صفحه 525 از 1402 نخستنخست ... 254254755155165175185195205215225235245255265275285295305315325335345355756251025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,241 تا 5,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezamfd نمایش پست ها
    هیچ مزیتی فعلا نداره و احتمالا نخواهد داشت. فقط شاید در مصاحبه های وزارت علوم که میپرسن ایا عضو بنیاد ملی نخبگان هستید برای هیئت علمی شدن تاثیر داشته باشه. تازه برای کسایی که فقط در حد استفاده از طرح خدمت نخبگان هستن فک نکنم اون امتیاز هم داشته باشه(فکر میکنم فقط برای نخبگان درجه 1 و 2 هستش). ولی حالا ضرر که نداره عضو بشو.
    یعنی اگه از این طریق عضو بشم و از تسهیلات سربازیش استفاده نکنم مشکلی پیش نمیاد. یعنی اگه گفتن آقا بیا ماه دیگه برو آموزشی؟ من فقط میخوام عضو بنیاد بشم. خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED.B نمایش پست ها
    یعنی اگه از این طریق عضو بشم و از تسهیلات سربازیش استفاده نکنم مشکلی پیش نمیاد. یعنی اگه گفتن آقا بیا ماه دیگه برو آموزشی؟ من فقط میخوام عضو بنیاد بشم. خیلی ممنون
    نه شما ابتدا درخواست تسهیلات سربازی بدین. بعد اینکه رفت توی کمیته و قبول شدین، میگه اگر هنوز مایل به استفاده از تسهیلات سربازی نخنبگان هستین مدارک رو ببرین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. از درستی جواب من و اینکه مشکلی پیش نمیاد مطمئن مطمئن مطمئن باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arkanet نمایش پست ها
    من اطمینان دارم که حکم پیمانی با نامه مذکور صادر خواهد شد. ولی نمیدونم آیا اون نامه رو هنوز صادر میکنن یاخیر که قرار شد بپرسن.
    سلام
    من اوایل ادر نامه استخدام بلامانع است را از بنیاد گرفتم و مشکل استخدام پیمانیم حل شد
    نامه را به محض تعریف پروژه و تصویب پروپوزال می دهند

Junior Member

من ادر نامه رو گرفتم
    اگه پروپوزالتون تصویب شده باشه و نامه شروع بهکارتون خورده باشه میرید ب ن ن م پیش سرهنگ حاتمی و سزیع نامه رو بهتون می دن و بعد نامه رو می برید دانشگاه .
    این نامه دقیقانقش کارتپایان خدمت رو داره.

Junior Member

من خودم این نامه رو یک ماه پیش گرفتم و مشکلم حل شد

Junior Member

دوست عزیز
    شما باید خودت جواب تصویب پروپوزال رو از سازمانی که پروژه برداشتی بگیری وببری تحویل ب ن ن م بدهی
    بعد اونا برات نامه شروع به کار می زنن. نامه استخدام بلامانع است رو هم درخواست کنی همون موقع می دهند

Junior Member

تاریخ معرفی مهم نیست اگر زرنگ باشید و سریع نامه رو میگیرید
    من خودم حدود 10 روز پس از نامه معرفی ام نامه را گرفتم.
    قبل از اینکه به ب ن ن م برم با سازمان هایی که می شد پروژه گرفت تماس گرفتم و ضمن معرفی و درخواست پروژهپیشنهاد های خودم را ارایه کردم و گفتم که نیاز به تصویب فوری دارم. با یکی از سازمانها به توافق رسیدم و گفتند سریع جواب نامه را خواهند داد. بعد به ب ن ن م رفتم و گفتم که با فلان سازمان به توافق رسیدم و انها نیز نامه معرفی من را به ان سازمان زدند و فردایش نیز جواب تصویب پروپوزال را گرفتم و به ب ن ن م دادم. انها نیز نامه شروع به کار من را به همراه نامه استخدام بلامانع است صادر کردن
    الانم دارم دوره اموزشی رو می گدرونم و حکمم برای ترم 2 در حال صادر شدنه
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem222 نمایش پست ها
    تاریخ معرفی مهم نیست اگر زرنگ باشید و سریع نامه رو میگیرید من خودم حدود 10 روز پس از نامه معرفی ام نامه را گرفتم. قبل از اینکه به ب ن ن م برم با سازمان هایی که می شد پروژه گرفت تماس گرفتم و ضمن معرفی و درخواست پروژهپیشنهاد های خودم را ارایه کردم و گفتم که نیاز به تصویب فوری دارم. با یکی از سازمانها به توافق رسیدم و گفتند سریع جواب نامه را خواهند داد. بعد به ب ن ن م رفتم و گفتم که با فلان سازمان به توافق رسیدم و انها نیز نامه معرفی من را به ان سازمان زدند و فردایش نیز جواب تصویب پروپوزال را گرفتم و به ب ن ن م دادم. انها نیز نامه شروع به کار من را به همراه نامه استخدام بلامانع است صادر کردن الانم دارم دوره اموزشی رو می گدرونم و حکمم برای ترم 2 در حال صادر شدنه موفق باشید
    با سلام خدمت شما دوست عزیز شما نامه رو خطاب به دانشگاه تون گرفتین یا وزارت علوم؟ اگر می شه دقیقا بگین که نامه رو خطاب به کجا گرفتین. متشکرم و موفق باشید

Junior Member

خطاب به دانشگاه
    ضمنا بگی واسه هیات علمی مز خوایخودشون فرمت مشخصی دارند برات صادر می کنند
    می گی برای کجا می خوای برای همونجا صادر می کنند

Junior Member

سلام دوستان

ب ن ن م وقتی منو به یک دانشگاهی معرفی کرد، من رفتم اونجا نامه‌ای که از طرف ب ن ن م بردم رو اتوماسیون کردن. اما وقتی شخصی رو بهم معرفی کردن که باهاش طرح رو بگذرونم، طرف نبود و من برگشتم شهرستان الان هم دارم میرم آموزشی. می‌خواستم بدونم این وقفه‌ای که میفته تا من دوباره برم یا اون شخص صحبت کنم مشکلی نداره؟؟؟ ممنونم اگر جوابمو بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)