صفحه 557 از 1402 نخستنخست ... 574575075475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665676076571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,561 تا 5,570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alii2013 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان اگه در حین سربازی با پروژه جایگزین خدمت بنیاد نخبگان موافقت بشه، آیا میتونیم ترخیض بشیم و ادامه خدمت رو با پروژه انجام بدیم؟؟

مرسی
    مشکلی نیست. اما اگر اعزام نشدین فعلاً دست نگه دارین تا جواب بنیاد بیاد. بعضی از پادگان ها تا نامه نهایی و درخواست تصفیه به دستشون برسه یکی دو ماهی طول میکشه. مخصوصاً اگر در نیرو زمینی ارتش خدمت کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان واقعا نیاز به کمک دارم حسابی اعصابم بهم ریخته

راستش من یه استاد راهنما دارم و یه مشاور که راهنمام هیچ کاری نکرد برام و همه کارام با مشاور بود و مشاوره تو ژورنالا معروف تر از راهنمامه حالا الان مشاورم میگه اسم استاد راهنما فقط توی علمی پژوهشی بیار و نباید توی ای اس ای بیاری چون کاری نکرده !! و من موندم اینجا حیرونن

من معدلام خوبه فقط ممنون میشم جواب بدین

1. با علمی پژوهشی نام استاد میشه کاری کرد
    2. اگه تو مقاله علمی پژوهشی اسم استاد راهنما باشه و توی سایر مقالاتم فقط با مشاور اون مقالات دیگه کارکردی برام نداره حتی مشاور تایید کنه ؟
    3. اگه شرایط شماره 2 باشه و استاد راهنما ( که خیلی بد قلقه) راضی شه تایید کنه اون چندتا ای اس ای از پایان نامه هست که دیگه مشکلی نیس ؟

ممنون میشم پاسخمو بدین و هر پیشنهادی که دارین
    هر مقالاتی که دارین بیدن در توصیه نامه خودشون اگر توصیه نامه رو قبلاً ارسال کردید، روی صفحه اول مقاله بنویسند که در راستای کار پایان نامه شماست. از آنجایی که اسم مشاور شما در پایان نامه شما نوشته، هر دو نفر بنویسن که این کار در راستای پایان نامه هست باز هم مشکلی نیست.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidvet نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    امکان داره طرح پژوهشی مربوط به سرباز نخبه ای رو از موسساتی مثل انستیتو پاستور یا انستیتو رازی هم برداری؟! ...
    کلا از چه موسساتی میشه طرح گرفت؟
    تمام موسساتی که تحت پوشش بنیاد هستند در ستاد بنیاد روی برد نوشته شده اند. برید حضوری اون لیست رو نگاه کنید.

ApplyAbroad Veteran

با سلام

1- آیا هنگام کپی برابر اصل کردن مدارک، کپی مقالات هم باید تحویل داده بشه؟ آیا روی هاردکپی مقالات، باید امضاء و نوشته استاد مبنی براینکه این مقالات مستخرج از رساله هست باشه؟

2- در هنگام آپلود توصیه نامه ها برای دانشجویان دکتری، جایی که نوشته صفحه ارزیابی یا تاییدیه رساله دکترا آپلود بشه، طبیعتا تاییدیه دفاع نهایی از رساله هست دیگه؟ یعنی دانشجوی دکتری اینجا چیزی نباید آپلود کنه؟ یا دانشجو باید تاییدیه دفاع از پروپوزال رو آپ کنه؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    با سلام

1- آیا هنگام کپی برابر اصل کردن مدارک، کپی مقالات هم باید تحویل داده بشه؟ آیا روی هاردکپی مقالات، باید امضاء و نوشته استاد مبنی براینکه این مقالات مستخرج از رساله هست باشه؟

2- در هنگام آپلود توصیه نامه ها برای دانشجویان دکتری، جایی که نوشته صفحه ارزیابی یا تاییدیه رساله دکترا آپلود بشه، طبیعتا تاییدیه دفاع نهایی از رساله هست دیگه؟ یعنی دانشجوی دکتری اینجا چیزی نباید آپلود کنه؟ یا دانشجو باید تاییدیه دفاع از پروپوزال رو آپ کنه؟

سپاس
    سلام
    1-صفحه اول مقالات ژورنال و یا علمی پژوهشی باید به تایید استاد راهنما رسیده باشه و از شما تحویل میگیرن.
    2-دانشجو دکتری اگه هستین لازم نیست چیزی آپ کنید البته اگه میخواین تاکید کنین که پروپوزال شما تایید شده، تاییدیه دفاع از پروپوزال رو آپ کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند جا مراجعه کردم برای پروژه کسر خدمت میگن تا آخر سال بسته شده دیگه نمیگیریم، برای سال بعد باید از طرف بنیاد اعلام بشه.
    داستان چیه؟ یعنی پروژه کسر خدمت جمع شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjaf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند جا مراجعه کردم برای پروژه کسر خدمت میگن تا آخر سال بسته شده دیگه نمیگیریم، برای سال بعد باید از طرف بنیاد اعلام بشه.
    داستان چیه؟ یعنی پروژه کسر خدمت جمع شد؟
    از خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تلفنی بپرسین دقیق ترین و معتبرترین مرجع هست. یا اگه تهران هستین حضوری برید بپرسید

Junior Member

سلام دوستان،
    این امضای آخر فرم معرفی نیروهای مسلح مهمه؟ نباشه مشکلی پیش میاد؟
    چون پرینت بگیریم امضا کنیم اسکن کنیم، فرمتشو عوض کنیم بعد همه صفحه هارو یکی کنیم دردسره!

ApplyAbroad Veteran

خوب ، با امتناع استاد راهنمای دوره دکتری از وارد لیست کردن یکی از مقالات ISI چاپ شده در دوره دکترام که اسم خودش توش نیست (قبل از ایشون با یکی دیگه کار میکردم) عملا شانسی برای گرفتن پروژه نخبگان نموند دیگه (:
    حیف! چندین ISI از کارشناسی ارشد و فقط یک ISI تایید شده از رساله، و گذشت بیش از سه سال از دفاع ارشد (: به هرحال من که مدارک و توصیه نامه هامو آپلود میکنم، با اینکه امیدی نیست!
    اگه هم ریجکت شد صبر میکنم تا جواب مقالات بعدی ام بیاد... چاره ای نیست ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    این امضای آخر فرم معرفی نیروهای مسلح مهمه؟ نباشه مشکلی پیش میاد؟
    چون پرینت بگیریم امضا کنیم اسکن کنیم، فرمتشو عوض کنیم بعد همه صفحه هارو یکی کنیم دردسره!
    سلام
    من امضا رو اسکن کردم و به آخر فایل ورد اضافه کردم و مشکلی هم پیش نیومد.
    به نظرم که انجام بدین کار سختی هم نیس شاید بهتر از دردسر نبودنش باشه !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)