صفحه 550 از 1402 نخستنخست ... 504505005405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595606006501050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim27 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یکم طول بکشه مشکلی نیست. مثلا خود من تاریخ ثبت نامم 12/9/1393 بوده ولی چون مشغول دفاع از پروژه های کسریم هستم، فعلا پرونده نخبگیم ساکن مونده.
    نامه هایی که از ب م ن به ب ن ن م میره همگی آرشیو میشند تا وقتی که متقاضی بره اونجا.

چون من هم نیاز داشتم دیر تر برم ب ن ن م به سرهنگ زنگ زدم و قبلش هم صحبت کرده بودم. به من گفتن باید تا دو ماه بیای تعیین تکلیف کنی، یعنی مثلا اگه می خوای پروژه بگیری، بگیری. اگه می خوای دنباله کسری هات باشی بری دنبالش.
    یعنی حتما باید یکبار رو به اونا مراجعه کنی. به من گفت اگر نیاین نامه رو پس می فرستیم به ب م ن.
    پس زنگ بزنین و مراجعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahragardali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بعد از دردسر های زیاد بعد از یک ماه و دو هفته مدارکمو برابر اصل کردم...
    کارشناسی دانشگاه یزد با معدل 16.04 رشته شیمی و یک مقاله isi با ایمپکت 3.076
    کارشناسی ارشد شیمی تجزیه با معدل 17.82 و با ضریب 18.36 با دو مقاله isi از پایان نامه با ایمپکت های (اسم سوم) 3.2 و 2.52(اسم دوم).
    و مقاله ISI با ایمپکت 4.3 به عنوان نویسنده همکار که اسم استاد راهنمام هم هست.
    کسایی که در ماه اخیر اکسپت شدن می خواستم نطرشونو بگن؟؟؟؟؟
    من خیلی استرس دارم؟؟؟؟؟
    مرسی
    ایشالله که این دفعه قبولید. من چک کردم بچه ها رو هر کسی مقاله اضافه کرده و درخواست داده کارش اوکی شده.

بالا 99 درصد اوکی میشه.

Junior Member

سلام
    من برای شروط معدل ارشد و مقاله مشکلی ندارم، اما معدل کارشناسیم با احتساب ضریب 15.8 میشه به نظرتون شانسی برای استفاده از این طرح دارم، در ضمن من شاگرد اول کارشناسی هم هستم.
    ممنون میشم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط destino نمایش پست ها
    سلام
    من برای شروط معدل ارشد و مقاله مشکلی ندارم، اما معدل کارشناسیم با احتساب ضریب 15.8 میشه به نظرتون شانسی برای استفاده از این طرح دارم، در ضمن من شاگرد اول کارشناسی هم هستم.
    ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    وقتی که شما دانش آموخته رتبه اول در دوره کارشناسی بودید نیازی نیست که معدلتون به 16 برسه. چیزی که توی آیین نامه خود بنیاد نخبگان اومده اینه:
    "معدل حداقل 16 در دوره کارشناسی و حداقل 17 در دوره کارشناس ارشد یا دانش آموخته رتبه اول رشته"

لینک: http://old.bmn.ir/downloads/DastourolamalSarbazi.pdf
    پس میتوید اقدام کنید مساله ای نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من پرونده ام رو کامل کردم و توی آرشیو فعالیت ها زده که "بررسی توسط کمیته 10:54 1393/11/1" سوالی که دارم اینه که من 1391/12/1 از پروژه ارشد دفاع کرده ام حالا اگه بررسی پرونده به تاریخی بعد از 93/12/1 برسه من از شرایط لازم استفاده از تسهیلات میافتم؟؟ با توجه به اینکه بررسی پرونده وارد فاز آخر شده نیازی هست که درخواست تسریع در بررسی پرونده بدم؟؟
    البته من بدون اینکه چیزی به رزومه ام اضافه کنم درخواست مجدد بررسی پرونده دادم و فقط گواهی رتبه کنکور دکتری رو براشون آپلود کردم و اضافه شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط help_others نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    وقتی که شما دانش آموخته رتبه اول در دوره کارشناسی بودید نیازی نیست که معدلتون به 16 برسه. چیزی که توی آیین نامه خود بنیاد نخبگان اومده اینه:
    "معدل حداقل 16 در دوره کارشناسی و حداقل 17 در دوره کارشناس ارشد یا دانش آموخته رتبه اول رشته"

لینک: http://old.bmn.ir/downloads/DastourolamalSarbazi.pdf
    پس میتوید اقدام کنید مساله ای نداره
    خیلی ممنون از راهنماییت

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرونده ام رو کامل کردم و توی آرشیو فعالیت ها زده که "بررسی توسط کمیته 10:54 1393/11/1" سوالی که دارم اینه که من 1391/12/1 از پروژه ارشد دفاع کرده ام حالا اگه بررسی پرونده به تاریخی بعد از 93/12/1 برسه من از شرایط لازم استفاده از تسهیلات میافتم؟؟ با توجه به اینکه بررسی پرونده وارد فاز آخر شده نیازی هست که درخواست تسریع در بررسی پرونده بدم؟؟
    البته من بدون اینکه چیزی به رزومه ام اضافه کنم درخواست مجدد بررسی پرونده دادم و فقط گواهی رتبه کنکور دکتری رو براشون آپلود کردم و اضافه شده
    سلام دوست عزیز
    بعید میدونم تا 93/12/1 جواب نهایی کمیته شما نیاد. تا چند روز دیگه احتمالا جواب نهایی موافقت/عدم موافقت نهایی کمیته میاد. جدیدا دیگه مثلا قبلاها نیست پرونده بره کمیته زود جوابش میاد. انشاالله که موافقت کنند

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدید به سوال من

کسی از بچه های رشته برق قدرت هست که پروزه از دانشگاه مالک اشتر یا امام حسین گرفته باشه؟ (( جایگزین خدمت سربازی بنیاد ملی نخبگان)) منظورم هست؟ یا رشته برق قدرت باشه از جای دیگه پروزه گرفته باشه؟

ممنون میشم هر چه سریعتر دوستان جواب بدن

با تشکر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز
    بعید میدونم تا 93/12/1 جواب نهایی کمیته شما نیاد. تا چند روز دیگه احتمالا جواب نهایی موافقت/عدم موافقت نهایی کمیته میاد. جدیدا دیگه مثلا قبلاها نیست پرونده بره کمیته زود جوابش میاد. انشاالله که موافقت کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط help_others نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون از پاسخ شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)