صفحه 509 از 1402 نخستنخست ... 94094594995005015025035045055065075085095105115125135145155165175185195596091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,081 تا 5,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_8867 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تو سایت سریا تشکیل پرونده دادم میخوام بدونم بعد چند وقت جواب میاد و در چه مرحله ای توصیه نامه ها رو باید قرار بدیم چون تو مرحله اول ثبت نام سوابق تحصیلی و علمی میخواست
    سلام دوست عزیز
    برای من حدود 23 روز بعد از پیش ثبت نام توی سامانه ثریا گزینه آپلود توصیه نامه های کارشناسی ارشد باز شد آپلود کردم و یک هفته بعدش هم گفتن برای برابر با اصل کردن مدارک بیا (چهارشنبه همین هفته رفتم برابر اصل). یعنی از پیش ثبت نام ثریا تا برابر با اصل کردن مدارک یک ماه شد.
    انشاالله کار شما زودتر راه بیفته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rodriquez نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سوال من این بود که بنیاد ملی نخبگان برای کسایی که آخرین مدرکشون کارشناسیه پروژه جایگزین خدمت نمیده؟؟ یعنی کسی که در حال تحصیل ارشد باشه می تونه پروژه برداره؟
    یکی هم اینکه درسته که پروژه های بنیاد ملی نخبگان خیلی سخته؟؟

سلام دوست عزیز
    فعلا صراحتا نگفتن که دیگه نمیدن تا پایان امسال ممکنه پروژه بدن حداقل، میتونی شانست رو امتحان کنی اگه شرایطش رو داری یعنی دانشجوی ارشد هستی و معدل لیسانست با ضریب بالا 17 و یک مقاله ژورنالی هم داری.
    پروژه هاش نه سخت نیستن بستگی به سازمانی داره که پروژت رو باهاش برمیداری.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rodriquez نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سوال من این بود که بنیاد ملی نخبگان برای کسایی که آخرین مدرکشون کارشناسیه پروژه جایگزین خدمت نمیده؟؟ یعنی کسی که در حال تحصیل ارشد باشه می تونه پروژه برداره؟
    یکی هم اینکه درسته که پروژه های بنیاد ملی نخبگان خیلی سخته؟؟
    سلام،

من خودم الان دانشجوی ارشدم و دارم طرح رو میگذرونم با مدرک کارشناسیم...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان یه سوالی که دارم اینه که منی که تازه تشکیل پرونده دادم اگه قراره کارام اکی بشه چه مدت زمان میبره حد.دا.چون برج ۱۲ اعزامم و تا اون موقع اگه تکلیفم معلوم نشه باید چکار کنم و اگه آموزشی رو برم و تا قبل تقسیم شدن فرصت هست که طرح پروژه سربازی درست بشه(با این توضیح که من دیگه آموزشیم با نخبگان نیست).به نظرتون الان باید چکار کنم تا کارم زودتر انجام بشه.من فارغ التحصیل ارشد با معدل ۱۷ و ۲ تا مقاله isi با ایمپکت ۳/۱۴ و ۲/۵ و ۲ تا مقاله علمی پژوهشی و ۱ علمی ترویجی که همه ایم مقاله از پایان نامه مستخرج شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_8867 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان یه سوالی که دارم اینه که منی که تازه تشکیل پرونده دادم اگه قراره کارام اکی بشه چه مدت زمان میبره حد.دا.چون برج ۱۲ اعزامم و تا اون موقع اگه تکلیفم معلوم نشه باید چکار کنم و اگه آموزشی رو برم و تا قبل تقسیم شدن فرصت هست که طرح پروژه سربازی درست بشه(با این توضیح که من دیگه آموزشیم با نخبگان نیست).به نظرتون الان باید چکار کنم تا کارم زودتر انجام بشه.من فارغ التحصیل ارشد با معدل ۱۷ و ۲ تا مقاله isi با ایمپکت ۳/۱۴ و ۲/۵ و ۲ تا مقاله علمی پژوهشی و ۱ علمی ترویجی که همه ایم مقاله از پایان نامه مستخرج شده.
    سلام

به نظر من شما یه سر برید بنیاد نخبگان تهران و شرایطتون رو بگید تا شاید انشاءا... سریعتر کارتون انجام بشه.
    همچنین یه سر هم برین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و ازشون بپرسید که اگه شما سربازیتون رو به صورت معمولی شروع کردین و بعدش نخبگانتون درست شد، آیا میتونین اون رو رها کنین و از نخبگان استفاده کنین؟
    به نظر من میشه. ولی برای اطمینان حضوری برید و بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    برگه آبی من هم اومد. توش نوشته 01 تهران. 3 دی باید به نظام وظیفه شهر خودمون مراجعه کنم. ولی دوستان من قبلش با نظام وظیفه صحبت کردم گفتن فقط از بنیاد پیگیری کنین ما اطلاعاتی نداریم . هرچی ب م ن ن گفت همون کارو بکنین. من هم از قبل 01 افتاده بودم.
    اگه مایلدی تلفن ها تون رو بدید تا توی وایبر یه گروه تشکیل بدیم و اطلاعات رو اونجا همه با هم رد و بدل کنیم. فقط دوستان نخبگان اعزامی 1 دی
    حالا اینکه خوبه، بنده 3 هفته پیش مدارک پایان کار و آموزشی رو تقدیم بنیاد کردم برای صدور کارت پایان خدمت..از اونجایی که چند ماه پیش جناب سرهنگ اعزام من رو تا 1/10 عقب انداخته بودند، الان برگه اومده در خونه که 3/10 برم آموزشی!!! در سیستم +10 آخرین وضعیتم خورده: پایان خدمت... اما هنوز نرفته صدور.. حالا من باید چه کنم؟ یهو میترسم بیان در خونه دنبالم!!!

Junior Member

سلام دوست عزیز،چند روز بعد از ارائه پایان کار و مدارک آموزشی به ب ن ن م تو سیستم برا شما پایان خدمت زدند؟ میشه توضیح بدید، ممنون

Junior Member

آموزشی 10/1 فقط مخصوص اونایی که پروژه 2+10 داشتن یا برای اونایی که پروژه هم انجام دادن هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ارشد ژئوفیزیک هستم. معدل لیسانسم ۱۷.۷۱ و معدل ارشدم تا اینجا ۱۷.۵۱ است. در حال کار روی پایان نامم هستم تا ایشالا بتونم یک مقاله جور کنم.
    می‌خواستم بپرسم من حداقل شرایط مورد نیاز رو دارم یا خیر؟ آیا داشتن این شرایط کافی‌؟
    من می‌خوام برای پائیز سال دیگه اپلای کنم، به نظرتون به اون تاریخ میرسم؟ اینکه چقدر طول میکشه بنیاد جواب بده که پذیرفته شدم یا نه؟ خود پروژه و آموزشی کلا چقدر طول میکشن؟ و اینکه کی‌ پایان خدمت رد می‌شه و سرباز محسوب نمیشیم دیگه

ممنون

سلام
    من امروز مجدد با بنیاد تماس گرفتم، سربازی که اونجا کار می کنه برداشت و گفت با برگه آبی اصلا کاری نداشته باش و اول دی ماه ساعت 7 صبح پایگاه 01 باش. اگر کسی بازم خبری داره اطلاع رسانی کنه تا به یک جمع بندی برسیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)