صفحه 514 از 1402 نخستنخست ... 144144645045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245646141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,131 تا 5,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiprozhe نمایش پست ها
    ممنوم. این 6 دی ماه رو برای اولین بار میشنوم. خدا کنه اینطوری نباشه. چون ما که دوشنبه داریم میریم. یه چهارشنه هم میریم اما در عوض الکی الکی 5،6 روز از سزیازیمون میره . سه شنبه، 5 شنبه و جمعه پادگان تعطیل
    شروع اموزشي از همون اول ديماه هستش و ٤٥ روز از اول دي حسابه

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    شروع اموزشي از همون اول ديماه هستش و ٤٥ روز از اول دي حسابه
    خدا کنه این طوری باشه. یکی از دوستان همین جا گفت که سرهنگ بهش گفته تاریخ مراجعه بعدی 6 ام و از همون تاریخ آموزشی شروع می شود

Junior Member

خدا کنه این طوری باشه. یکی از دوستان همین جا گفت که سرهنگ بهش گفته تاریخ مراجعه بعدی 6 ام و از همون تاریخ آموزشی شروع می شود
    دوست عزیز چرا حرف تو دهن من میزارین
    من گفتم گفته از ششم کارتون تو پادگان شرو میشه. تاریخ شروع خدمتمون قطعا یا یکم هست یا سوم که احتمال یکم بسیار قوی تره.

Junior Member

چند توصیه برای آموزشی:
    1- اصلا سخت نگیزید. این 45 روز مثل همه 45 روزهای عمر تموم میشه.
    2- نخ سوزن. چندتا کنسرو. جیره خشک. نمک. قند. داروی مسکن. ضد تهوع. چندتا شورت. زیرپوش. جوراب (هرکدوم حداقل 2 تا)
    3- دمپایی رو بپرسید میدن یا نه. اگر نه حتما حتما حتما ببرید
    4- شامپو. صابون..اگر نمیدن. ببرید بهتره
    5- کمی پول...
    6- قفل برای ساک یا کمد.
    7-لباس گرم.. کاپشن و ... نبرید نمیتونید روی اورکت نظامی چیزی بپوشید.
    8- کش برای گت کردن پاچه.
    9- 2 جفت بند پوتین اضافه
    سعی کنید برای گروهان ارشدی رو انتخاب کنید که روابط عمومی خوبی داشته باشه و بتونه امتیاز بگیره
    صبحها بعد از نماز و صبحانه کلاس دارید تا نماز ظهر.. بعد ناهار هم کلاس تا غروب..
    هرچقدر میتونید مرخصی بگیرید. اما دنبال پیچوندن نباشید که بیچارتون میکنند. (اونجا پادگانه نه دانشگاه)
    همراه شما احتمالا بچه های غیر نخبه هم هستند. مراعات کنید. همه اونجا سربازید.
    در آخر: مطمئن باشید روز آخر دلتنگ روزهای سخت آموزشی میشید. خاطره اش خیلی ماندگاره
    پ.ن: برای دوستی که سوال پرسید: من 3 هفته پیش مدارک پایان کار و آموزشی رو تحویل دادم و دیروز کارتم تحویل پست شده و تا هفته آینده میاد.

ان شاء الله در پناه خدا به سلامت تموم میکنید.

Junior Member

دوستان اگه کسی کارت سبز بسیج داشته باشه نیاز نیست آموزشی پروژه 10 ماهه بنیاد نخبگان رو بره؟ یا باید بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی کارت سبز بسیج داشته باشه نیاز نیست آموزشی پروژه 10 ماهه بنیاد نخبگان رو بره؟ یا باید بره؟
    نیازی نیست همون کارت سبز را به عنوان اموزشی قبول میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1022 نمایش پست ها
    چند توصیه برای آموزشی:
    1- اصلا سخت نگیزید. این 45 روز مثل همه 45 روزهای عمر تموم میشه.
    2- نخ سوزن. چندتا کنسرو. جیره خشک. نمک. قند. داروی مسکن. ضد تهوع. چندتا شورت. زیرپوش. جوراب (هرکدوم حداقل 2 تا)
    3- دمپایی رو بپرسید میدن یا نه. اگر نه حتما حتما حتما ببرید
    4- شامپو. صابون..اگر نمیدن. ببرید بهتره
    5- کمی پول...
    6- قفل برای ساک یا کمد.
    7-لباس گرم.. کاپشن و ... نبرید نمیتونید روی اورکت نظامی چیزی بپوشید.
    8- کش برای گت کردن پاچه.
    9- 2 جفت بند پوتین اضافه
    سعی کنید برای گروهان ارشدی رو انتخاب کنید که روابط عمومی خوبی داشته باشه و بتونه امتیاز بگیره
    صبحها بعد از نماز و صبحانه کلاس دارید تا نماز ظهر.. بعد ناهار هم کلاس تا غروب..
    هرچقدر میتونید مرخصی بگیرید. اما دنبال پیچوندن نباشید که بیچارتون میکنند. (اونجا پادگانه نه دانشگاه)
    همراه شما احتمالا بچه های غیر نخبه هم هستند. مراعات کنید. همه اونجا سربازید.
    در آخر: مطمئن باشید روز آخر دلتنگ روزهای سخت آموزشی میشید. خاطره اش خیلی ماندگاره
    پ.ن: برای دوستی که سوال پرسید: من 3 هفته پیش مدارک پایان کار و آموزشی رو تحویل دادم و دیروز کارتم تحویل پست شده و تا هفته آینده میاد.

ان شاء الله در پناه خدا به سلامت تموم میکنید.
    ممنون از شما بابت توصیه های مفیدتون
    فقط اطلاع دارید که
    مرخصی میان دوره هم داریم یا نه؟
    کلاسهایی که گفتید چقدرش تئوریه و چقدر اموزش عملی نظامی؟

مرسی

Junior Member

در ضمن الان یادم افتاد. من برای پسر عموم که آموزشیش تموم شد بود، رفتم و مجدد برگه سبز و سفید رو گرفتم. پس در هر زمانی می دهند
    مرسی دوست عزیز.
    رفتم گرفتم. به قول شما هیچ رنگ سبزی توش نیست.
    همون برگه قبلیه با این تفاوت که سیاه و سفیده، رو یه برگه آچهار پرینت شده با یه مهر پلیس +10. سربرگ و هولوگرام نداره. ولی قبلی هم سربرگ بود هم هولوگرام. درسته؟

Junior Member

سلام، ممنون، من در مورد بند آخر سوال داشتم، چجور فهمیدید که صدور کارتتون تو چه مرحله ای است؟منم مدارکم برای صورد کارت دادم، نمیدونم تو چه مرحله ای؟ممنون میشم اگر جواب بدید. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال در مورد دوره آموزشی نخبگان دارم.
    من از تیرماه پروژه نخبگان (10+2) رو شروع کردم. تاریخ اعزامم شهریور بود که پس از ثبت نام در ب.ن.ن.م به دی ماه تغییرش دادن. آبان ماه هم در ب.ن.ن.م برای دوره آموزشی ثبت نام کردم.
    حالا امروز یک معرفی نامه از نیروهای مسلح اومده که تاریخ اعزام رو زده 93/10/3 و مرکز آموزشی رو زده "مرکز آموزش ولیعصر تبریز" و سازمان بکارگیرنده رو زده "نیروی انتظامی"!!!!
    کسی که این دوره رو رفته، میشه توضیح بده این چه معنی میده ؟؟؟ یعنی این معرفی نامه رو میفرستن و یک هفته دیگه محل خدمت رو تغییر میدن؟؟ دوستان دیگه که دی ماه اعزام هستند همچین نامه ای براشون اومده؟؟ از کجا باید پیگیری کنیم ؟؟
    با سلام
    من هم مثل شما تاریخ اعزام رو از شهریور به دی تغییر دادم ولی فراموش کردم که برا آموزشی تو ب.ن.ن.م ثبت نام کنم. با این شرایط اسم من تو لیست 01 نیست؟ یا ممکنه خودکار وارد کنن، چون بهشون گفتم دی می خوام برم آموزشی ولی فرم خاصی رو تو ب.ن.ن.م پر نکردم.
    لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    مرسی
    ویرایش توسط blue10 : December 16th, 2014 در ساعت 08:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)