صفحه 519 از 1402 نخستنخست ... 194194695095105115125135145155165175185195205215225235245255265275285295696191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,181 تا 5,190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    دوستان من بنیاد ملی قبول شدم و 10 روز پیش سرهنگ مربوطه تو پادگان خلیل زاده، اسم من رو وارد کرد برای آموزشی و گفت صفر-یک برو. ولی درست روز بعدش برگه سبزم (که قبل از پذیرش بنیاد ملی اقدام کرده بودم) اومد که آره شما 02 هستی. حالا پریروز به همون سرهنگه (پادگان خلیل زاده) زنگ زدم و موضوع رو گفتم گفت نه آقا من اسمت رو تو لیست میبینم شما صفریک باید بری. از جهتی بعدش رفتم پلیس به علاوه ده دیدم که هنوز صفر-دو هستم!!
    حالا من موندم بلاخره باید چیکار کنم؟ حرف کی رو باید گوش کنم؟
    سلام
    به نظرم هرچی سرهنگ حاتمی )عزیز( میگه عمل کن. چون الان تاریخ اعزامتون 3/10 هست درسته؟ در صورتی که سرهنگ حاتمی میگه 1/10 بیا 01. در نتیجه 01 شما برو 01 و برگه ها رو بده سرهنگ. حالا دو حالت داره
    یک که حرف سرهنگ درسته و شما تو 01 میمونی و البته اینجور که من از خود سرهنگ شنیدم همون روز مرخصتون میکنن تا شنبه. ( که البته این حالت 1 دارای احتمال 99% است)
    دوم که احتمالش 1 درصد هست و اون اینه که شما 01 نباشی و برمیگردی و 3/10 میری همون 02 که احتمالش 1% هست.
    موفق باشید.

سلام
    دوستان کسی میدونه برای ثبت نام تو دوره اموزشی تیر نخبگان کی باید ثبت نام کرد تو ب ن ن م؟ ممنون

Junior Member

سلام
    من الان ارشد برق میخونم ترم 1 با معدل کارشناسی بالای 17
    میخواستم بدونم آیا تسهیلات پروژه به جای خدمت سال دیگه(94) هم خواهد بود؟
    الان روی یک مقاله isi کار میکنم تا سال بعد بفرستم.
    آیا در حین تحصیل ارشد می توان از تسهیلات مربوط به کارشناسی استفاده کرد؟
    و اینکه در سایت بنیاد نوشته که باید از دو تا استاد توصیه نامه بگیریم.آیا این طور هست؟(این قسمتش سخته)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirroar نمایش پست ها
    سلام
    من الان ارشد برق میخونم ترم 1 با معدل کارشناسی بالای 17
    میخواستم بدونم آیا تسهیلات پروژه به جای خدمت سال دیگه(94) هم خواهد بود؟
    الان روی یک مقاله isi کار میکنم تا سال بعد بفرستم.
    آیا در حین تحصیل ارشد می توان از تسهیلات مربوط به کارشناسی استفاده کرد؟
    و اینکه در سایت بنیاد نوشته که باید از دو تا استاد توصیه نامه بگیریم.آیا این طور هست؟(این قسمتش سخته)
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    تسهیلات وجود خواهد داشت ولی بنا به گفته رییس و معاون بنیاد شکلش تغییر خواهد کرد.
    در حین ارشد هم به شرطی که در زمان درخواست تسهیلات بیش از 2 سال از زمان کارشناسیتون نگذشته باشه میتونین استفاده کنین. پیشنهاد میکنم که هرچه زودتر مقاله رو اکی کنید و همین امسال اقدام کنید و سعی کنین اسمتون اول باشه.
    برای کارشناسی از دو استادیار باید توصیه نامه بگیرید که یکیشون ارتباط مقالتون رو با رشته/پروژه کارشناسیتون تایید کنه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نكنم تو برد بنيان زده بود كه گزارش نهايي بايد بدون فصل بندي باشه! شما در اين مورد اطلاعي نداريد؟
    خیر. فصل بندی داره. عینا مثل پایان نامه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه برای ثبت نام تو دوره اموزشی تیر نخبگان کی باید ثبت نام کرد تو ب ن ن م؟ ممنون
    اردیبهشت تماس بگیرید. اما تا اواسط خرداد هم میشه. اما زودتر (اردیبهشت) زنگ بزنید بهتره. به دلیل تعطیلات تابستان زودتر پر میشه.

Junior Member

دوست عزیز تاریخ شروع و پایان خدمت چجور زدن؟21 ماه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تسهیلات وجود خواهد داشت ولی بنا به گفته رییس و معاون بنیاد شکلش تغییر خواهد کرد.
    در حین ارشد هم به شرطی که در زمان درخواست تسهیلات بیش از 2 سال از زمان کارشناسیتون نگذشته باشه میتونین استفاده کنین. پیشنهاد میکنم که هرچه زودتر مقاله رو اکی کنید و همین امسال اقدام کنید و سعی کنین اسمتون اول باشه.
    برای کارشناسی از دو استادیار باید توصیه نامه بگیرید که یکیشون ارتباط مقالتون رو با رشته/پروژه کارشناسیتون تایید کنه.
    موفق باشید
    با تشکر از جواب کامل و راهنماییتون
    یک سوال دیگه داشتم
    مقاله باید به پروژه کارشناسی ربط داشته باشه؟نمیشه مقاله در همان رشته باشد ولی موضوعش فرق داشته باشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان که میخوان برن آموزشی 01، آیا کسی اطلاع دقیق داره که همون اول دی شروع میشه و یا اینکه از شنبه (6 دی) شروع میشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    سلام
    دوستان که میخوان برن آموزشی 01، آیا کسی اطلاع دقیق داره که همون اول دی شروع میشه و یا اینکه از شنبه (6 دی) شروع میشه؟

ممنون
    سلام
    من چند روز پیش ب ن ن م بودم که سرهنگ حاتمی به یکی گفت که 1 دی بیاید برای لباس و توضیحات و بعد مرخصتون میکنیم تا شنبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)