صفحه 508 از 1402 نخستنخست ... 84084584984995005015025035045055065075085095105115125135145155165175185586081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    من تاریخ فارغ التحصیلیم برج 3 سال 93 بود و برای 1/10 برگ اعزام داشتم. وقتی رفتم ب ن ن م تاریخ 1/10 رو برام کردن 1/4 سال بعد. ححالا میخوام بدونم الان که 1/4 از فرجه 1 ساله بعد از فارغ التحصیلیم خارج میشه برام مشکلی ایجاد نمیشه؟عیبت نمیخورم؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن جواب بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ فارغ التحصیلیم برج 3 سال 93 بود و برای 1/10 برگ اعزام داشتم. وقتی رفتم ب ن ن م تاریخ 1/10 رو برام کردن 1/4 سال بعد. ححالا میخوام بدونم الان که 1/4 از فرجه 1 ساله بعد از فارغ التحصیلیم خارج میشه برام مشکلی ایجاد نمیشه؟عیبت نمیخورم؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن جواب بدن.
    نه مشكلي پيش نمياد چون شما داريد سربازي را از طريق ب ن ن م مي گذرونيد و به محض معرفي از سيستم عادي نظام وظيفه خارج ميشيد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من تو سایت سریا تشکیل پرونده دادم میخوام بدونم بعد چند وقت جواب میاد و در چه مرحله ای توصیه نامه ها رو باید قرار بدیم چون تو مرحله اول ثبت نام سوابق تحصیلی و علمی میخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_8867 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تو سایت سریا تشکیل پرونده دادم میخوام بدونم بعد چند وقت جواب میاد و در چه مرحله ای توصیه نامه ها رو باید قرار بدیم چون تو مرحله اول ثبت نام سوابق تحصیلی و علمی میخواست
    سلام دوست عزیز
    قبلا یه 9-10 روزی طول مکشید ولی الان رو نمیدونم. نباید زیاد طول بکشه.

سلام دوستان
    دیروز با بنیاد تماس گرفتم. گفت اول دی ساعت هفت صبح 01 باش. جالب اینجاست که امروز برگه ابی برام اومد و محل اموزشی رو نوشته پایگاه شهید خضرایی. الان کدوم رو باید بریم؟ کسی هست که این مشکل را داشته باشه؟

Junior Member

برای همه همینطوریه. من که هر چی زنگ میزدم اشغال بود. ولی بقیه بچه هایی که تماس گرفتن بهشون همین رو گفتن. البته توی برگه آبی نوشته تاریخ اعزام 3 دی. به بعضی ها هم گفته که یکشنبه این هفته تماس بگیرن دوباره. اگر شما خبر جدیدی گرفتی زحمت بکش همینجا اطلاع رسانی کن. من هم همین طور پیگیر هستم. الان دو تا موضوع هست که باید بفهمیم: 1- روز 1 دی چه مدارکی باید همراهمون بیاریم و 2- ب ن ن م چطوری اسم ما رو از لیست جاهایی که توی برگه آبی بچه ها هست حذف میکنه که بعداً برای ما شر نشه. در ارتباط باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiprozhe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیروز با بنیاد تماس گرفتم. گفت اول دی ساعت هفت صبح 01 باش. جالب اینجاست که امروز برگه ابی برام اومد و محل اموزشی رو نوشته پایگاه شهید خضرایی. الان کدوم رو باید بریم؟ کسی هست که این مشکل را داشته باشه؟

در مورد مدارک، به من گفت اگر فارغ التحصیلی برگه سبز را با خودت بیار. اما به نظرم باید مدارکی رو که داخل برگه آبی نوشته همراهمون باشه.
    من شخصا هم برگه سبز و هم موارد موجود در برگه آبی رو میارم

Junior Member

برگه آبی من هم اومد. توش نوشته 01 تهران. 3 دی باید به نظام وظیفه شهر خودمون مراجعه کنم. ولی دوستان من قبلش با نظام وظیفه صحبت کردم گفتن فقط از بنیاد پیگیری کنین ما اطلاعاتی نداریم . هرچی ب م ن ن گفت همون کارو بکنین. من هم از قبل 01 افتاده بودم.
    اگه مایلدی تلفن ها تون رو بدید تا توی وایبر یه گروه تشکیل بدیم و اطلاعات رو اونجا همه با هم رد و بدل کنیم. فقط دوستان نخبگان اعزامی 1 دی

Junior Member

سلام، دوستانی که از طرح جایگزین(پروژه + 2ماه آموزشی) استفاده کردند و پایان کار و مدارکشون براب صدور کارت دادن، چندماهه کارت پایان خدمت اومد براشون؟ لطفا جواب بدید در صورت امکان. تشکر

Junior Member Rodriquez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام خدمت دوستان
    سوال من این بود که بنیاد ملی نخبگان برای کسایی که آخرین مدرکشون کارشناسیه پروژه جایگزین خدمت نمیده؟؟ یعنی کسی که در حال تحصیل ارشد باشه می تونه پروژه برداره؟
    یکی هم اینکه درسته که پروژه های بنیاد ملی نخبگان خیلی سخته؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)