صفحه 552 از 1402 نخستنخست ... 524525025425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615626026521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,511 تا 5,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad69 نمایش پست ها
    آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟!!
    1- آره دیگه اصلا لازم نیست به اونا توضیح خاصی بدی. بگو وثیقه میزارم. اتفاقا به نظرم یه نکته مثبت می تونه باشه از این نظر که خیالشون راحت باشه که برمی گردی (خیال سفارت)
    2- والا دفاع که مربوط به سازمانی میشه که پروژه رو براشون انجام میدی به ستاد نخبگان ربطی نداره. ولی اینکه یه مدتی رو خارج از ایران باشی من فکر کنم یک بار از سرهنگ حاتمی شنیدم که اگر بیشتر پروژه رو اینجا انجام داده باشی همکاری میکنن. ولی اصلا مطمئن نیستم ضرر نداره ازش بپرس همین الان
    3- مگه اونجا سپتامبر نیست شروع ترم؟!

Junior Member

لطفا اگه کسی نظری داره بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    با سلام مجدد،
    پرونده من در مرحله بررسی می باشد و جلوی مدارک تکمیلی 1 شده و وقتی رفتم توش نوشته شده که: "***** نامه در خواست شما به شماره --------- مورد بررسی اعضای کمیته قرار گرفته است و مقرر شد نامه پذیرش مقاله "--------" به نحوی ارائه شود که در آن مشخص شده باشد که مقاله در چه سال و شماره ای چاپ خواهد شد." سوال من اینه که من مقاله رو زمانی که پذیرشش اومده بود وارد سامانه کرده بودم و البته الان به صورت آنلاین چاپ شده و تاریخ و شماره و همه چیزش مشخصه،،، اگه من برای کمیته خود مقاله رو آپلود کنم که در واقع همه اطلاعات توش هست قبول می کنن؟؟؟ نیازی هست مثلا تو مقاله اون جایی که این اطلاعات اومده رو های لایت کنم؟؟؟؟؟ چون دیگه نامه پذیرش نمیدن که....استادم هم چیزی برام نخواهد نوشت که این مقاله در فلان تاریخ و فلان موقع چاپ شده، به نظر شما چی کار میشه کرد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    اگه کسی معدل ارشدش 16.40 تو صنعتی اصفهان باشه و ا ای اس ای داشته باشه و معدل لیسانش 18 باشه میتونه از بنیاد نخبگان پروژه بگیره؟
    از نظر مقاله یک ISI دارید که در صورتی که فارغ التحصیل ارشد هستین الان اگه مستخرج از پایان نامه ارشدتون باشه حله.
    از نظر معدل لیسانس هم 18 حله و مساله ای نداره.
    اما معدل ارشد شما (در صورتی که الان فارغ التحصیل ارشد هستید) باید با اعامال ضریب رشته و دانشگاه به 17 برسه. باید ضریب معدلتون رو در 16.40 ضرب کنید ببینید به 17 میرسه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahragardali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بعد از دردسر های زیاد بعد از یک ماه و دو هفته مدارکمو برابر اصل کردم...
    کارشناسی دانشگاه یزد با معدل 16.04 رشته شیمی و یک مقاله isi با ایمپکت 3.076
    کارشناسی ارشد شیمی تجزیه با معدل 17.82 و با ضریب 18.36 با دو مقاله isi از پایان نامه با ایمپکت های (اسم سوم) 3.2 و 2.52(اسم دوم).
    و مقاله ISI با ایمپکت 4.3 به عنوان نویسنده همکار که اسم استاد راهنمام هم هست.
    کسایی که در ماه اخیر اکسپت شدن می خواستم نطرشونو بگن؟؟؟؟؟
    من خیلی استرس دارم؟؟؟؟؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    قانونا شما که الان با شرایط کارشناسی ارشد درخواست دادی باید حداقل یک مقاله مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشدت داشته باشه. اگه اون دو مقاله ISI که نوشتی از پایان نامه ارشدت هست رو استاد راهنمات توی توصیه نامه تایید کرده از پایان نامت هستند (در صورتی که بقیه موارد از جمله اینکه جزو لیست سیاه وزارت علوم نباشن و ... رو رعایت کرده باشی) شک نکن جواب مثبت بهت میده بنیاد. من شرایطم خیلی از شما پایین تر بود هم از نظر معدل هم تعداد مقالات و هم ایمپکت مقالات و تایید شدم. اگه شما رو با این شرایط عالی بخوان رد کنن من یکی که دو تا شاخ بزرگ در میارم
    مگه میشه کسی با 4 تا ISI اون هم با این ایمپکت های بالا رد بشه!!!
    خیالت راحت من 1 درصد هم احتمال رد شدن شما رو نمیدم
    پرونده که بره کمیته هم جدیدا دیگه زود جواب میده مثل قبلا نیست که زیاد معطل کمیته بشی
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    با سلام مجدد،
    پرونده من در مرحله بررسی می باشد و جلوی مدارک تکمیلی 1 شده و وقتی رفتم توش نوشته شده که: "***** نامه در خواست شما به شماره --------- مورد بررسی اعضای کمیته قرار گرفته است و مقرر شد نامه پذیرش مقاله "--------" به نحوی ارائه شود که در آن مشخص شده باشد که مقاله در چه سال و شماره ای چاپ خواهد شد." سوال من اینه که من مقاله رو زمانی که پذیرشش اومده بود وارد سامانه کرده بودم و البته الان به صورت آنلاین چاپ شده و تاریخ و شماره و همه چیزش مشخصه،،، اگه من برای کمیته خود مقاله رو آپلود کنم که در واقع همه اطلاعات توش هست قبول می کنن؟؟؟ نیازی هست مثلا تو مقاله اون جایی که این اطلاعات اومده رو های لایت کنم؟؟؟؟؟ چون دیگه نامه پذیرش نمیدن که....استادم هم چیزی برام نخواهد نوشت که این مقاله در فلان تاریخ و فلان موقع چاپ شده، به نظر شما چی کار میشه کرد؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد
    مقاله های من هنگام درخواست اکسپت شده بود ولی چاپ نشده بود. وقتی جواب کمیته اومد ازم همین درخواست را داشتند.
    من هم تو یک فایل pdf براشون نوشتم که مقاله ها چاپ شده و لینک اونها را گذاشتم و نوشتم که از همون لینک ها اگه نیاز بود مقاله ها را دانلود کنند.
    بعدش دیگه جواب قبولی اومد و مشکلی نبود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim27 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد
    مقاله های من هنگام درخواست اکسپت شده بود ولی چاپ نشده بود. وقتی جواب کمیته اومد ازم همین درخواست را داشتند.
    من هم تو یک فایل pdf براشون نوشتم که مقاله ها چاپ شده و لینک اونها را گذاشتم و نوشتم که از همون لینک ها اگه نیاز بود مقاله ها را دانلود کنند.
    بعدش دیگه جواب قبولی اومد و مشکلی نبود
    من یه ساعت پیش، بعد از اینکه با خود بنیاد تماس گرفتم، طبق حرف های (البته همراه با تردید کارشناس) مقاله رو با همون فرمتی که چاپ شده بود براشون فرستادم و بالای مقاله که اطلاعاتش اومده رو هایلایت کردم و نیز توی توضیحات سمت راست پایین براشون نوشتم که قضیه از این قراره و لینک دانلودش رو گذاشتم، الانم چک کردم توی ارشیو فعالیت ها دیدم که توسط "الناز کاوسي" بررسی شده و دوباره وارد کمیته شده، امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه اسم استاد راهنما تو مقاله نباشه ولی خودش توصیه نامه بده تو کمیته مشکلی پیش میاد؟
    کسی بوده اینجوری اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟

Junior Member

با سلام
    یه سوال داشتم.
    من از طرف ب ن ن م به یه سازمانی معرفی شدم برای انجام پروژه. رفتم اونجا اون معرفی نامه رو گرفتن و گفتن که برای مصاحبه باهاتون تماس میگیریم و الان بیش از یک ماهی میشه که ازشون خبری نیست (تو نامه هم ب ن ن م گفته که ظرف دو هفته باید نتیجه رو بهشون اطلاع بدن) و چندبارم به مسئول مربوطه زنگ زدم تو اتاقش نبود که نبوود.
    به نظرتون عادیه؟؟ کاری باید انجام بدم؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه اسم استاد راهنما تو مقاله نباشه ولی خودش توصیه نامه بده تو کمیته مشکلی پیش میاد؟
    کسی بوده اینجوری اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟
    نه اگه تو توصیه نامه قید کنه که از پایان نامته مشکلی نیست
    البته بهتر بود اول مقاله پاورقی مبکردی که این مقاله مستخرج از پایان نامه ست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Mg نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال داشتم.
    من از طرف ب ن ن م به یه سازمانی معرفی شدم برای انجام پروژه. رفتم اونجا اون معرفی نامه رو گرفتن و گفتن که برای مصاحبه باهاتون تماس میگیریم و الان بیش از یک ماهی میشه که ازشون خبری نیست (تو نامه هم ب ن ن م گفته که ظرف دو هفته باید نتیجه رو بهشون اطلاع بدن) و چندبارم به مسئول مربوطه زنگ زدم تو اتاقش نبود که نبوود.
    به نظرتون عادیه؟؟ کاری باید انجام بدم؟؟
    اون دو هفته که الکیه واسه من 2 ماه کشید و ب ن ن م هم چیزی نگفت. ولی جدا از اون کلا به نظر من از همون سازمان پیگیر شو ببین کارت در چه مرحله ایه. تو این فاصله اگر تونستی سازمان دیگه ای هم پیدا کنی که کارت زودتر انجام بشه بد نیست

Best

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)