صفحه 558 از 1402 نخستنخست ... 584585085485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675686086581058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,571 تا 5,580 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط help_others نمایش پست ها
    از خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تلفنی بپرسین دقیق ترین و معتبرترین مرجع هست. یا اگه تهران هستین حضوری برید بپرسید
    من حدودا دو هفته پیش بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بودم، روندش مثل همیشه بود و چون من رشتم عمران بود گفتند خودت برو یه جایی رو پیدا کن بعد ما معرفی میدیم بهت، حالا این دو سه روزه من چند جا رفتم میگن از اول بهمن متوقف شده!!! نمیدونم قضیه چیه؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام دوستان
    نمیدونم چرا یه حسی همش بهم میگه که این قضییه تغییر آیین نامه و ضوابط بنیاد به بعد از عید و حتی تابستون میکشه ..
    اینو از بقیه دوستام هم که میپرسم همین نظر رو دارن .. چون برای اجرایی شدنش تا عید، تا الان بایستی ابلاغ شده بود.. اونم تغییراتی به این وسعت که خودشون هم میگن تغییرات اساسیه ..
    یا بقول یکی از دوستام میگفت که قوانین سال تحصیلی به سال تحصیلی بایستی اعلام بشه نه سال به سال و بنظرم کما فی السلابق این اصلاحیات هم به تابستون کشیده بشن ..
    در هرصورت ما که هنوز امید داریم عضویت لیسانس به ما هم برسه ..
    رخصت عزیزان..
    شلوغش نکن آقا.. امضا نمیدم.. !

Junior Member

سلام دوستان،
    من نامه معرفیم به ب ن ن م هنوز شماره نخورده و فرستاده نشده. به نظر شما از الان برم پلیس 10+ برگ سبز بگیرم تا معطل اون نشم؟
    چون یکی از مدارک واسه مراجعه حضوری به ب ن ن م برگ سبز برای فارغ التحصیل هاست!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من نامه معرفیم به ب ن ن م هنوز شماره نخورده و فرستاده نشده. به نظر شما از الان برم پلیس 10+ برگ سبز بگیرم تا معطل اون نشم؟
    چون یکی از مدارک واسه مراجعه حضوری به ب ن ن م برگ سبز برای فارغ التحصیل هاست!
    ممنون
    سلام
    آره اگه فارغ التحصیل هستی الان ودانشجو نیستی زودتر برو بگیر که معطل نشی و وقتی نامه ات رسیده به ب ن ن م فوری بری مراجعه کنی اونجا. چون فارغ التحصیل باشی بروی ب ن ن م ازت برگ سبز رو میخواد که معمولا الان بگیری اعزامت رو میزنن 1 اردیبشهت 1394 که هر دو ماه یه بار پیگیری میکنی از پلیس+10 دو ماه میفته عقب تر یعنی مثلا دفعه بعد میشه 1 تیر 94. بری ب ن ن م خودشون راهنماییت میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط alipphse نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم چرا یه حسی همش بهم میگه که این قضییه تغییر آیین نامه و ضوابط بنیاد به بعد از عید و حتی تابستون میکشه ..
    اینو از بقیه دوستام هم که میپرسم همین نظر رو دارن .. چون برای اجرایی شدنش تا عید، تا الان بایستی ابلاغ شده بود.. اونم تغییراتی به این وسعت که خودشون هم میگن تغییرات اساسیه ..
    یا بقول یکی از دوستام میگفت که قوانین سال تحصیلی به سال تحصیلی بایستی اعلام بشه نه سال به سال و بنظرم کما فی السلابق این اصلاحیات هم به تابستون کشیده بشن ..
    در هرصورت ما که هنوز امید داریم عضویت لیسانس به ما هم برسه ..
    رخصت عزیزان..
    آره احتمالش زیاده
    شما اگه مقاله رو داری و شرط معدل زوتر اقدام کن هر چه زودتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    این امضای آخر فرم معرفی نیروهای مسلح مهمه؟ نباشه مشکلی پیش میاد؟
    چون پرینت بگیریم امضا کنیم اسکن کنیم، فرمتشو عوض کنیم بعد همه صفحه هارو یکی کنیم دردسره!
    سلام دوست عزیز
    امضات رو اسکن کن به صورت عکس (Picture) اضافه کن به اخر همون فایل Word محل امضا. من و بقیه بچه ها این کارو کردیم قبول کردن وقتی حضوری رفتیم ب ن ن م و مشکلی پیش نیومد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

آره احتمالش زیاده
    شما اگه مقاله رو داری و شرط معدل زوتر اقدام کن هر چه زودتر
    سلام..عزیزم تا قبل عید حتما ثبت نام کن...من خودم با لیسانس نخبگی گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    سلام..عزیزم تا قبل عید حتما ثبت نام کن...من خودم با لیسانس نخبگی گرفتم
    اگر قبل از عید پرونده تشکیل بدیم، قطعا بعد عید نوبتمون میشه برا بررسی. خوب اگر بعد از عید ایین نامه تغییر کرد به ما که قبل از عید فرستادیم مدارکمون را کدام آیین نامه اعمال میشه؟؟

Junior Member

سلام
    آره اگه فارغ التحصیل هستی الان ودانشجو نیستی زودتر برو بگیر که معطل نشی و وقتی نامه ات رسیده به ب ن ن م فوری بری مراجعه کنی اونجا. چون فارغ التحصیل باشی بروی ب ن ن م ازت برگ سبز رو میخواد که معمولا الان بگیری اعزامت رو میزنن 1 اردیبشهت 1394 که هر دو ماه یه بار پیگیری میکنی از پلیس+10 دو ماه میفته عقب تر یعنی مثلا دفعه بعد میشه 1 تیر 94. بری ب ن ن م خودشون راهنماییت میکنن
    ممنون دوست عزیز، راستی تاریخ اعزام پیشنهادی رو کی بزنم؟ دیرتر بهتره؟ مثلا تیر؟( البته اگه در نظرش بگیرن)

سلام دوستان
    سرنجام کار ما هم به اینجا رسید...
    از اول تا نامه معرفی به نیروهای مسلح دو ماهو یک هفته...
    با بررسي درخواست شما جهت استفاده از تسهيلات بنياد ملي نخبگان براي «انجام پروژه تحقيقاتي جايگزين خدمت سربازي»، جنابعالي حائز شرايط استفاده از اين تسهيلات شناخته شديد.

لطفاً براي انجام مراحل بعدي، فرم معرفی به نیروهای مسلح را از لینک پایین صفحه دریافت کرده و پس از تکمیل فرم، آن را ذخیره و سپس گزينه «ارسال فرم معرفي به ستاد كل نيروهاي مسلح» را انتخاب و بر روي گزينه بعدي كليك نماييد تا پس از طي مراحل معرفي، مراتب به شما اطلاع‌رساني شود.
    در صورتي كه به هر دليل، از استفاده از اين تسهيلات منصرف شده‌ايد؛ گزينه «انصراف از درخواست» را انتخاب و بر روي دكمه بعدي كليك نماييد و سپس فرآيند را خاتمه دهيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)