صفحه 513 از 1402 نخستنخست ... 134134635035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235636131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    الان که برگه آبی اومده، آیا دوباره میدن؟
    فکر نکنم به برگه آبی ربطی داشته باشه. چون تو برگه سبز فقط زمان اعزام را می زند و مکان اعزام را مشخص نمی کند. شک نکنید به احتمال خیلی زیاد می دهند.
    البته به من گفت اگر فارغ التحصیلی برگه سبز همراهت باشد. البته اسما برگه سبز و گرنه من رنگ سبزی توش ندیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiprozhe نمایش پست ها
    فکر نکنم به برگه آبی ربطی داشته باشه. چون تو برگه سبز فقط زمان اعزام را می زند و مکان اعزام را مشخص نمی کند. شک نکنید به احتمال خیلی زیاد می دهند.
    البته به من گفت اگر فارغ التحصیلی برگه سبز همراهت باشد. البته اسما برگه سبز و گرنه من رنگ سبزی توش ندیدم
    ببخشید سوالهام زیاد شد. آیا شما برگ آبی اومده براتون؟ و آیا بعد از اومدنش این برگ سبز رو دادن؟ چون من شنیدم که در واقع برگه ای که میدن وضعیت شما رو تون اون مرحله مشخص میکنه. که تو این مرحله برگه با حاشیه آبیه با مشخصات زمان و مکان.
    ضمن اینکه الان برگه من یه جای دیگه رو نوشته برا آموزش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    ببخشید سوالهام زیاد شد. آیا شما برگ آبی اومده براتون؟ و آیا بعد از اومدنش این برگ سبز رو دادن؟ چون من شنیدم که در واقع برگه ای که میدن وضعیت شما رو تون اون مرحله مشخص میکنه. که تو این مرحله برگه با حاشیه آبیه با مشخصات زمان و مکان.
    ضمن اینکه الان برگه من یه جای دیگه رو نوشته برا آموزش.
    خواهش می کنم. خوشحال میشم هر چه قدر اطلاعات داشته باشیم با دوستان شریک بشیم تا دوران بهتری در سربازی داشته باشیم. برگه آبی منم مکانش جای دیگری هست. چند روز پیش زنگ زدم بنیاد، سربازی که اونجا هست گفت با برگه آبی کاری نداشته باش. اول دی پادگان 01 باش.
    من دو سه هفته قبل از اومدن برگه آبی، برگه سبز رو گرفتم. اما بعید میدنم برگه سبز رو ندهند. به سیستم میزنه و المثنی رو براتون چاپ کی کنه

در ضمن الان یادم افتاد. من برای پسر عموم که آموزشیش تموم شد بود، رفتم و مجدد برگه سبز و سفید رو گرفتم. پس در هر زمانی می دهند

Junior Member

دوستان اعزامی اول دی جهت طلاع.
    من امروز یک سری; اطلاعات از سرهنگ حاتمی گرفتم
    اول دی ساعت 7 همه کسانی که ثبت نام کردن 01 باشن.
    گوبا تا ظهر بیشتر کار ندارن جتی زودتر. گویا مدارک رو تحویل میگیرن و لباس میدن
    تاریخ مراجعه بعدی 6 دی ماه شنبه هست که از اون تاریخ شروع میشه
    برای موی سر هم ایشون گفتن بیاین اونجا تا با فرمانده پادگان صحبت کنیم ببینیم نظرشون چیه شاید بشه راضیش کرد.

اینا رو سرهنگ حاتمی گفت. راست و دروعش با خودش

دوستان اگه تماس میگیرین سوال های تکراری نپرسین . یک سری اطلاعات جدید بگیرید. من سعی کردم سوالات بچه ها که بی پاسخ مونده بود و ازش بپرسم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان

من به عنوان کسی که قراره طرح برداره بشدت بهتون توصیه می کنم که اگه فنی مهندسی هستید حتما با یک ارگان مهندسی پروژه بردارید...الان من پروپزالمو نوشتم دادم به دانشگاه علوم پزشکی ارتش بعد یک ماه برگشته میگه که گنگه و شما بیا یک ماه دیگه واسمون توضیح بده که کارت چیه....کسایی که دید مهندسی دارن به کارشون اصلا اشتباه منو تکرار نکنن که فقط وقت آدم تلف میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوستان اعزامی اول دی جهت طلاع.
    من امروز یک سری; اطلاعات از سرهنگ حاتمی گرفتم
    اول دی ساعت 7 همه کسانی که ثبت نام کردن 01 باشن.
    گوبا تا ظهر بیشتر کار ندارن جتی زودتر. گویا مدارک رو تحویل میگیرن و لباس میدن
    تاریخ مراجعه بعدی 6 دی ماه شنبه هست که از اون تاریخ شروع میشه
    برای موی سر هم ایشون گفتن بیاین اونجا تا با فرمانده پادگان صحبت کنیم ببینیم نظرشون چیه شاید بشه راضیش کرد.

اینا رو سرهنگ حاتمی گفت. راست و دروعش با خودش

دوستان اگه تماس میگیرین سوال های تکراری نپرسین . یک سری اطلاعات جدید بگیرید. من سعی کردم سوالات بچه ها که بی پاسخ مونده بود و ازش بپرسم
    ممنوم. این 6 دی ماه رو برای اولین بار میشنوم. خدا کنه اینطوری نباشه. چون ما که دوشنبه داریم میریم. یه چهارشنه هم میریم اما در عوض الکی الکی 5،6 روز از سزیازیمون میره . سه شنبه، 5 شنبه و جمعه پادگان تعطیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل هستم و دفترچه پست کردم. مهرماه هم واسه آموزشی نخبگان دیماه ثبت نام کردم. یه برگه سفید با حاشیه آبی(معرفی به مراکز آموزشی) هم 17 آذر اومد دم خونمون محل اعزام رو زده بود مرکز آموزشی 02 نیروی زمینی رباط کریم تاریخ اعزامم 3 دی 93. امروز دوباره رفتم ب ن ن م سرهنگ گفتند به محل اعزام برگه آبی اصلا کار نداشته باش فقط اسمتو تو لیست اعزامیای آموزشی دیماه به 01 افسریه چک کن باشه که من حضوری چک کردم و بود.البته سرباز(منشی سرهنگ)هم بود که به همین تلفنای آموزشی جواب میداد و لیست دست ایشون بود و گفتند 1 دیماه ساعت 7 صبح پادگان افسریه01.آدرس: اتوبان افسریه سه راه تختی.اگر هم فارغ التحصیلی برگه سبزیا برگه وضعیت خدمت مشمولین پلیس +10 همراهت باشه. در مورد برگه آبی دوباره از سرهنگ پرسیدم گفتم این برگه مشکل نداره؟ غیبت نخورم؟ گفتند اینم همرات باشه 1 دیماه خودم افسریه 01 هستم اینا رو ازتون میگیرم. در ضمن مشابه مورد من 2 الی 3 مورد بود که اونا هم به اراک و اصفهان و غیره اعزام شده بودند البته همه اعزام دیماه بودند به اونا هم همین پاسخ داده شد.
    پس شد: 1 دی ماه ساعت 7 صبح افسریه 01، آدرس: اتوبان افسریه، سه راه تختی
    مدارکم من اینارو میبرم البته سرهنگ فقط دو مورد اول رو فرمودند مورد 3 و 4 رو تو برگه آبی زده همراتون باشه.
    1. برگ سبز یا برگه وضعیت خدمت مشمولین پلیس +10(فارع التحصیلان)
    2. برگ سفید یا حاشیه آبی(فارع التحصیلان)
    3. مدارک واکسیناسیون و معاینه پزشک
    4. کپی صفحات شناسانامه و کارت ملی
    البته بازم دوستان خودشون زنگ بزنن یا حضورا برن ب ن ن م اطمینان حاصل کنند به حرف کسی اکتفا نکنند.موفق باشید.
    سلام
    پارسال که سرباز نخبه ها رو برای دی ماه فرستادن به پادگان مدرس. امسال 01 شده؟
    من ساکن شهریارم. رو این حساب که می رم کرج، خواستم که آموزشیم بیفته دی ماه. الان هم تو برگه آبی برام خورده 02 که رباط کریمه و نزدیکتره نسبت به 01.
    به نظرتون چه کار کنم بهتره؟

Junior Member

با سلام
    من شرایطم احراز شده ولی بدلیل داشتن پروژه کسری، تشکیل پرونده در ب ن ن م به تاخیر میوفته. میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiprozhe نمایش پست ها
    یعنی اول دی ماه باید 01 باشیم ولی تاریخ آموزشی 3 دی شروع میشه؟ اینطوری که خیلی بد میشه. خدا کنه همون 1 دی شروع بشه تا زودتر تموم شه. سرهنگ چیزی راجب اینکه اول دی بر می گردیم خونه و یا اندازه مو چیزی نگفتند؟
    نه منظورم ار ۳ دی، تاریخ اعزام در برگه سفید هست. ۱ دی تاریخ آموزشی نخبگان هست.
    نه چیزی نگفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)