صفحه 545 از 1402 نخستنخست ... 454454955355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555956451045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,441 تا 5,450 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره اینکه آیا تنها نخبگان و استعدادهای برتر امکان استفاده از پروژه تحقیقاتی به جای سربازی را دارند یا خیر ، گفت: درخصوص مشمولان غیرنخبه نیز قوانینی وجود دارد که براساس آن مشمولان دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر می‌توانند با دادن یک پروژه در موضوعات امنیتی و دفاعی از دو ماه تا 21 ماه کسر خدمت دریافت کنند.
    یعنی تو قانون جدید فقط یک پروژه میشه داد؟
    http://www.isna.ir/fa/news/931024130...رنخبگان

Junior Member

اقا جواب اين بنده خدارو بدين خوب سوالي كرده كسي خبر نداره كه تعداد پروژه ها كم شده يا نه ؟

Junior Member

در خواست مشورت ار همه دوستان، فوری:
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان،
    من قبلا یک پروژه کار کردم و در خواست 6 ماه کسر خدمت برام دادن(کاراش کامل تموم شده). سپس یک پروژه دیگه در یک جای دیگه پروپوزالش رو نوشتم و قراره هفته بعد تصویب بشه که استاد راهنمام گفته بین 6 تا 9 ماه حتما برات میگیرم.
    من دانش آموخته دکتری هستم و 5 تا مقاله هم دارم(معدل ارشد و دکتری بالای17 و معدل لیسانس کمتر از 15) و درخواست استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد را داده ام و پرونده ام در حال بررسی است و امروز رفتم بنیاد در خواست تعجیل در بررسی پرونده را دادم چون من دفترچه خدمتم رو قبلا فرستادم و تاریخ اعزامم هم اول اسفند 93 است.
    نظر شما را دراین زمینه ها میخواستم بدونم:
    1- جلوی تصویب پروپوزال طرح دومم رو بگیرم تا نتیجه بررسی پروندم بیاد بعد برم همون را به عنوان طرح جایگزین خدمت بگیرم؟
    2- طرح دومم رو در اسرع وقت (من طرح دومم رو فبلا انجام دادم همزمان با اولی ولی هنوز پروپوزالش تصویب نشده)پس از تصویب دفاع کنم و برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح درخواست تعیین وقت دفاع کنم و بهشون بگم من فقط 10 ماه کسری میخوام از مجموع دو طرحی که انجام دادم.(منظورم:معادل 10 ماه جایگزین خدمت+2ماه آموزشی=ترخیص)
    لطفا توجه کنید که:
    1-من دو طرح را در دوجای کاملا مجزا و دو موضوع متفاوت انجام دادم و استاد راهنمای طرح دومم کاملا باهام همراه است.
    2- برای من مهمترین چیز زمان است، چون یک دانشگاهی (وابسته به وزارت بهداشت)میخواد من تکلیف سربازیم هر چه سریعتر حل بشه و بعد فراخوان بدن برای رشته من،چون میخوان من رو جذب هیئت علمی کنند. و اگر من سریع کارهام انجام بشه اونا میتونند تا اوایل ترم اول سال بعد فراخوان بدن.
    3-برگه تکمیلی بسیج هم دارم + چند ماه کسر خدمت بسیج(هنوز مشخص نشده).
    ببخشید طولانی شد، پیشاپیش از راهنمائی هاتون سپاسگزارم، منتظر نظراتتون هستم.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ehsan نمایش پست ها
    در خواست مشورت ار همه دوستان، فوری:
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان،
    من قبلا یک پروژه کار کردم و در خواست 6 ماه کسر خدمت برام دادن(کاراش کامل تموم شده). سپس یک پروژه دیگه در یک جای دیگه پروپوزالش رو نوشتم و قراره هفته بعد تصویب بشه که استاد راهنمام گفته بین 6 تا 9 ماه حتما برات میگیرم.
    من دانش آموخته دکتری هستم و 5 تا مقاله هم دارم(معدل ارشد و دکتری بالای17 و معدل لیسانس کمتر از 15) و درخواست استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد را داده ام و پرونده ام در حال بررسی است و امروز رفتم بنیاد در خواست تعجیل در بررسی پرونده را دادم چون من دفترچه خدمتم رو قبلا فرستادم و تاریخ اعزامم هم اول اسفند 93 است.
    نظر شما را دراین زمینه ها میخواستم بدونم:
    1- جلوی تصویب پروپوزال طرح دومم رو بگیرم تا نتیجه بررسی پروندم بیاد بعد برم همون را به عنوان طرح جایگزین خدمت بگیرم؟
    2- طرح دومم رو در اسرع وقت (من طرح دومم رو فبلا انجام دادم همزمان با اولی ولی هنوز پروپوزالش تصویب نشده)پس از تصویب دفاع کنم و برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح درخواست تعیین وقت دفاع کنم و بهشون بگم من فقط 10 ماه کسری میخوام از مجموع دو طرحی که انجام دادم.(منظورم:معادل 10 ماه جایگزین خدمت+2ماه آموزشی=ترخیص)
    لطفا توجه کنید که:
    1-من دو طرح را در دوجای کاملا مجزا و دو موضوع متفاوت انجام دادم و استاد راهنمای طرح دومم کاملا باهام همراه است.
    2- برای من مهمترین چیز زمان است، چون یک دانشگاهی (وابسته به وزارت بهداشت)میخواد من تکلیف سربازیم هر چه سریعتر حل بشه و بعد فراخوان بدن برای رشته من،چون میخوان من رو جذب هیئت علمی کنند. و اگر من سریع کارهام انجام بشه اونا میتونند تا اوایل ترم اول سال بعد فراخوان بدن.
    3-برگه تکمیلی بسیج هم دارم + چند ماه کسر خدمت بسیج(هنوز مشخص نشده).
    ببخشید طولانی شد، پیشاپیش از راهنمائی هاتون سپاسگزارم، منتظر نظراتتون هستم.
    سلام
    من تا اونجا که میدونم پاسخ میدم ایشالا بقیه دوستان بقه سوالاتتون رو جواب میدن.
    1- لزومی نداره الان جلوشو بگیری. اول صبر کن ایشالا اگر بنیاد ملی نخبگان ok داد بعدش برو اونو انصراف بده. بعد حالا یا همون پروژه یا یک پروژه دیگه رو واسه جایگزین خدمت انتخاب کن. این دو تا مقوله ربطی به هم نداره چون این دو اتاق با هم ارتباطی ندارن و مثلا کاری ندارن که این همون پروژه کسری بوده
    2- این کار یه کم ریسکه. بعید می دونم اون آقای قاسمی که به عنوان داور نظر نهایی رو میده همچین لطفی در حق کسی بکنه. البته اگر آمادست کارت به هر حال ضرری نداره هر چقدر هم که کم کنن حتی اگر 10 ماه نشه بالاخره از اون 10 ماه کم میشه. اما اگه کارت آمادست بزار همون به عنوان پروژه جایگزین بده. من فکر میکنم از پروژه اولت 4 ماه کسری تایید کنن و نهایتا با 6 ماه جایگزین حل بشه قضیه

Junior Member

سلام دوستان
    من شماره نامه و تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برام اومده توی سایت ثریا و نوشته که بعد از 7 روز از تاریخ نامه زنگ بزنم به دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (شماره تلفن هایی که داخل سامانه ثریا زده) بپرسم که آیا نامه بنیاد ملی نخبگان من به دستشون رسیده یا نه که من برم حضوری مراجعه کنم و کارهام رو پیگیری کنم. حالا نوشته که یک سری مدارک رو هنگام مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح لازمه با خودم ببرم که آخرین موردش این هست:

8. در صورت فارغ التحصيل بودن: با مراجعه به دفاتر پليس+10 ، دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي را دريافت و فرمهاي مربوط به اعزام مشمولين را تكميل كنيد و با مدارك مربوطه به پليس+10 تحويل نماييد. پس از اخذ برگ سبز به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح مراجعه كنيد. در حقيقت زمان مراجعه براي فارغ التحصيلان پس از دريافت برگ سبز ايشان خواهد بود.

حالا سوال من اینه که من قبلا دوره آموزش نظامی بسیج رو رفتم و کارت سبز بسیج (دوره تکمیلی) دارم که گویا به جای اموزشی بنیاد نخبگان قبولش می کنند. الان هم چهار ماه هست که از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم و الان توی فرجه یک ساله پس از فارغ التحصیلی هستم فعلا. حالا با این وجود و با اینکه من کارت سبز بسیج دارم باید برم پلیس+10 و برگ سبز بگیرم؟ آیا اگه برگ سبز رو الان از پلیس+10 بگیرم نمیگن باید بعدا آموزشی 45 روزه رو بری حتما؟

از دوستام که موقع موافقت کمیته ب م ن دانشجو ارشد بودن پرسیدم گفتن اصلا دفترچه اعزام به خدمت و برگ سبز پلیس+10 رو نمیخواد بگیری!!! اما من فارغ التحصیل هستم الان نه دانشجو. دوستانی که فارغ التحصیل بودن در حین مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و کارت سبز تکمیلی بسیج داشتن میشه لطفا راهنمایی کنین؟

ممنونم

Junior Member

بچه ها سلام يه سوال داشتم ايا تعداد پروژه هاي كسر خدمت تغيير كرده ؟ يعني شده يكي يا همون ٢ تاس ؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شماره نامه و تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برام اومده توی سایت ثریا و نوشته که بعد از 7 روز از تاریخ نامه زنگ بزنم به دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (شماره تلفن هایی که داخل سامانه ثریا زده) بپرسم که آیا نامه بنیاد ملی نخبگان من به دستشون رسیده یا نه که من برم حضوری مراجعه کنم و کارهام رو پیگیری کنم. حالا نوشته که یک سری مدارک رو هنگام مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح لازمه با خودم ببرم که آخرین موردش این هست:

8. در صورت فارغ التحصيل بودن: با مراجعه به دفاتر پليس+10 ، دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي را دريافت و فرمهاي مربوط به اعزام مشمولين را تكميل كنيد و با مدارك مربوطه به پليس+10 تحويل نماييد. پس از اخذ برگ سبز به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح مراجعه كنيد. در حقيقت زمان مراجعه براي فارغ التحصيلان پس از دريافت برگ سبز ايشان خواهد بود.

حالا سوال من اینه که من قبلا دوره آموزش نظامی بسیج رو رفتم و کارت سبز بسیج (دوره تکمیلی) دارم که گویا به جای اموزشی بنیاد نخبگان قبولش می کنند. الان هم چهار ماه هست که از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم و الان توی فرجه یک ساله پس از فارغ التحصیلی هستم فعلا. حالا با این وجود و با اینکه من کارت سبز بسیج دارم باید برم پلیس+10 و برگ سبز بگیرم؟ آیا اگه برگ سبز رو الان از پلیس+10 بگیرم نمیگن باید بعدا آموزشی 45 روزه رو بری حتما؟

از دوستام که موقع موافقت کمیته ب م ن دانشجو ارشد بودن پرسیدم گفتن اصلا دفترچه اعزام به خدمت و برگ سبز پلیس+10 رو نمیخواد بگیری!!! اما من فارغ التحصیل هستم الان نه دانشجو. دوستانی که فارغ التحصیل بودن در حین مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و کارت سبز تکمیلی بسیج داشتن میشه لطفا راهنمایی کنین؟

ممنونم
    ابن رو تو سایت نوشته ولی حتی اونهایی که آموزشی نرفتن و بسیج ندارن هم لازم نیست ببرن. خود نیروهای مسلح کارهای آموزشی رو میکنه. برای شمام احتمالا همینطوره. حالا ضرر نداره رفتی اونجا از سرهنگ حاتمی بپرس راهنماییت میکنه. انسان فوق العاده شریف و کار راه بندازیه

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من تازه به فکر افتادم که اینکارو انجام بدم ممنون می شم راهنماییم کنین
    من الان فوق لیسانس دانشگاه تهران می خونم و لیسانس هم دانشگاه دولتی هرمزگان بودم شاگرد اول بودم اونجا با معدل 18.07 ... متاسفانه ما اونجا پایان نامه نداشتیم و مقاله هم ندارم ... توصیه نامه ها رو فکر می کنم بتونم بگیرم اما مقاله رو چیکار کنم مثل اینکه این پولی ها قبول نمی کنن ؟ رشتمم مدیریت دولتی بوده ...
    ویرایش توسط armanaaa : January 21st, 2015 در ساعت 01:26 AM

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

Smile پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedalz نمایش پست ها
    بچه ها سلام يه سوال داشتم ايا تعداد پروژه هاي كسر خدمت تغيير كرده ؟ يعني شده يكي يا همون ٢ تاس ؟

سلام تعداد پروژه ها تو بخش نامه جدید سال 94 ب ن ن م اعلام میشه که هنوز اعلام نکردن
    ولی فکر نکنم کم شده باشه چون که سردار کمالی گفته بود که تو سال جدید میشه با انجام یک پروژه تا 21 ماه میشه کسر خدمت دریافت کرد ولی احتمالا منظورشون بیش از یک پروژه بوده چون سقف هر پروژه 12 ماه هستش و بیشتر نمیشه و هیچ جاییی بیشتر از این نمیدن حتی اگه ساخت داشته باشه. البته همه اینها در حد خبر هستش و باید منتظر بخشنامه سال جدید بود.
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    شماره نامه و تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای من اومده ، حالا بعد از 7 روز از تاریخ نامه که نامم به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رسید من باید حضوری مراجعه کنم.
    سوال من اینه که با توجه به اینکه من اهل اصفهانم، قبل از مراجعه حضوری (تهران) باید با سازمان های نظامی که تو اصفهان هست هماهنگی کنم یا از تهران خودشون منا به یکی از این سازمانها معرفی میکنند؟
    در ضمن پروژه در کدوم سازمان راحت تره؟ مالک اشتر، هسا، صا ایران، پژوهشکده علوم دریایی و ....
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)