صفحه 516 از 1402 نخستنخست ... 164164665065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255265666161016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,151 تا 5,160 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    دوستانی که پایان کارشون را تحویل ب ن ن م دادن لطفا راهنمایی کنن که ب ن ن م فقط CD می خواد یا نسخه صحافی شده پروژه را هم می خواد؟ اگه صحافی می خواد ایا فرمت خاصی جلد باید داشته باشه؟
    مرسی
    ارگانی که شما در آنجا پروژ] انجام میدید فرمت رو داره. صفحه روی جلد و صفحه اول فرمت خاص داره. اما بقیه صفحات عینا فرمت پایان نامه ارشدتون! در cd باید فایل Word و PDF و HTML باشه. البته HTML هم نبود عیب نداره. و اگر کد نویسی کردید فایلهای کامپایل نشده کد. صحافی باید سبز باشه. برای من 3 جلد. یکی برای ارگانی که بودم. یکی برای سازمان مادر اون ارگان. یکی هم بنیاد. در هر مورد یک نسخه cd هم باید بچسبونید صفحه آخر صحافی. بدون صحافی و سی دی نمیفرستند صدور کارت. این رو یادتون باشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1022 نمایش پست ها
    ارگانی که شما در آنجا پروژ] انجام میدید فرمت رو داره. صفحه روی جلد و صفحه اول فرمت خاص داره. اما بقیه صفحات عینا فرمت پایان نامه ارشدتون! در cd باید فایل Word و PDF و HTML باشه. البته HTML هم نبود عیب نداره. و اگر کد نویسی کردید فایلهای کامپایل نشده کد. صحافی باید سبز باشه. برای من 3 جلد. یکی برای ارگانی که بودم. یکی برای سازمان مادر اون ارگان. یکی هم بنیاد. در هر مورد یک نسخه cd هم باید بچسبونید صفحه آخر صحافی. بدون صحافی و سی دی نمیفرستند صدور کارت. این رو یادتون باشه..
    سلام
    این پروژه ها هم باید در بنیاد دفاع بشه؟ اصلا کلا این ها دفاع دارند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RC Structures

سلام دوستان
    کسی اگه "معاف از خدمات رزمی" باشه،دوره آموزشی نخبگان رو باز باید بگذرونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1022 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم تو برد بنیاد زده بود که گزارش نهایی باید بدون فصل بندی باشه درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_8867 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو هفته میشه تو سیستم ثریا ثبت نام کردم و مدارک آپلود کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده به نظرتون چیکارکنم و آیا روالش همینه
    سلام
    بله من خودم حدود سه هفته بعد از ثبت نام اولیه توی سامانه ثریا تازه گزینه اپلود توصیه نامه های کارشناسی ارشد برام باز شد و آپلود کردم (توی این سه هفته هم هیچ خبری نشد). حدودا یک هفته از آپلود توصیه نامه ها هم اطلاع رسانی کردن توی همون سایت ثریا که برای برابر با اصل کردن مدارک به بنیاد حضوری مراجعه کنم مدارکمو ببرم (یعنی از ثبت نام اولیه تا اطلاع رسانی برابر با اصل کردن مدارک حدود یک ماه طول کشید برای من)
    انشاالله برای شما زودتر انجام بشه کار همه زودتر راه بیفته

Junior Member

با سلام
    دوستان اگه تاریخ اعزامتون رو میندازید به تیر یا دی، یادتون باش که علاوه بر این، حتما باید تو ب.ن.ن.م هم برای تاریخ آموزشی مورد نظرتون ثبت نام کنید. وگرنه باید به طور عادی در سایر پادگان ها آموزشی را بگذرونید. احتمالا تیرماه سریع ظرفیت پر می شه ولی دی ماه رو تا نزدیکای تاریخ اعزام هم می شه ثبت نام کرد.
    در آموزشی نخبگان باید پادگان آموزشی را از ب.ن.ن.م بپرسید و برگه آبی اهمیتی نداره.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از جوابت دوست عزیز، بعداز تحویل مدارک پایان کار(پروژه نخبگی و 2 ماه آموزشی)، دیگه چیزی نمیدن مبنی بر اتمام کار یا فقط باید منتظر کارت موند؟از بعضی از دوستان شنیدم دوماه طول میکشه.

Junior Member

با سلام دوستان یک سوال داشتم جناب اقای سرهنگ حاتمی واسه کدوم ارگان هستند؟ سپاه ، ارتش، نیروی انتظامی . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    با سلام دوستان یک سوال داشتم جناب اقای سرهنگ حاتمی واسه کدوم ارگان هستند؟ سپاه ، ارتش، نیروی انتظامی . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز، از شما به عنوان یک نخبه انتظار میره روی بحثهای حفاظتی حساس تر باشید. مسلما جواب سوال شما جاش اینجا نیست. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadmehr نمایش پست ها
    ممنون از جوابت دوست عزیز، بعداز تحویل مدارک پایان کار(پروژه نخبگی و 2 ماه آموزشی)، دیگه چیزی نمیدن مبنی بر اتمام کار یا فقط باید منتظر کارت موند؟از بعضی از دوستان شنیدم دوماه طول میکشه.
    بنیاد مدرک خاصی نمیده. اما اگر واسه استخدام در جایی یا گرفتن پاسپورت بنیاد گواهی میده. برای من 3 هفته ای رفت پست و پیگیری مرسوله نشون داد که الان کارت در مرکز پست ناحیه محل زندگیم هست یعنی در مجموع میشه 4 هفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)