صفحه 515 از 1402 نخستنخست ... 154154655055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255656151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط blue10 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم مثل شما تاریخ اعزام رو از شهریور به دی تغییر دادم ولی فراموش کردم که برا آموزشی تو ب.ن.ن.م ثبت نام کنم. با این شرایط اسم من تو لیست 01 نیست؟ یا ممکنه خودکار وارد کنن، چون بهشون گفتم دی می خوام برم آموزشی ولی فرم خاصی رو تو ب.ن.ن.م پر نکردم.
    لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    مرسی
    فردا با سرهنگ حاتمی تماس بگیرید تا بررسی کنید ببینید که اسمتون تو لیست هست یا نیست. اگر هم نباشه، اضافه میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    فردا با سرهنگ حاتمی تماس بگیرید تا بررسی کنید ببینید که اسمتون تو لیست هست یا نیست. اگر هم نباشه، اضافه میکنه
    دوست عزیز خیلی ممنون
    ولی مسئله دیگه ای که هست الان برگه آبی برام اومده که افتادم 02. 02 رباط کریمه و منم ساکن شهریارم و نسبت به 01 خیلی نزدیکتره. تا آنجا که می دونم 02 و 01 تقریبا مثل همند ولی 01 کمی بهتره. فقط نمی دونم تو 02 بچه های نخبه دیگه هم هستند یا ب.ن.ن.م می خواد که همه به 01 برن. احتمالا اگه همه نخبه باشن شرایط هم بهتره براشون!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue10 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون
    ولی مسئله دیگه ای که هست الان برگه آبی برام اومده که افتادم 02. 02 رباط کریمه و منم ساکن شهریارم و نسبت به 01 خیلی نزدیکتره. تا آنجا که می دونم 02 و 01 تقریبا مثل همند ولی 01 کمی بهتره. فقط نمی دونم تو 02 بچه های نخبه دیگه هم هستند یا ب.ن.ن.م می خواد که همه به 01 برن. احتمالا اگه همه نخبه باشن شرایط هم بهتره براشون!!!!
    اگر شما در حال استفاده از طرح جایگزین خدمت بنیاد نخبگان هستید، و تو این دوره میخواید آموزشی برید، باید همین 01 برید. محل تو برگه آبی مهم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا حرف تو دهن من میزارین
    من گفتم گفته از ششم کارتون تو پادگان شرو میشه. تاریخ شروع خدمتمون قطعا یا یکم هست یا سوم که احتمال یکم بسیار قوی تره.
    ببخشید. من از حرف های شما ارو بد برداشت کردم. خدا رو شکر که برداشتم اشتباه بود و تاریخ آموزشی زودتر میخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.
    رفتم گرفتم. به قول شما هیچ رنگ سبزی توش نیست.
    همون برگه قبلیه با این تفاوت که سیاه و سفیده، رو یه برگه آچهار پرینت شده با یه مهر پلیس +10. سربرگ و هولوگرام نداره. ولی قبلی هم سربرگ بود هم هولوگرام. درسته؟
    بله.
    فقط دقت کنید که تاریخ به دی ماه تغییر کرده باشد

Junior Member

سلام دوستان من دو هفته میشه تو سیستم ثریا ثبت نام کردم و مدارک آپلود کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده به نظرتون چیکارکنم و آیا روالش همینه

دوستانی که پایان کارشون را تحویل ب ن ن م دادن لطفا راهنمایی کنن که ب ن ن م فقط CD می خواد یا نسخه صحافی شده پروژه را هم می خواد؟ اگه صحافی می خواد ایا فرمت خاصی جلد باید داشته باشه؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    ممنون از شما بابت توصیه های مفیدتون
    فقط اطلاع دارید که
    مرخصی میان دوره هم داریم یا نه؟
    کلاسهایی که گفتید چقدرش تئوریه و چقدر اموزش عملی نظامی؟

مرسی
    مرخصی هم میدن...اگر متاهل باشید آخر هفته ها ممکنه بدن..من دوره ای که در پادگان مدرسی بودم اینطور بود.. اکثر تهرانیها هم مرخصی زیاد میرفتن..البته توجه کنید که 01 پادگان ارتشه و مقررات خاص!
    کلاسها اکثرا تئوری...موضوعات متنوع که ممکنه از نظر حفاظتی صلاح نباشه جزییات رو اینجا گفت. آموزش عملی هم اگر سرما اذیتتون نکنه خیلی هم سخت نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    سلام، ممنون، من در مورد بند آخر سوال داشتم، چجور فهمیدید که صدور کارتتون تو چه مرحله ای است؟منم مدارکم برای صورد کارت دادم، نمیدونم تو چه مرحله ای؟ممنون میشم اگر جواب بدید. با تشکر
    دوست عزیز شما میتونید با مراجعه به سایت http://evazifeh.epolice.ir در قسمت ورود کاربر با کد سخا و کد ملی وضعیتتون رو ببینید. یا به شماره 110206010 یک اس ام اس خالی بدید راهنمایی میکنه. معمولا بعد از 1 هفته از تحویل مدارک به سرهنگ میتونید وضعیت رو رصد کنید.

Junior Member

یک مطلب کلی: لزوما نیازی نیست برید آموزش نخبگان..شما میتونید آموزش عادی هم برید.. این رو قطعا مطمئنم ... شما در بنیاد 3 نوع آموزش میتونید بگذرونید.
    1- آموزش نخبگان
    2- دوره 45 روزه تکمیلی بسیج
    3- آموزش عادی یگانها.
    اما حتما حتما با سرهنگ حاتمی هماهنگ کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)