صفحه 51 از 1402 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    لطفا نترسید. شما ها رو ساعت 4 بعد ظهر مرخص می کنند و پنج شنبه ها وجمعه ها هم تعطیلید.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    میشه لطف کنید بگید از ساعت چند شروع میشه؟ و آیا برای متاهل ها شرایط آسانتری هم هست؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان؟
    من رو معرفی کردن به بخش پدافند دانشگاه امام حسین
    اگه دکتری خواستم برم خارج برام مشکلی پیش نمیاد؟
    راستی دانشگاه امام حسین هم حقوق میده یا فقط بنیاد خودش به سربازا حقوق میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام. متن خیلی خاصی نیست فقط باید با ارجاع به نامه بکار گیری بنویسند که مثلاً به دلیل پیشرفت خوب پروژه خروج ایشان به مدت یکماه بلا مانع است. بعد که میرید نخبگان تاریخ رو ازتون میپرسه و شما میگید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ. فقط به یه نکته توجه کنید که چون طرحتون تموم نشده وقتی از نخبگان نامه میگیرید و میرید نظام وظیفه اونجا ازتون تعهدنامه محضری می خوان و متأسفانه چون مبلغ 15 میلیون تومان تو متن تعهد نامه اومده دفترخونه مبلغی نزدیک 200.000 تومان ازتون میگیره. من که اینکارو نکردم و از خیرش گذشتم. اگه شما به نتیجه دیگه ای رسیدید لطفاً اینجا بنویسید که بقیه دوستان هم استفاده کنند.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز از جوابتون. متاسقانه جایی که من دارم پروژه انجام می دم همون جایی است که من فوق لیسانیم رو گرفتم ولی با وجود اینکه من رو اونجا می شناسن مسئولی که اونجاست می گه من نمی تونم تو نامت به بنیاد بگم که می تونی از کشور خارج بشی. استادم که باهاش پروژه انجام می دم موافق هست. به نظر تون چی کار میتونم بکنم؟ میخوام من یه 2و3 روز برم واسه مصاحبه واسه سفارت آمریکا ولی چون نمی دونم کی وقت سفارت گیرم می یاد گفتم یک ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanoapply نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از جوابتون. متاسقانه جایی که من دارم پروژه انجام می دم همون جایی است که من فوق لیسانیم رو گرفتم ولی با وجود اینکه من رو اونجا می شناسن مسئولی که اونجاست می گه من نمی تونم تو نامت به بنیاد بگم که می تونی از کشور خارج بشی. استادم که باهاش پروژه انجام می دم موافق هست. به نظر تون چی کار میتونم بکنم؟ میخوام من یه 2و3 روز برم واسه مصاحبه واسه سفارت آمریکا ولی چون نمی دونم کی وقت سفارت گیرم می یاد گفتم یک ماه.
    متأسفانه راهی نیست جز راضی کردنشون. بهشون بگید که تعهدنامه محضری ازتون میگیرند، از استادتون بخواهید که راضیشون کنه. البته اگه به مدت کمتر مثلاً یک هفته رضایت میدند که بگید برای همون مدت نامه بدند ولی تاریخ شروع پایان رو نزنند و هر وقت که موعد مصاحبه مشخص شد برید نخبگان و نامه نظام وظیفه رو بگیرید، کمتر از یک هفته برای انجام کاراتون و دریافت مجوز و مهر خروج لازم دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام. متن خیلی خاصی نیست فقط باید با ارجاع به نامه بکار گیری بنویسند که مثلاً به دلیل پیشرفت خوب پروژه خروج ایشان به مدت یکماه بلا مانع است. بعد که میرید نخبگان تاریخ رو ازتون میپرسه و شما میگید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ. فقط به یه نکته توجه کنید که چون طرحتون تموم نشده وقتی از نخبگان نامه میگیرید و میرید نظام وظیفه اونجا ازتون تعهدنامه محضری می خوان و متأسفانه چون مبلغ 15 میلیون تومان تو متن تعهد نامه اومده دفترخونه مبلغی نزدیک 200.000 تومان ازتون میگیره. من که اینکارو نکردم و از خیرش گذشتم. اگه شما به نتیجه دیگه ای رسیدید لطفاً اینجا بنویسید که بقیه دوستان هم استفاده کنند.
    موفق باشید.
    دوست عزیز منم مشکل مابهی رو داشتم. متاسفانه اغلب دفاتر اسناد رسمی همین مبلغ رو میگیرین. اما جالبه بدونبد که این ها دارن حرف غیرقانونی میزنن. طبق ماده 52 قانون دفاتر اسناد رسمی، این گونه اسناد و تعهد نامه ها ققط حق التحریر بهشون تعلق میگیره و نه حق الثبت. من خودم بعد از 8 تا دفترخونه بالاخره یکی رو پیدا کردم و قانون رو متوجهش کردم! برا من شد 85000 تومن. بازم زیاده اما خوب... موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان؟ من رو معرفی کردن به بخش پدافند دانشگاه امام حسین اگه دکتری خواستم برم خارج برام مشکلی پیش نمیاد؟ راستی دانشگاه امام حسین هم حقوق میده یا فقط بنیاد خودش به سربازا حقوق میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mjjf نمایش پست ها
    دوست عزیز منم مشکل مابهی رو داشتم. متاسفانه اغلب دفاتر اسناد رسمی همین مبلغ رو میگیرین. اما جالبه بدونبد که این ها دارن حرف غیرقانونی میزنن. طبق ماده 52 قانون دفاتر اسناد رسمی، این گونه اسناد و تعهد نامه ها ققط حق التحریر بهشون تعلق میگیره و نه حق الثبت. من خودم بعد از 8 تا دفترخونه بالاخره یکی رو پیدا کردم و قانون رو متوجهش کردم! برا من شد 85000 تومن. بازم زیاده اما خوب... موفق باشی
    ممنون، میشه بگید دقیقاً به دفترخونه، چی گفتید که قبول کردند فقط حق التحریر بگیرند؟ من رفتم دفترخونه‏ ای که همیشه میرفتم ولی اون با اطمینان می گفت که نزدیک 200 تومن میشه.

ممنون
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jozef1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان؟ من رو معرفی کردن به بخش پدافند دانشگاه امام حسین اگه دکتری خواستم برم خارج برام مشکلی پیش نمیاد؟ راستی دانشگاه امام حسین هم حقوق میده یا فقط بنیاد خودش به سربازا حقوق میده؟
    سلام، بعد از اتمام طرحتون شما اجازه خروج دارید مثل بقیه بچه‏ های نخبگان از طرفی کارت پایان خدمتی هم که میگیری مثل بقیه بچه های نخبگان هست. نگران نباشید فقط یه نکته بدیهی وجود داره و اون هم اینکه به این پروژه تو رزومتون اشاره نکنید.

موفق باشید.

سلام.میخواستم بدونم پروژه در چه زمینه ای باشه که ستاد نیروهای مسلح راحت قبول کنه؟پروژه هایی که من کار کردم همشون صنعتی بودن .مرسی

Junior Member

سلام دوستان. امروز یه اتفاق عجیب افتاد. من بهمن پارسال از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. امروز از دانشگاه تماس گرفتن گفتن پایان نامه ت از طرف یه ارگان نظامی مورد قبول واقع شده، بیا روش بت کسر خدمت بدیم
    کسی تا حالا به همچین موردی برخورده؟ چقدر طول میکشه؟ من امریه گرفته بودم و اول تیر اعزاممه، تمام معادلاتم به هم ریخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)