صفحه 511 از 1402 نخستنخست ... 114114615015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215616111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,101 تا 5,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان یک سوال؟
    با توجه به مشخصات زیر که از پورتال ثریا گرفتم آیای پرونده من در مرحله کمیته نظام وظیفه (همون که دو ماه یا بیشتر طول میکشه ) رفته یا نه این کمیته قبل از کمیته اصلی هستش؟؟؟
    [IMG][/IMG]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    دوستان یک سوال؟
    با توجه به مشخصات زیر که از پورتال ثریا گرفتم آیای پرونده من در مرحله کمیته نظام وظیفه (همون که دو ماه یا بیشتر طول میکشه ) رفته یا نه این کمیته قبل از کمیته اصلی هستش؟؟؟
    [IMG][/IMG]
    بله همین کمیته است. در تاریخ 19/9/93 رفته برای کمیته.

Junior Member

سلام دوستان

اولا امیدوارم کسایی که درخواست دادن برای نخبگان درخواستشون قبول بشه.

دوم، کیا می‌خوان دی‌ماه برن آموزشی نخبگان؟ منم دارم دی‌ماه میرم آموزشی

بنده از حدود 3-4 ماه پیش که پروپوزالم تصویب شده رسماً نخبه وظیفه هستم. دو ماه پیش هم برگ سبزم رو (با تاریخ اعزام 1 دی) از پلیس+10 گرفتم، دادم خدمت جناب سرهنگ حاتمی. ایشون هم از من پرسیدن که میخوام دیماه برم؟ منم گفتم نه. و زیرش نوشتن که تاریخ اعزام به 1 تیر ماه تغییر کند. ولی هفته پیش برگه اعزام(آبی رنگ) اومده دم در خونمون با تاریخ اعزام 3 دی برای نیروی انتظامی.
    رفتم حوزه نظام وظیفه شهر خودمون گفتن باید ب ن ن م یه نامه می‌زد به حوزه نظام وظیفه تا تاریخ اعزام تون میفتاد برای 1 تیر و این برگه اعزام صادر نمیشد. حالا هم ما نمیدونیم. اگه توی اون تاریخ در محل مورد نظر حاضر نشید غیبت میخورید. بعدا هم اگه بخواید درستش کنید کلی دوندگی خواهد داشت. منم یک هفته است که هر چی به جناب سرهنگ زنگ میزنم نمیتونم باهاشون صحبت کنم.
    اعصابم بدجوری ریخته به هم. نمیدونم چیکار باید بکنم. آخه من که هر روز نمیتونم برای هر کاری پاشم برم تهران ... کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    آقا شرایط من هم مشابه شماست. فردا میرم بنیاد سراغ بگیرم
    آقا اگه ممکنه یه لطفی بکنید نتیجه رو فردا اینجا برا ما هم اعلام بکنید. فقط یه لطفی بکنید بهشون بگید که خیلی ها هم این مشکل رو دارن ولی نمیتونن قبل از 3 دی برای رفع مشکل حضوری بیان. اونا چیکار باید بکنن؟ دم شما گرم

نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    بنده از حدود 3-4 ماه پیش که پروپوزالم تصویب شده رسماً نخبه وظیفه هستم. دو ماه پیش هم برگ سبزم رو (با تاریخ اعزام 1 دی) از پلیس+10 گرفتم، دادم خدمت جناب سرهنگ حاتمی. ایشون هم از من پرسیدن که میخوام دیماه برم؟ منم گفتم نه. و زیرش نوشتن که تاریخ اعزام به 1 تیر ماه تغییر کند. ولی هفته پیش برگه اعزام(آبی رنگ) اومده دم در خونمون با تاریخ اعزام 3 دی برای نیروی انتظامی.
    رفتم حوزه نظام وظیفه شهر خودمون گفتن باید ب ن ن م یه نامه می‌زد به حوزه نظام وظیفه تا تاریخ اعزام تون میفتاد برای 1 تیر و این برگه اعزام صادر نمیشد. حالا هم ما نمیدونیم. اگه توی اون تاریخ در محل مورد نظر حاضر نشید غیبت میخورید. بعدا هم اگه بخواید درستش کنید کلی دوندگی خواهد داشت. منم یک هفته است که هر چی به جناب سرهنگ زنگ میزنم نمیتونم باهاشون صحبت کنم.
    اعصابم بدجوری ریخته به هم. نمیدونم چیکار باید بکنم. آخه من که هر روز نمیتونم برای هر کاری پاشم برم تهران ... کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟؟
    غيبت نمي خوريد
    منم شهريور اعزام بودم برگ سبز را دادم و تاريخ اعزام را انداختن ديماه با اين حال انتهاي مرداد برگ ابي برام اومد الان كه دي مي خوام برم اموزشي نخبگان بازم برگ ابي اومده ولي تعداد روزهاي غيبت را صفر زده
    پس نگران نباشيد اين بخاطر عدم هماهنگي نظام وظيفه و ب ن ن م هستش

Junior Member

سلام
    بچه ها من دانشجوی ترم یک کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهانم.
    خیلیم دنبال پروژه کسری خدمتم.اما نمیتونم بگیرم...میشه کمکم کنید....باید به چه سازمانی مراجعه کنم.تو اصفهان؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    مالک اشتر
    مکانیک و دریا
    هسا
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid40 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من دانشجوی ترم یک کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهانم.
    خیلیم دنبال پروژه کسری خدمتم.اما نمیتونم بگیرم...میشه کمکم کنید....باید به چه سازمانی مراجعه کنم.تو اصفهان؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

پ ن: قایل اکسل ضرایب از تو سایت بنیاد حذف شده ولی از یه جای دیگه تو فروم پیدا کردم. این ضرایب به روز نمیشن؟![/QUOTE]
    آقا منم دنبال این فایل میگردم دارین بزارین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

اطلاعات بیشتر از ضریب موثر دانشگاه های مختلف این فایل را دانلود نمایید
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...B3.D9.84.D8.AD

دوستان این لینک دانلود فایل کار نمیکنه کسی فایل رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)