صفحه 512 از 1402 نخستنخست ... 124124625025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225626121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

فایل ضریب موثر دانشگاه های مختلف رو میتونید از لینک زیر دانلود نمایید.
    http://uplod.ir/qvoj8a7pk8ta/taraz.xls.htm

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    دوستان یک سوال؟
    با توجه به مشخصات زیر که از پورتال ثریا گرفتم آیای پرونده من در مرحله کمیته نظام وظیفه (همون که دو ماه یا بیشتر طول میکشه ) رفته یا نه این کمیته قبل از کمیته اصلی هستش؟؟؟
    [IMG][/IMG]
    با سلام. پرونده شما رفته داخل کمیته . و همین روزا احتمال این که جواب بدن زیاده.

یک سوال با چه شرایطی ثبت نام کردید ؟؟ از طریق کارشناسی یا ارشد؟ مقاله ؟ معدل؟

ممنون از شما

Junior Member

فوری
    آقا من امروز رفتم بنیاد و گفتن باید بیای و آموزشی رو بری. وگرنه غیبت میخوری...
    نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    بنده از حدود 3-4 ماه پیش که پروپوزالم تصویب شده رسماً نخبه وظیفه هستم. دو ماه پیش هم برگ سبزم رو (با تاریخ اعزام 1 دی) از پلیس+10 گرفتم، دادم خدمت جناب سرهنگ حاتمی. ایشون هم از من پرسیدن که میخوام دیماه برم؟ منم گفتم نه. و زیرش نوشتن که تاریخ اعزام به 1 تیر ماه تغییر کند. ولی هفته پیش برگه اعزام(آبی رنگ) اومده دم در خونمون با تاریخ اعزام 3 دی برای نیروی انتظامی.
    رفتم حوزه نظام وظیفه شهر خودمون گفتن باید ب ن ن م یه نامه می‌زد به حوزه نظام وظیفه تا تاریخ اعزام تون میفتاد برای 1 تیر و این برگه اعزام صادر نمیشد. حالا هم ما نمیدونیم. اگه توی اون تاریخ در محل مورد نظر حاضر نشید غیبت میخورید. بعدا هم اگه بخواید درستش کنید کلی دوندگی خواهد داشت. منم یک هفته است که هر چی به جناب سرهنگ زنگ میزنم نمیتونم باهاشون صحبت کنم.
    اعصابم بدجوری ریخته به هم. نمیدونم چیکار باید بکنم. آخه من که هر روز نمیتونم برای هر کاری پاشم برم تهران ... کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiprozhe نمایش پست ها
    در مورد مدارک، به من گفت اگر فارغ التحصیلی برگه سبز را با خودت بیار. اما به نظرم باید مدارکی رو که داخل برگه آبی نوشته همراهمون باشه.
    من شخصا هم برگه سبز و هم موارد موجود در برگه آبی رو میارم
    برگه سبز؟
    مگه اونو موقع تشکیل پرونده تو بنیاد نگرفتند ازمون؟ مال شما رو نگرفتن؟

Junior Member

سلام

من امروز لا سرهنگحاتمی صحبت کردم و گفتم که تاریخ اعزامم تو دی ماه هست (۳ دی) گفت شما اول دی بیا ۰۱ و برگه سفیدتو بیار من خودم درستش می‌کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    برگه سبز؟
    مگه اونو موقع تشکیل پرونده تو بنیاد نگرفتند ازمون؟ مال شما رو نگرفتن؟
    برگه سبز رو از من گرفتند. اما تاریخ اعزام را به دستور سرهنگ برای شهریور گرفته بودم. بنیاد خودش زمان را به دی ماه تغییر داد. الان باید برگه سبزی را که در آن تاریخ اعزام دی ماه نوشته باشد همراه داشته باشیم.

Junior Member

برگه سبز رو از من گرفتند. اما تاریخ اعزام را به دستور سرهنگ برای شهریور گرفته بودم. بنیاد خودش زمان را به دی ماه تغییر داد. الان باید برگه سبزی را که در آن تاریخ اعزام دی ماه نوشته باشد همراه داشته باشیم.
    از کجا بیاریم این برگ سبزو؟ مگه یکبار صادر نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام

من امروز لا سرهنگحاتمی صحبت کردم و گفتم که تاریخ اعزامم تو دی ماه هست (۳ دی) گفت شما اول دی بیا ۰۱ و برگه سفیدتو بیار من خودم درستش می‌کنم
    یعنی اول دی ماه باید 01 باشیم ولی تاریخ آموزشی 3 دی شروع میشه؟ اینطوری که خیلی بد میشه. خدا کنه همون 1 دی شروع بشه تا زودتر تموم شه. سرهنگ چیزی راجب اینکه اول دی بر می گردیم خونه و یا اندازه مو چیزی نگفتند؟

از پلیس +10 می تونید بیگیرید. هزینه اش هم فکر کنم 1000 تومان. دقت کنید که تو برگه سبز جدید تاریخ اعزام دی باشد و بنیاد عوضش کرده باشه. سرهنگ گفت اگر عوض نشده باشه به من مراجعه کنید تا مجدد دستور بدم تا تاریخ اعزام عوض شود

Junior Member

از پلیس +10 می تونید بیگیرید. هزینه اش هم فکر کنم 1000 تومان. دقت کنید که تو برگه سبز جدید تاریخ اعزام دی باشد و بنیاد عوضش کرده باشه. سرهنگ گفت اگر عوض نشده باشه به من مراجعه کنید تا مجدد دستور بدم تا تاریخ اعزام عوض شود
    الان که برگه آبی اومده، آیا دوباره میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)