صفحه 55 از 1402 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364651051555551055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    سلام منظورتون ازطرح كسري خدمت چيه؟ بيشتر توضيح ميدين ؟ مرسي
    بله حتما. کسر خدمت طرحیه که چندساله بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در قالب طرح خای تحقیقاتی و پژوهشی داره برای دانشجویان فوق لیسانس به بالا ارائه میکنه. شما میرید بنیاد. اونجا شمارو معرفی میکنه به یه سازمان نظامی که پروژه انجام بدید یا پایان نامتونو بهشون بدید که براتون کسر خدمت رد کنند. هیچ شرط معدل و... چیز دیگه ای هم نداره.

Junior Member

مثل كسي كه قبل سال ٩١ با زير ديپلم چند ماه خدمت كرده و بعد چند ماه خدمت دانشگاه قبول شده ( زير ديپلم كه معافيت تحصيلي نداره ) اما آگه باليسانس چند ماه خدمت كنه وبعد چند ماه خدمت فوق ليسانس قبول بشه چون با مدرك ليسانس قبل از اين قانون جديد مشمول معافيت تحصيلي بوده ديگه الان حقش پايمال نميشه و خدمتش از ١٧ ماه محاسبه ميشه ... تو خبر ها هم بود كه معافيت تحصيلي براي كسايي كه كه قبل سال نود اعزام شدن

مثل كسي كه قبل سال ٩١ با زير ديپلم چند ماه خدمت كرده و بعد چند ماه خدمت دانشگاه قبول شده ( زير ديپلم كه معافيت تحصيلي نداره ) اما آگه باليسانس چند ماه خدمت كنه وبعد چند ماه خدمت فوق ليسانس قبول بشه چون با مدرك ليسانس قبل از اين قانون جديد مشمول معافيت تحصيلي بوده ديگه الان حقش پايمال نميشه و خدمتش از ١٧ ماه محاسبه ميشه ... تو خبر ها هم بود كه معافيت تحصيلي براي كسايي كه كه قبل سال نود اعزام شدن
    والا من وسط سربازی دکترا قبول شدم اومدم بیرون بازم همین جوابو بهم دادن. امیدم به خداست.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    من کارای کسر خدمت رو دنبال می کنم. ایشالا که تکلیف این قانون سریعاً مشخص بشه. من میرم امریه و اگر خواستن کسری رو قبول نکنن به هر دری میزنم. وقتی که خدمت 16 ماه بود یه جورایی واقعاً قابل قبول بود که کسری رو قبول نکنن. با این 24 ماهه شدن زمان خدمت واقعاً بی انصافیه که نخوان کسری رو قبول کنن.
    یه سوال: اگر وسط امریه نخوای ادامه بدی یا اذیت کنن میشه امریه رو لغو کرد؟ و باقیمانده خدمت رو تو یه ارگان نظامی ادامه داد؟
    شما هر زمانی که بخواید میتونید درخواست لغو امریه کنید و سازمانی که توش مامور به خدمت هستید موظفه که با درخواست شما موافقت کنه. اگر هم دیدید که دارند سنگ اندازی میکنند، میتونید با دفتر حفاظت بیت رهبری تماس بگیرید و موضوع رو مطرح کنید، چون متولی بحث امریه اونها هستند.
    اما به طور کلی کسی نمیره امریه اش رو لغو کنه، چون امریه بر خلاف فرمایش دوستمون اصلاً مثل پادگان نیست.
    در مورد قبول کسری هم، بعضی جاها قبول میکنند و بعضی جاها قبول نمیکنند. بستگی داره.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    شما هر زمانی که بخواید میتونید درخواست لغو امریه کنید و سازمانی که توش مامور به خدمت هستید موظفه که با درخواست شما موافقت کنه. اگر هم دیدید که دارند سنگ اندازی میکنند، میتونید با دفتر حفاظت بیت رهبری تماس بگیرید و موضوع رو مطرح کنید، چون متولی بحث امریه اونها هستند.
    اما به طور کلی کسی نمیره امریه اش رو لغو کنه، چون امریه بر خلاف فرمایش دوستمون اصلاً مثل پادگان نیست.
    در مورد قبول کسری هم، بعضی جاها قبول میکنند و بعضی جاها قبول نمیکنند. بستگی داره.
    موفق باشید.
    عزیز من نگفتم امریه مثل پادگانه ها! من خودم پادگان رفته و درد کشیده هستم! من گفتم احتمالا شرایط انتقالیش مثل انتقالی پادگانه. درست مطلب رو بخونید.

Junior Member

كسي ميدونه كسري خدمت كه از طريق بنباد نخبگان نيروهاي مسلح ميدن سقفش چه قدره ؟ آخه يه جا ديدم نوشته بود مثلا اگه كار تحقيقي نظري وكتابخانه اي باشه سقفش ٦ ماهه ؛ اما من امروز رفتم بنياد نخبگان نيروهاي مسلح تو اتوبان صياد شيرازي از يه جناب سرگرد پرسيدم گفت كسري خدمت از اين طريق سقفي نداره

Junior Member

همين جوابي كه من دادم اونا به شما دادن ؟

كسي ميدونه كسري خدمت كه از طريق بنباد نخبگان نيروهاي مسلح ميدن سقفش چه قدره ؟ آخه يه جا ديدم نوشته بود مثلا اگه كار تحقيقي نظري وكتابخانه اي باشه سقفش ٦ ماهه ؛ اما من امروز رفتم بنياد نخبگان نيروهاي مسلح تو اتوبان صياد شيرازي از يه جناب سرگرد پرسيدم گفت كسري خدمت از اين طريق سقفي نداره
    مجموع کسری که به شما میدن سقفی نداره. فقط طوری تو کمیسیون تصویب میکنن که شما آموزشی رو حتما بری. سرگرد درست گفته. قبلا واسه پروژه ها یه سقفی داشتن اما الان امتیازی شده و سقفی نیست. فقط اگه بیشتر از 6 ماه از یه پروژه بگیری نیاز به دفاع دوم داره.

Junior Member

من آموزشي سال ٨٧ رفتم بعد آموزشي هم يك ماه بيست روز.خدمت كردم ١٣ ماه و ٢٠ روز از خدمتم مونده ... پابان نامه كه دارم مي نويسم مربوط به كشف جرايم هستش ؛حالا اگه پايان نامه رو بهشون بدم با يه كار تحقيقي ديگه به نظرتون اين ١٣ ماه ٢٠ روز كسري ميدن ؟ واسه كار تحقيقي چه فدر زامن ميدن ؟ مثلا من اگه دو ماهه جمعش كنم ازم قبول ميكنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    تا اونجایی که من با سرهنگ صحبت کردم بحث بر سر این بود که زمان شروع پروژه به عنوان زمان شروع سربازی در نظر گرفته بشه (فارغ از اینکه فرد دفترچه فرستاده یا نه و اگر فرستاده اعزامش 90 یا 91). البته من بخشنامه رو ندیدم چون من قبل از صدور رسمی بخشنامه با سرهنگ صحبت کردم
    سلام
    آقا در اين مورد به نتيجه اي رسيديد؟ بالاخره كسايي كه پروژه كسر خدمتشون رو از سال 90 شروع كردن مشمول قانون قبل از 91 ميشن يا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)