صفحه 56 از 1402 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465661061565561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    من آموزشي سال ٨٧ رفتم بعد آموزشي هم يك ماه بيست روز.خدمت كردم ١٣ ماه و ٢٠ روز از خدمتم مونده ... پابان نامه كه دارم مي نويسم مربوط به كشف جرايم هستش ؛حالا اگه پايان نامه رو بهشون بدم با يه كار تحقيقي ديگه به نظرتون اين ١٣ ماه ٢٠ روز كسري ميدن ؟ واسه كار تحقيقي چه فدر زامن ميدن ؟ مثلا من اگه دو ماهه جمعش كنم ازم قبول ميكنن؟
    شما بعد از چندماه خدمت با قبولی دانشگاه اومدید بیرون؟!

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    سلام
    آقا در اين مورد به نتيجه اي رسيديد؟ بالاخره كسايي كه پروژه كسر خدمتشون رو از سال 90 شروع كردن مشمول قانون قبل از 91 ميشن يا نه؟
    من خودم و چندتا از دوستام پیگیر این قضیه هستیم. لطفا اطلاع رسانی کنید تا حق کسی ضایع نشه.

Junior Member

اره ! چطور ؟! نترسون ما رو!

اره ! چطور ؟! نترسون ما رو!
    من غلط بکنم بترسونم. منم مثل شمام. متاسفانه طبق قانون جدید که هیچ منطقی درش نیست ما باید 21 ماه بریم سربازی. ببین اگه چند تا پست بالاترو بخونی بچه ها پیگیر دوتا قضیه هستن. اول اینکه کسایی که خدمت قبلی داشتن و به دلیل قبولی دانشگاه اومدن بیرون طبق قانون سال خودشون باشن نه قانون جدید. دوم اینکه کسانی که پروژه کسری شونو سال 90 شروع کردن هم شامل قانون قبلی بشن. خدا شاهده من خودم خیلی تلاش کردم واسه این قضیه با n نفرم تو نظام وظیفه از کارمند گرفته تا سرهنگش صحبت کردم. در مورد دوم یکم قضیه خوشبینانه تره اما در مورد اول واقعا پیگیری میخواد.

Junior Member

آخه خودشون گفتن اين ٢١ ماه واسه كسايي كه از سال ٩١ اعزام شدن . من سال ٨٧ با ليسانس اعزام شدم اصل اعزام من واسه سال ٨٧ هستش . تو اون برگه كه از نظام وظيفه واسه اجازه تحصيل تو مقطع كارشناسي ارشد دادن نوشته وضعيت : ترخيص به علت قبولي در دانشگاه .

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post733744
    این لینک رو یه نگاه بنداز.

آخه خودشون گفتن اين ٢١ ماه واسه كسايي كه از سال ٩١ اعزام شدن . من سال ٨٧ با ليسانس اعزام شدم اصل اعزام من واسه سال ٨٧ هستش . تو اون برگه كه از نظام وظيفه واسه اجازه تحصيل تو مقطع كارشناسي ارشد دادن نوشته وضعيت : ترخيص به علت قبولي در دانشگاه .
    میدونم تمام حرفای شما و من و امثال ما از رو منطقه. اما گویا قانون نظام وظیفه همچین پیش بینی ای نکرده. به هر حال من فکر میکنم مراجعه به نظام وظیفه و صحبت با مسئولینش کمک کنه.

Junior Member

شما رفتي چي گفتن ؟ آخه مطابق اصول حقوقي قانون مؤخر حق مكتسب افراد رو نميتونه از بين ببره

شما رفتي چي گفتن ؟ آخه مطابق اصول حقوقي قانون مؤخر حق مكتسب افراد رو نميتونه از بين ببره
    ببین از دم در پرسیدم گفتن 21. رفتم تو سالن 3 باجه 2 قسمت اعزام پرسیدم گفت 21. چونه زدم گفت برو سالن 4 پیش سروان صفر نژاد گفت 21 رفتم پیش یه گروهبانه که تو اتاقش بود گفت برم سالن 6 پیش رئیس مقررات نظام وظیفه با سرهنگ حرف زدم اون به من گفت 16 البته بهش شروع پروژه کسر خدمتمم گفتم که اینو گفت. آخرشم که این مصاحبه آب پاکی رو ریخت رو دستم! تنها توصیه ای که به شما میتونم بکنم اینکه برو حضوری پیگیر شو. شاید بگی تاثیری نداره. اما اگه پیگیریها باشه من خیلی امیدوارم که یه تصمیم خوبی بگیرن.

Junior Member

شما كي اعزام شدي ؟چند ماه خدمت كردي ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)