بود بقیه اطلاع دارن که 01 هستش). پرسیدم تکلیف چیه و گفتن یکشنبه تماس بگیرید.تمام!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahragardali نمایش پست ها
    سلام
    استاد ما همیشه اسمشو اول میزنه بعدش خودمم و بعد از من هم مشاورم هست؟؟؟؟
    مقاله کارشناسی یا مقاله مشترک به درد نمی خوره؟؟؟؟
    اگه استاد تایید کنه که مشترکا از پایان نامس به نحوی چطور؟؟؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    ایرادی نداره اسم استاد راهنما و مشاور پایان نامه رو خودبخود بنیاد حذف میکنه و شما نویسنده اول میشین. یعنی از نظر ب م ن اگه اسم استاد راهنما توی مقاله اول و شما دوم بودین شما نویسنده اول یعنی نویسنده اصلی محسوب میشین و حله دیگه.
    در مورد سوال دوم: بنیاد یک مقاله ژورنالی مستخرج از پایان نامه ارشد شما میخواد که توی توصیه نامه استاد راهنما باید ذکر شده باشه مستخرج از پایان نامه ارشده. اما بقیه مقالات رو میتونین توی قسمت مقالات (سامانه ثریا) بیارین شاید نظرشون مثبت تر بشه. اما به هر حال حداقل بک مقاله مستخرج از پایان نامه ارشد لازم دارید.

انشاالله موفق باشین و زود جواب بگیرین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره نامه ب م ن چقدر طول میکشه به ب ن ن م برسه؟ الان یک هفته گذشته و من هر چی تماس میگیرم اشغاله! اصلا مثل اینکه خودشون گذاشته باشن رو اشغالی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوستانی که 10/1 اط ریق بنیاد نخبگان اعزام هستن، هرکی تونست با سرهنگ حاتمی تماس بگیره و اطلاعات جدیدی از محل اعزام یا سایر جزییات بگیره ، اطلاعتشو بیاد بنویسه اینجا.
    من بعد از كلي تلاش موفق شدم. يه سرباز جواب داد.اسممو تو ليست جك كرد. بعد كفت ١ دي ساعت ٧ صبح ٠١ افسريه باش. بركه معاينه دكتر و واكسن هم همرات باشه. همين.

دوستان اكه جواباي ديكه اي كرفتن بيان اينجا اطلاع بدن

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    من بعد از كلي تلاش موفق شدم. يه سرباز جواب داد.اسممو تو ليست جك كرد. بعد كفت ١ دي ساعت ٧ صبح ٠١ افسريه باش. بركه معاينه دكتر و واكسن هم همرات باشه. همين.

دوستان اكه جواباي ديكه اي كرفتن بيان اينجا اطلاع بدن

ممنون
    سلام

منم تماس گرفتم. اسممو پرسید و مثل شما گفت 1 دی، 7 صبح، 01 سه راه تختی
    بعد پرسید فارغ التحصیلی یا دانشجو. گفتم فارغ التحصیل. گفت برگ سبزت همرات باشه

Junior Member

پس اینا باید حواسشون باشه که اسم ماها رو از اونجایی که در حال حاضر در برگه اعزاممون نوشته پاک کنن بعداً شر نشه برامون. دوماً اینکه غیر از برگه سبز و معاینه و واکسیناسیون چیز دیگری هم اگر احتیاج هست بیاریم بچه هایی که دوره های قبلی رفتن یا کلاً اطلاع دارن راهنمایی کنن. سوم هم اینکه مطمئنی 1 دی؟ ظاهراً باید 3 دی باشه. توی نامه های اعزام همه زده 3 دی. ظاهراً اینجوریه که روز اول که میریم اونجا یه سری کارهای اولیه رو میرسن و بعد میفرستن خونه تا هفته بعدی. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    سلام

منم تماس گرفتم. اسممو پرسید و مثل شما گفت 1 دی، 7 صبح، 01 سه راه تختی
    بعد پرسید فارغ التحصیلی یا دانشجو. گفتم فارغ التحصیل. گفت برگ سبزت همرات باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)