صفحه 546 از 1402 نخستنخست ... 464464965365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565966461046 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,451 تا 5,460 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member trust آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان من رشته مدیریت هستم .الان میخام پروژه بگیرم برا سربازی.باید چکار کنم بنظرتو و با کجا تماس بگیرم. اصلا از چیزی خبر ندارم
    دوستان لطفا راهنمایی کنن

Junior Member

سلام دوستان،
    من با یک مقاله تو سامانه تشکیل پرونده دادم و امروز اتمام تشکیل پرونده زدن برام، به تازگی یه مقاله دیگه هم اکسپت شده. به نظر شما قبل اینکه درخواست تسهیلات بدم اون یکی مقاله رو هم اضافه کنم یا صبر کنم اگه جواب کمیته منفی بود اضافش کنم. چون اضافه کردن یه مقاله ی دیگه زمانبره.
    راستی اگه مقاله دوم مرتبط با پایان نامه باشه و اسم استاد راهنما توش نباشه و استادم ازش خبر نداشته باشه چیکار کنیم اونوقت؟
    ممنون

Junior Member

سلام باید بری بنیاد و اونجا ادرس محل هایی که پروژه میدن بگیری. اونجا تو بورد زده شماره هارو.
    منم مدیریت بودم و همینجوری اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ehsan نمایش پست ها
    در خواست مشورت ار همه دوستان، فوری:
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان،
    من قبلا یک پروژه کار کردم و در خواست 6 ماه کسر خدمت برام دادن(کاراش کامل تموم شده). سپس یک پروژه دیگه در یک جای دیگه پروپوزالش رو نوشتم و قراره هفته بعد تصویب بشه که استاد راهنمام گفته بین 6 تا 9 ماه حتما برات میگیرم.
    من دانش آموخته دکتری هستم و 5 تا مقاله هم دارم(معدل ارشد و دکتری بالای17 و معدل لیسانس کمتر از 15) و درخواست استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد را داده ام و پرونده ام در حال بررسی است و امروز رفتم بنیاد در خواست تعجیل در بررسی پرونده را دادم چون من دفترچه خدمتم رو قبلا فرستادم و تاریخ اعزامم هم اول اسفند 93 است.
    نظر شما را دراین زمینه ها میخواستم بدونم:
    1- جلوی تصویب پروپوزال طرح دومم رو بگیرم تا نتیجه بررسی پروندم بیاد بعد برم همون را به عنوان طرح جایگزین خدمت بگیرم؟
    2- طرح دومم رو در اسرع وقت (من طرح دومم رو فبلا انجام دادم همزمان با اولی ولی هنوز پروپوزالش تصویب نشده)پس از تصویب دفاع کنم و برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح درخواست تعیین وقت دفاع کنم و بهشون بگم من فقط 10 ماه کسری میخوام از مجموع دو طرحی که انجام دادم.(منظورم:معادل 10 ماه جایگزین خدمت+2ماه آموزشی=ترخیص)
    لطفا توجه کنید که:
    1-من دو طرح را در دوجای کاملا مجزا و دو موضوع متفاوت انجام دادم و استاد راهنمای طرح دومم کاملا باهام همراه است.
    2- برای من مهمترین چیز زمان است، چون یک دانشگاهی (وابسته به وزارت بهداشت)میخواد من تکلیف سربازیم هر چه سریعتر حل بشه و بعد فراخوان بدن برای رشته من،چون میخوان من رو جذب هیئت علمی کنند. و اگر من سریع کارهام انجام بشه اونا میتونند تا اوایل ترم اول سال بعد فراخوان بدن.
    3-برگه تکمیلی بسیج هم دارم + چند ماه کسر خدمت بسیج(هنوز مشخص نشده).
    ببخشید طولانی شد، پیشاپیش از راهنمائی هاتون سپاسگزارم، منتظر نظراتتون هستم.
    سلام دوست عزیز
    به نظر من بهتره هر چه سریعتر نامه شروع کار پروژه دوم را به ب ن ن م بدید. تا اونجایی که من می دونم پروژه های کسر خدمت محدودیت تحویل زمانی ندارد. مثلا اگه یه پروژه کسری 8 ماه باشه و شما تو دوماه انجام بدید مشکلی نیست و به داور ب ن ن م هم میتونید بگید قبل از نامه شروع کار، روی پروژه وقت گذاشتید. ولی برای پروژه نخبگی محدودیت زمانی وجود دارد. یعنی پروژه 10 ماهه نخبگی باید حداقل 10 ماه طول بکشه (تو همین فروم دیدم 8 ماه هم قبول می کنند). بنابراین شما که میخواید درگیر زمان نشید بهتره که با دو تا پروژه کسری اقدام کنید. از این دو پروژه 10 ماه کسری بگیرید و بدید به سرهنگ حاتمی.
    من خودم 2 تا پروژه کسری 7 ماهه (جمعا 14 ماه) دارم و حالا که جواب نخبگیم اومده میخوام دفاع کنم و 10 ماهش رو بگیرم و دیگه درگیر اون پروژه 10 ماه نخبگی نمیشم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام ممنون بابت پاسخ شما دوست عزیز،
    من تازه اطلاعاتم را در سامانه ثریا ثبت کردم(البته برگه تاریخ اعزامم که اول اسفند93 است رو بردم بنیاد و درخواست تعجیل در بررسی پرونده را دادم) و احتمالا موقعی که جواب در خواست نخبگانم بیاد در خدمت سربازی باشم، حالا اگه مثلا من 4ماه از خدمتم بگذره بعد برم دفاع کنم و از مجموع 2 پروژه کسری به من ب ن ن م 8 ماه کسری بده، من 2 ماه کم میارم اون وقت مثلا میشه 4ماه خدمت رو جایگزین این 2ماه کرد؟ یا یک پروژه دیگه تعریف میکنن.
    دوست عزیز چون شرایط شما و میزان کسریهای شما نزدیک به من است، لطفا حتما من را در جریان کاراتون قرار بدید مخصوصا موقعی که رفتید ب ن ن م.
    بازم ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim27 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر من بهتره هر چه سریعتر نامه شروع کار پروژه دوم را به ب ن ن م بدید. تا اونجایی که من می دونم پروژه های کسر خدمت محدودیت تحویل زمانی ندارد. مثلا اگه یه پروژه کسری 8 ماه باشه و شما تو دوماه انجام بدید مشکلی نیست و به داور ب ن ن م هم میتونید بگید قبل از نامه شروع کار، روی پروژه وقت گذاشتید. ولی برای پروژه نخبگی محدودیت زمانی وجود دارد. یعنی پروژه 10 ماهه نخبگی باید حداقل 10 ماه طول بکشه (تو همین فروم دیدم 8 ماه هم قبول می کنند). بنابراین شما که میخواید درگیر زمان نشید بهتره که با دو تا پروژه کسری اقدام کنید. از این دو پروژه 10 ماه کسری بگیرید و بدید به سرهنگ حاتمی.
    من خودم 2 تا پروژه کسری 7 ماهه (جمعا 14 ماه) دارم و حالا که جواب نخبگیم اومده میخوام دفاع کنم و 10 ماهش رو بگیرم و دیگه درگیر اون پروژه 10 ماه نخبگی نمیشم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شماره نامه و تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برام اومده توی سایت ثریا و نوشته که بعد از 7 روز از تاریخ نامه زنگ بزنم به دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (شماره تلفن هایی که داخل سامانه ثریا زده) بپرسم که آیا نامه بنیاد ملی نخبگان من به دستشون رسیده یا نه که من برم حضوری مراجعه کنم و کارهام رو پیگیری کنم. حالا نوشته که یک سری مدارک رو هنگام مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح لازمه با خودم ببرم که آخرین موردش این هست:

8. در صورت فارغ التحصيل بودن: با مراجعه به دفاتر پليس+10 ، دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي را دريافت و فرمهاي مربوط به اعزام مشمولين را تكميل كنيد و با مدارك مربوطه به پليس+10 تحويل نماييد. پس از اخذ برگ سبز به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح مراجعه كنيد. در حقيقت زمان مراجعه براي فارغ التحصيلان پس از دريافت برگ سبز ايشان خواهد بود.

حالا سوال من اینه که من قبلا دوره آموزش نظامی بسیج رو رفتم و کارت سبز بسیج (دوره تکمیلی) دارم که گویا به جای اموزشی بنیاد نخبگان قبولش می کنند. الان هم چهار ماه هست که از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم و الان توی فرجه یک ساله پس از فارغ التحصیلی هستم فعلا. حالا با این وجود و با اینکه من کارت سبز بسیج دارم باید برم پلیس+10 و برگ سبز بگیرم؟ آیا اگه برگ سبز رو الان از پلیس+10 بگیرم نمیگن باید بعدا آموزشی 45 روزه رو بری حتما؟

از دوستام که موقع موافقت کمیته ب م ن دانشجو ارشد بودن پرسیدم گفتن اصلا دفترچه اعزام به خدمت و برگ سبز پلیس+10 رو نمیخواد بگیری!!! اما من فارغ التحصیل هستم الان نه دانشجو. دوستانی که فارغ التحصیل بودن در حین مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و کارت سبز تکمیلی بسیج داشتن میشه لطفا راهنمایی کنین؟

ممنونم
    سلام
    تمامی مدارک تکمیلی با یک سری کپی ببر ب ن ن م.
    در مورد برگ سبز به سرهنگ حاتمی تماس بگیر ولی احتمالا باید بگیری.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه من الان برای پروژه کسری خدمت اقدام کنم و در صورتی که موافقت بشودٰ و آن را کسب کنم، حال پس از فارغ التحصیلی برای پروژه جایگزین خدمت بنیاد نخبگان نیز می توانم اقدام کنم یا نه؟
    با سپاس قبلی

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی مدارکم رو توی سیستم ثریا ثبت کردم، شرایط معدل کارشناسی و ارشد هر دو از دانشگاه های خوب و یک مقاله ISI در یک ژورنال متوسط رو دارم. می خواستم بدونم آیا با داشتن فقط یک مقاله ISI، می تونم امید داشته باشم که کمیته نخبگی رو قبول کنه یا اینکه عدم شرایط پژوهشی میزنه؟؟؟ آیا از دوستان کسی هست که اخیرا فقط با یک مقاله نخبگی گرفته باشه یا نه همه ی کسانی که پذیرفته شدن بیش از یک مقاله (کنفرانس یا ژورنال) داشتند؟؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه من الان برای پروژه کسری خدمت اقدام کنم و در صورتی که موافقت بشودٰ و آن را کسب کنم، حال پس از فارغ التحصیلی برای پروژه جایگزین خدمت بنیاد نخبگان نیز می توانم اقدام کنم یا نه؟
    با سپاس قبلی
    بله برای هردو میتونید اقدام کنید درصورت گرفتن پروژه جایگزین خدمت به ارگان قبلی بگید که نامه پایان کار و انصرافتون بفرستن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بله برای هردو میتونید اقدام کنید درصورت گرفتن پروژه جایگزین خدمت به ارگان قبلی بگید که نامه پایان کار و انصرافتون بفرستن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

سلام دوست عزیز فکر نکنم لازم باشه انصراف بده!!!!!!!
    اگه بتونه پروژه 12 ماهه رو انجام بده می تونه همونو به عنوان پروژه جایگزین خدمت ارائه بده و لازم به انصراف نیست. انصراف در صورتیه که پروزش تموم نشه و بخواد از پروژه جایگزین خدمت استفاده کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)