صفحه 549 از 1402 نخستنخست ... 494494995395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595996491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,481 تا 5,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    یعنی اگه من که الان فارغ التحصیل ارشد هستم و به زودی پروژه 10 ماهه ام شروع میشه اگه تا پایان شهریور 1394 تمومش نکنم و دکترا قبول بشم باید از پروژه ب م ن انصراف بدم تا بتونم برم دکترا دانشگاه ثبت نام کنم و برم سر کلاس؟
    اگه دکتری قبول نشم چطور باز هم باید تا شهریور تموش کنم پروژه رو؟
    این قانون جدید از ابتدای سال 94 اجرایی میشه، بنابراین شما اگه قبل سال پروژه رو شروع کنید، باید باهاتون با قانون قبلی برخورد بشه و قاعدتا نباید به مشکل بخورین

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروندم چند وقت پیش تایید شده و همین روزا پروزم رو شروع میکنم. از طرفی میخوام برای دکتری هم اپلای کنم. حالا اگر بخوام برای گرفتن ویزای امریکا یا کانادا برم ترکیه، برای خروج از کشور باید چکار کنم؟
    آیا برای ویزا گرفتن بهم مجوز خروج موقت میدن؟
    در ضمن اگر بگیم میخوایم برای ادامه تحصیل بریم خارج از کشور، دردسر نمیشه؟
    ممنون میشم اگر دوستان باتجربه راهنماییم کنن
    مرسی
    سلام
    سازمانی که باهاش پروژه رو میگذرونید اگه اجازه بده، میتونید از کشور خارج بشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.

من رشتم برق-قدرت هست. میخواستم سوال کنم کسی از شما در وزارت نیرو پروزه گرفته؟؟ ممنون میشم کسانی که از طرف بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی به وزارت نیرو شدن ( طرح جایگزین سربازی) پاسخ من رو بدن.

با تشکر از شما
    بله مشکلی نداره

Junior Member

سلام دوستان،

پروژه بنیاد را می شود زیر 10 ماه مثلا 6 ماهه انجام داد؟ در رشته های علوم انسانی به طور خاص. یا می شود بحشی از آن را غیر حضوری و خارج از کشور انجام داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از اینکه نامه ما از بنیاد ملی نخبگان رفت به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (بعد از 7 روز که زنگ زدیم ب ن ن م گفتند نامه رسیده) بعدش حداکثر تا چند روز فرصت داریم حضوری به ب ن ن م مراجعه کنیم؟

چون من میخوام اول با یک سازمان به توافق برسم برای گرفتن پروژه و بعدش مراجعه کنم به ب ن ن م که نامه ام رو برای اون سازمان بزنن

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinaa نمایش پست ها
    سلام دوستان،

پروژه بنیاد را می شود زیر 10 ماه مثلا 6 ماهه انجام داد؟ در رشته های علوم انسانی به طور خاص. یا می شود بحشی از آن را غیر حضوری و خارج از کشور انجام داد؟
    سلام
    نه باید 10 بشه حتما مگر اینکه از قبل کسری داشته باشی که از 10 ماه کم بشه. درباره خارج از کشور، اگر سازمانی که براش داری پروژه را انجام میدی مشکلی نداشته باشه فکر کنم بتونی با سرهنگ حاتمی قضیه رو مطرح کنی احتمال داره قبول کنه. ولی از قبل حتما چک کن که خدانکرده آخر کار ایراد نگیرن

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام دوستان
    بعد از اینکه نامه ما از بنیاد ملی نخبگان رفت به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (بعد از 7 روز که زنگ زدیم ب ن ن م گفتند نامه رسیده) بعدش حداکثر تا چند روز فرصت داریم حضوری به ب ن ن م مراجعه کنیم؟

چون من میخوام اول با یک سازمان به توافق برسم برای گرفتن پروژه و بعدش مراجعه کنم به ب ن ن م که نامه ام رو برای اون سازمان بزنن
    من پیشنهاد میکنم یه سر برو اونجا بهشون بگو که دارم با یه سازمان به توافق میرسم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم یه سر برو اونجا بهشون بگو که دارم با یه سازمان به توافق میرسم
    ممنون
    اما راهم از تهران خیلی دوره برم و برگردم فقط برا اینکه بگم بهشون دارم به توافق میرسم با یه شرکت
    به نظرتون اگه تلفنی به خود سرهنگ حاتمی بگم اجازه میده مدتی دیرتر برم ب ن ن م و طی این مدت با اون شرکت مد نظرم به توافق برسم؟

سلام به همه دوستان
    من بعد از دردسر های زیاد بعد از یک ماه و دو هفته مدارکمو برابر اصل کردم...
    کارشناسی دانشگاه یزد با معدل 16.04 رشته شیمی و یک مقاله isi با ایمپکت 3.076
    کارشناسی ارشد شیمی تجزیه با معدل 17.82 و با ضریب 18.36 با دو مقاله isi از پایان نامه با ایمپکت های (اسم سوم) 3.2 و 2.52(اسم دوم).
    و مقاله ISI با ایمپکت 4.3 به عنوان نویسنده همکار که اسم استاد راهنمام هم هست.
    کسایی که در ماه اخیر اکسپت شدن می خواستم نطرشونو بگن؟؟؟؟؟
    من خیلی استرس دارم؟؟؟؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان

سلام دوست عزیز
    یکم طول بکشه مشکلی نیست. مثلا خود من تاریخ ثبت نامم 12/9/1393 بوده ولی چون مشغول دفاع از پروژه های کسریم هستم، فعلا پرونده نخبگیم ساکن مونده.
    نامه هایی که از ب م ن به ب ن ن م میره همگی آرشیو میشند تا وقتی که متقاضی بره اونجا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)