صفحه 562 از 1402 نخستنخست ... 624625125525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715726126621062 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,611 تا 5,620 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان

من میخواستم بدونم که برای موضوع پایان نامه انرژی های تجدید پذیر(امواج دریا) کدام ارگان و سازمان و... رو برای گرفتن پروژه کسری خدمت پیشنهاد میکنین؟...دو تا مقاله خارجی و کفرانسی هم در حال سابمیت کردن دارم..

ممنون میشم راهنمایی کنین...

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidvet نمایش پست ها
    دوستان دوره طرح 10 ماهه هست؟

پس از گذراندن این دوره + آموزشی مورد تائید نخبگان کارت پایان خدمت داده میشه؟

امکانش هست فقط بگن این مدت 10 ماه رو از سربازیت کم میکنیم و بقیش رو باید بری؟؟؟!
    سلام
    اگه شما شرایط مقاله (حداقل یک زورنالی معتبر) + معدل رو داشته باشی و بنیاد ملی نخبگان تاییدت کنه یه پروژه 10 ماهه+حدود 2 ماه اموزشی میشه کل خدمت سربازی شما و بعدش کارت پایان خدمت میدن بهت
    خیر از سربازی کم نمیش بلکه کلا کل سربازی همین 10 ماه پروژه و 2 ماه اموزشه و دیگر هیچ...

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخواستم بدونم که برای موضوع پایان نامه انرژی های تجدید پذیر(امواج دریا) کدام ارگان و سازمان و... رو برای گرفتن پروژه کسری خدمت پیشنهاد میکنین؟...دو تا مقاله خارجی و کفرانسی هم در حال سابمیت کردن دارم..

ممنون میشم راهنمایی کنین...
    سلام
    شما اگه بری ب ن ن م روی برد لیست سازمان هایی که پروژه کسری خدمت میدن رو نوشتن باید ببینی کدومش به کار شما میخوره

سلام دوستان:
    آیا با ترجمه کتاب هم میشه کسر خدمت گرفت؟ تا چقدر؟ برای پیگیری به کجا باید مراجعه کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ali9209474 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    آیا با ترجمه کتاب هم میشه کسر خدمت گرفت؟ تا چقدر؟ برای پیگیری به کجا باید مراجعه کرد؟
    قبلا ترجمه بین 3 تا 4 ماه میدادن ولی الان خیلی کمتر شده و بعضی جاها میگن که اصلا واسه ترجمه دیگه کسری نمیدن
    یه سر به دانشگاه امام حسین برن چند وقت پیش شنیدم که پروژه ترجمه دارن

Junior Member

سلام خسته نباشید. یک سوال داشتم از خدمتتون دوستان

من به تازگی یه یک سازمانی معرفی شدم برای پروزه سربازی (( نخبه سرباز)) ولی این سازمان متاسفانه چند وقتی هست که نخبه سرباز نگرفته است.!!!!! حالا من میخواستم پروپزالم رو بنویسم برای تصویب شدن . حالا بعد تصویب شدن پروپوزال من باید چی کار کنم تا سربازیم شروع بشه؟؟ فرمت خاصی داره برای پروپزال نوشتن چون این سازمان به من گفت ما فرمت خاصی نداریم؟

ممنون از شما

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط bmw2 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. یک سوال داشتم از خدمتتون دوستان

من به تازگی یه یک سازمانی معرفی شدم برای پروزه سربازی (( نخبه سرباز)) ولی این سازمان متاسفانه چند وقتی هست که نخبه سرباز نگرفته است.!!!!! حالا من میخواستم پروپزالم رو بنویسم برای تصویب شدن . حالا بعد تصویب شدن پروپوزال من باید چی کار کنم تا سربازیم شروع بشه؟؟ فرمت خاصی داره برای پروپزال نوشتن چون این سازمان به من گفت ما فرمت خاصی نداریم؟

ممنون از شما
    نه منم طبق فرمت سازمان نوشتم ستاد نخبگان ایرادی نگرفت. اگر فرمت ندارن خودت یه قالب تعریف کن

Junior Member

سلام
    دوستان بعد از تصویب پروپزال توی شرکت معرفی شده چه مراحلی رو باید طی کرد؟ حدود چقدر طول میکشه تا تاریخ شروع زده بشه؟ آیا این نامه استخدام بلامانع هست رو از اول میدن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    نه منم طبق فرمت سازمان نوشتم ستاد نخبگان ایرادی نگرفت. اگر فرمت ندارن خودت یه قالب تعریف کن

ممون از شما. بعد از این که تصویب شد باید ببرم نخبگان نیروهای مسلح تا تاریخ بزنن؟ همراه پروپزال تصویب شده نامه ای هم باید از سازمان مربوطه بگیرم که پروپزال تصویب شده تا ببرم نخبگان نیروهای مسلح؟؟ ببخشید که این سوالات رو می پرسم آخه خودشون هم دقیقا نمیدونن باید چی کار کنن!!!

با تشکر از شما

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط bmw2 نمایش پست ها
    ممون از شما. بعد از این که تصویب شد باید ببرم نخبگان نیروهای مسلح تا تاریخ بزنن؟ همراه پروپزال تصویب شده نامه ای هم باید از سازمان مربوطه بگیرم که پروپزال تصویب شده تا ببرم نخبگان نیروهای مسلح؟؟ ببخشید که این سوالات رو می پرسم آخه خودشون هم دقیقا نمیدونن باید چی کار کنن!!!

با تشکر از شما
    خود سازمانت باید نامه ای بزنه و توی اون تاریخ شروع کار رو اعلام کنه. پروپوزالتم پیوست نامه میکنن میفرستن یا میدن خودت می بری ستاد. بعدش ستاد در جواب اون نامه همون موقع یه نامه خطاب به سازمان میده و ok میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)