صفحه 507 از 1402 نخستنخست ... 74074574974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165175576071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,061 تا 5,070 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    سلام

منم تماس گرفتم. اسممو پرسید و مثل شما گفت 1 دی، 7 صبح، 01 سه راه تختی
    بعد پرسید فارغ التحصیلی یا دانشجو. گفتم فارغ التحصیل. گفت برگ سبزت همرات باشه
    منم تونستم تماس بگیرم همین موارد رو گفتن. فقط به نظرتون برگه آبی(اعزام به خدمت) رو باید ببریم یا برگه سبز؟؟ به نظرم این سربازی که تلفن رو جواب میده اشتباه میگه

Junior Member

سلام دوستان

آقا من دیروز تهران بودم و سرهنگ حاتمی رو دیدم. برگه سبزمو که دید و اطلاعاتم رو داشت وارد سیستم می‌کرد پرسیدم این برگه های اعزام (برگه آبی یا سفید که مکان اعزام داره) که میاد در خونه اینو باید چیکارش کرد. گفت نه نمیاد گفتم بودن دوستانی که برگه سبزو دادن به شما اما بازم برگه سفید براشون اومده. هیچی دیگه چیزی نگفت. اما برگه سبزمو نگرفت گفت که دوشنبه باهاش تماس بگیرم تا بگه چیکار کنم. کسی هست از دوستان که وضعیتش مشابه من باشه که برگه سبزشو نگرفته باشه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ut_fanni نمایش پست ها
    پس اینا باید حواسشون باشه که اسم ماها رو از اونجایی که در حال حاضر در برگه اعزاممون نوشته پاک کنن بعداً شر نشه برامون. دوماً اینکه غیر از برگه سبز و معاینه و واکسیناسیون چیز دیگری هم اگر احتیاج هست بیاریم بچه هایی که دوره های قبلی رفتن یا کلاً اطلاع دارن راهنمایی کنن. سوم هم اینکه مطمئنی 1 دی؟ ظاهراً باید 3 دی باشه. توی نامه های اعزام همه زده 3 دی. ظاهراً اینجوریه که روز اول که میریم اونجا یه سری کارهای اولیه رو میرسن و بعد میفرستن خونه تا هفته بعدی. درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    منم تونستم تماس بگیرم همین موارد رو گفتن. فقط به نظرتون برگه آبی(اعزام به خدمت) رو باید ببریم یا برگه سبز؟؟ به نظرم این سربازی که تلفن رو جواب میده اشتباه میگه
    والا به من که گفت 1 دی و گفت برگ سبز رو بیار. بنظر من هم اینا روز اول میفرستنمون بریم و میگن شنبه بیاید. ولی اگر همون 1 دی باشه بهتره چون اینطوری 45 روز از 1 دی محاسبه میشه. فقط شهرستانیا این وسط اذیت میشن
    در مورد برگ اعزام هم باید بگم یکی از دوستام تابستون 06 کرج بود و بهش گفته بودن برگ سبز رو بیار. جالبه که تو 06 ازشون برگ سبزها رو نگرفتن، و ظاهرا اعزامش هم هنوز (بعد از 6 ماه) تو سیستم ثبت نشده. چون تا حالا 2بار براش اخطار و برگ قرمز اومده که غیبت داری و از این حرفا... برگ سبزش رو هم ی بار برده بود ب ن ن م که اونجا بهش قول داده بودن براش ثبت کنن ولی ثبت که نکردن هیچ برگ سبزشم اونجا گم شد. بعدش المثنی رو براشون فرستاد که دیگه نمیدونم آخرش چکار کردن ولی ظاهرا هنوز ثبت نشده.
    حتی یکبارم خودم از طرفش رفتم پیش سرهنگ حاتمی گفت نگران نباش درستش میکنیم چند نفر دیگه هم مثل ایشون هستن و داریم درستش میکنیم ...
    گفتم در جریان باشید که چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد

Junior Member

سلام دوستان

من الان با سرهنگ حاتمی صحبت کردم، گفت : دوشنبه یکم دی ماه ساعت 7 صبح 01، گفت نیازی نیست وسیله ایی با خودتون بیارید چون دوباره بر گردید خونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان با سرهنگ حاتمی صحبت کردم، گفت : دوشنبه یکم دی ماه ساعت 7 صبح 01، گفت نیازی نیست وسیله ایی با خودتون بیارید چون دوباره بر گردید خونه.
    سلام دوست عزیز

شما چه ساعتی با ایشون صحبت کردین؟؟ چون اکثرا اشغاله و جواب نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما چه ساعتی با ایشون صحبت کردین؟؟ چون اکثرا اشغاله و جواب نمیدن.

سلام

من ساعت 2 تماس گرفتم، البته دو روز زنگ می زدم، همش اشغال بود و اتفاقی گرفت.

Junior Member

آموزشی 10/1 فقط مخصوص اونایی که پروژه 2+10 داشتن یا برای اونایی که پروژه هم انجام دادن هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1365 نمایش پست ها
    سلام

من ساعت 2 تماس گرفتم، البته دو روز زنگ می زدم، همش اشغال بود و اتفاقی گرفت.
    مرسی. شما به چه شماره‌ای تماس می‌گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    مرسی. شما به چه شماره‌ای تماس می‌گرفتین؟
    خواهش میکنم.

02181992786

Junior Member

سلام، دوستانی که از طرح جایگزین(پروژه + 2ماه آموزشی) استفاده کردند و پایان کار و مدارکشون براب صدور کارت دادن، چندماهه کارت پایان خدمت اومد براشون؟ لطفا جواب بدید در صورت امکان. تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)